МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто стоїть за подіями у Феодосії?

06/05/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Під час інтернет-конференції на сайті "Майдан" провідний працівник Центру дослідження конфліктів при Оборонній академії Великобританії Джеймс Шерр, коментуючи ситуацію навколо американського вантажного судна, яке прибуло до Феодосії, зазначив: "Це слід було передбачити! Сам візит був цілком безпечний та інформація надана українським МінОборони та Посольством США цілком точною. Але епізод показав лише, наскільки добре організованою та кваліфікованою є антинатівська кампанія в цій країні. Швидкість та серйозність протестів також демонструє, що інтелект, який стоїть за цією кампанією, дуже хороший, дуже професійний, але я сумніваюсь в тому, що він український та місцевий. До речі, протести були не просто організовані, щоб справити враження на українців, але показати НАТО, що Україна проти НАТО. Із наближенням Ризького Самміту НАТО (де Україні можливо запропонують План дій щодо членства), кампанія ставатиме жорсткішою, із сердитими українцями на передньому плані, та Кремлем у них за спинам. Провокації будуть генеруватись, створуюватись та експлуатуватись. Навіть наша Академія НАТО в Сімферополі (30 студентів обмінюються думками з експертами та офіційними особами НАТО) була засуджена представниками Вітренко як "наступление" НАТО. А коли я запитав, про яке "наступление" іде мова, якщо було прийняте запрошення України, вона розсміялась! Ми повинні бути спокійними, коли такі епізоди трапляються і розуміти їх, чим вони є насправді. Але вони показують наскільки нагальною є потреба у кампанії з публічного інформування у цій країні. Таким чином надалі у цій інформаційній війні не повинно бути більше захисту.

Докладніше дивіться: http://www2.maidan.org.ua/n/pressk/1149243634

Відповіді

 • 2006.06.05 | stefan

  кращий захист - це напад

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ...епізод показав лише, наскільки добре організованою та кваліфікованою є антинатівська кампанія в цій країні. Швидкість та серйозність протестів також демонструє, що інтелект, який стоїть за цією кампанією, дуже хороший, дуже професійний, але я сумніваюсь в тому, що він український та місцевий.
  > До речі, протести були не просто організовані, щоб справити враження на українців, але показати НАТО, що Україна проти НАТО. Із наближенням Ризького Самміту НАТО (де Україні можливо запропонують >
  > План дій щодо членства), кампанія ставатиме жорсткішою, із сердитими українцями на передньому плані, та Кремлем у них за спинам. Провокації будуть генеруватись, створуюватись та експлуатуватись. Навіть наша Академія НАТО в Сімферополі (30 студентів обмінюються думками з експертами та офіційними особами НАТО) була засуджена представниками Вітренко як "наступление" НАТО. А коли я запитав, про яке "наступление" іде мова, якщо було прийняте запрошення України, вона розсміялась! Ми повинні бути спокійними, коли такі епізоди трапляються і розуміти їх, чим вони є насправді. Але вони показують наскільки нагальною є потреба у кампанії з публічного інформування у цій країні.
  > Таким чином надалі у цій інформаційній війні не повинно бути більше захисту.
  >
  ***
  А кращий захист - це напад.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Хвізик

   так. але це сталінська теза

  • 2006.06.05 | Volodymir

   Скоріше сталінська логіка. Не повинно бути нападу

   якщо немає захисту. А от у Сунь Цзи із логікою краще.
   Не треба видумувати щось, де потрібний всьго лиш
   фаховий підхід до справи.
 • 2006.06.05 | observer

  за цим стоїть мовчання СПУ та БЮТу

  і враховуючі участь бютівців у федодосійському мітингу та сьогоднішню заяву спу (http://www.pravda.com.ua/news/2006/6/5/42516.htm) - нічого дивного немає

  також не можна не відмітити провальну роботу влади в інформаційному просторі
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Albes

   Re: за цим стоїть мовчання СПУ та БЮТу

   Угу.

   А все БЮТовцы - это переодетая "пятая колонна" клятих москалей ! Ату их! Ату !

   Наверное и СПУшники - это тоже москали. Только переодетый в другую форму ? Ату их! Ату !

   А ПРУшники и КПУшники даже не переодевались. Тем более Ату их! Ату !


   Блин, так население Украины состоит на 90 % из москалей и только на 10% из щирих украинцев ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.05 | observer

    припиніть істерику

    Albes пише:
    > Угу.
    >
    > А все БЮТовцы - это переодетая "пятая колонна" клятих москалей ! Ату их! Ату !
    >
    > Наверное и СПУшники - это тоже москали. Только переодетый в другую форму ? Ату их! Ату !
    >
    > А ПРУшники и КПУшники даже не переодевались. Тем более Ату их! Ату !
    >
    >
    > Блин, так население Украины состоит на 90 % из москалей и только на 10% из щирих украинцев ?

    "це ти сказав!" (с)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | Albes

     Re: припиніть істерику

     Я только сделал логический вывод. И без истерики. А вот " :) " поставить забыл. Что правда, то правда.
     А если Вы подколку принимаете за истерику... Ну, я не врач. :)
 • 2006.06.05 | Volodymir

  О правильном чтении открытых источников (л)

  Стоит в основном Главнокомандующий, Конституцию полезно выполнять (в конце концов, армия США не может перемещаться даже по своей территории без уведомления губернатора штата).
  В остальном, политика есть продолжение экономики другими методами. Война - по Клаузевицу. Не фиг спрашивать, кто стоит, достаточно гражданину, отвечающему за контакты по Черноморскому региону, обратить внимание в какой Службе проходят службу сыночечки активных деятелей сопротивления. Смешно, но Джонни знает, но молчит.
  Бездари также отряды пропаганды украинских патриотов, худшие в этом регионе. Насколько полезной была бы перепечатка из открытых источников информации (контрдоводы):
  1) бездействие СБУ - в противовес перенятой ФСБ методе Моссада (который Моссад ле-тафкидим ме-юхадим) действовать, опираясь на родственников алии, особенно достигшей успехов в службе - ведь целые майоры и подполковники ФСБ (дети за родителей вроде не отвечают, но родители-патриоты России с гражданством Украины должны иметь право гордиться своими умелыми чадами, особенно руководя антиукраинскими акциями);
  2) неспособность власти в Украине обеспечить выучку своих войск через участие в международных учениях всего лишь проведением ежегодного формального закона - неспособность Кучмы оформить пребывание временной базы (а из-за отсутствия существенных признаков, например - идентификации территории и ЦИК, так и не базы, а незаконных военных формирований) в соответствии с требованиями относительно применения первой статьи Конституции, которая не отменяется переходными положениями;
  3) присутствие транспортных кораблей НАТО - участием боевых кораблей ЧФ в боевых операциях НАТО, что может напрямую вызвать удар возмездия по приютившей базу стране. Российский империализм своими кораблями подавляет наших арабских братьев, славян уничтожает (достаточно пройтись по Москве или приглядеться к Путину, духом славянским и не пахнет);
  4) экономической бездарности - сказать нечего. Но интерпретировать правильно нужно, например, такое:

  http://www.dsnews.com.ua/index.php?action=article&r_id=22&article_id=26246
  "...по официальной статистике 2004 г. (наиболее бурного для льготной украинско-российской оборонной торговли), крупнейшей торговой операцией была продажа России последней партии межконтинентальных баллистических ракет железнодорожного базирования SS-24 Skalpel, которые наша страна продолжала производить для РФ вопреки заявленному безъядерному статусу (в 2003–2004 гг. «Южмаш» продал северному соседу 29 ядерных ракет этого типа). Второй по стоимости льготной торговой операцией того времени назывались услуги Украины по продлению технического ресурса партии российских баллистических ракет SS-18 Satan. По различным данным, в ходе этой сделки на территорию безъядерной Украины для регламентного ремонта и переоборудования было ввезено около 20 этих ракет".

  :-- Итого, Украина перевозит через свою территорию ядерные ракеты, с целью проведения ремонта для продления ресурса. Эффект от недругов РФ (королевства Брахмапутру) может быть почище экономической выгоды от кооперации.
  Я уж не говорю, что просто ноги вытираются о Деларацию, на которую так любять ссылаться говоря о безблоковости, потому что там еще и безъядерный статус.
  Это почище секретного натовского корабля типа контейнеровоз с возможностью вывода 40 футовых контейнеров на низкоорбитальные орбиты без тех самых ракет будут. Хоят х его знает, может Бушь (Ху из лидер оф Чайна - разговор с кофи и райс) решил повторить подвиг Хрущова на Кубе - тот тоже под видом табакозаворачивальных машин ФАУ-1 возил.

  http://www.dsnews.com.ua/index.php?action=article&r_id=22&article_id=26255
  "Нынешние цены на услуги газотранспортной сети закреплены во вступившем в силу с 1 июня решении НКРЭ. Согласно этому документу общий тариф за «складские» услуги в перерасчете на валюту повышен до $6,6 тыс. куб. без учета НДС. В частности, теперь цена хранения газа составляет $3,6/тыс. куб. м, стоимость закачки и отбора повышена до $1,5/тыс. куб. м. Наряду с этим НКРЭ с начала месяца ввела новые расценки транспортировки голубого топлива — для украинских потребителей они выросли до $14/тыс. куб. м за 100 км без НДС. В разбивке этого общего тарифа на составляющие средний расчетный на транспортировку газа по международным магистральным трубопроводам повышен с $4,8 до $6,2/тыс. куб. м за 100 км, на транспорт по внутренним распределительным трубопроводам — с $4,65 до $7,6/тыс. куб м за 100 км."

  :-- Иными словами, бездарная оранжевая власть субсидирует Газпром (тариф 1,7) за счет внутренних потребителей. Не я в конце концов утверждаю, что Газпром не доплачивает 4 млрд. североамериканских долларов, хотя считать надо в евро, а ДС. А в ДС не раз приходилось проводить встречи с представителями финансовых отростков углеводородных компаний РФ. Т.е. я намекаю, что народ знает, что считает. А у меня другая специализация.

  И т.д., и т.д., и т.д.

  В конце-концов, могли бы уже чё и сделать те, кто должны, а не стоять без дела. Я и на ЦРУ намекаю. Увлеклись, черти, процессои воссоединения ПЦ МП и РПЗЦ. Вот уже и имидж НАТО ухудшился. А все потому, что с пенсионерами никто не занимается зарницами на русском языке на тему защиты от российского великодержавного империалистического шовинизма и хулиганства: типа, победили немецких, победим и чухонских. У нас, донецких немецких и крымских русских собственная гордость.

  Я бы ставил вопрос не кто виноват в событиях в Крыму, а кто виноват в том, что имея такого по идиотски ловкого и умелого великого брата и меньших братьев (которые уже макнули мордой в тему по КС и Хартию по языкам, что требует немного больше ума, чем завалить своевременное принятие закона о плане учений с доступом иностранных войск а потом тему умело использовать).
  В конце концов, кто и что не важно - выживают только параноики и те кто умеет за себя постоять, хотя бы непротивлением – но упорным и при наличии достаточного количества непротивлящихся.

  ЗЫ. анегдот.
  Звонок в пейджинговую компанию:
  - Здравствуйте, вы соблюдаете конфеденциальность сообщений?
  - Да, конечно, соблюдаем.
  - Тогда передайте аб. +---
  "Игорь, Наташа, асигнации бочками в гуманитарке, втречайте."

  ЗЫЫ. Второй анегдот. Рассказывал громко мужик на Петровке (типа книжного рынка в Киеве, отдаленно контингент напоминает Горбушку - это я для тех кто не в курсе). Потому не нужно все упрощать о надуманности проблем или их остутствия в условиях жесткой пропаганды.

  Окраина Москвы, утро, перекресток, стоит ГАИшник на дороге. Едет тачка модная, дай, думает, остановлю. Останавливает.
  - Доброе утро!
  - Доброе!
  - Ваши документы!
  - Пожалуйста!
  - Вийдите из машины.
  - С удовольствием!
  Выходит здоровенный русский мужик.
  - Хорошее настроение?
  - Хорошее.
  - Откройте багажник.
  Открывает, а там труп в мешке, порезанный на куски, кровь,
  мясо и все такое.
  - Хохол?...
  - Да...
  - Какое ужасное самоубийство...
  Анегдот также распространяется в составе подписки subscribe.ru, mail.ru
  Кто стоит за анекдотом?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | ziggy_freud

   Re: О правильном чтении открытых источников (л)

   Volodymir пише:
   > В конце концов, кто и что не важно - выживают только параноики и те кто умеет за себя постоять, хотя бы непротивлением – но упорным и при наличии достаточного количества непротивлящихся.

   Якщо у людини розвиваються параноїдальні риси особистості, це може бути навіть ситуативно корисним. Проти справжніх крокодилів під ліжком медиціна безсила. Тут потрібні мисливці.

   Анекдот про хлопця в багажнику позичений в американських ку-клус-кланівців. Оригінал мені розповідали англійською. В деяких випадках в мацкалів перекладачі з інастраннава знаходяться...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | Volodymir

    Коллега, якщо дозволите Вас так називати,

    1) Про параноїків: аллюзія на книгу Эндрю Гроува (Andrew S. Grove, Only the Paranoid Survive), непротивление - Ursula K. Le Guin, The Eue of the Heron;
    2) Більшість відомих мені адекватних анекдотів є адаптацією виданих Bernhard Trenkle у бюлетні Товариства еріксеновськго гіпнозу та збірників, наприклад, Das На-Наndbuch der Psycotherapy (россійський переклад - ISBN 5-86375-088-10), де цей анекдот також наявний та розібраний.

    Не есть выдумка застревающее поведение бича с Петровки и неполиткоректность столпов рунета.
    "НАТО огораживает красными флажками Россию и хочет уничтожить славян!
    Но пасаран. На войне как на войне. Пленных западенцев не брать."
    О чем я написал: людям хочеться адреналина с гарантией не получить в морду. Осознаие неотвратимости ощутимых последсвий многих останавливает. Бич зассал еще даже не получив насаком по колену. Потому что оценил угрозу как реальную.
    Диагностика проблемы помогает понять - ресурсы отмобилизованы, все ушли на фронт, вернуть их стоит денег организаторам локального конфликта.
    Подвигнуть братьев на мирное существование - создать угрозу больших финансовых потерь, чем дембель вскормленной электоральной армии.
    Наличие карты у витренковцев в бою – это не проблема. Проблемы у бойца начинаются, когда человек узнает, что выданная карта – это не территория, а РФ не суть словянского братсва :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | ziggy_freud

     фактично так. Точка неповернення

     для Путіна - гіпотетичний програш виборів правим
     для Затуленка - ліквідація Інституту СНД за відсутністю досліджуваного об*єкта
     для Вітренко - припинення фінансування товаріщами проекту "Вітренко"

     і десь посередині - бізнесові інтереси російських ФПГ. Яким тут або обломиться багато і одразу, або потроху і потихеньку, як в тій клятій Європі, де їхні пальцовкі конають дуже умовно. Отже, згоден з Вашим аналізом.

     Коли я ще пропонував: організувати радіомовлення на питомо українські землі в межах Русі 11го сторіччя. Друкувати газету "Галицький бандерівець в Московії", тощо. І навряд я перший виходив з тими пропозиціями. А воз і нинє там. Навіть вдома ситуацію випустили з-під контролю...
 • 2006.06.05 | Олександр (Донецьк)

  Re: Хто стоїть за подіями у Феодосії?

  О 22:20, 5 червня 2006 р. в новинах по каналу НТН, показали репортаж про ситуацію в Криму. Було показано, як представник фракції Партії Регіонів нахабно вдарив солдата, що знаходився на посту, через те, що той відмовлявся пропускати "шановного" депутата на територію охоронюваного об`єкту. Необхідно порушити питання, про те яке мав право депутат бити військовослужбовця, що знаходився на посту? Чи не дескридетують такі дії обличча української армії? Та чи взагалі, яке моральне право має цей депутат бути депутатом, у разі якщо він може просто вдарити громадянина України, тільки через те, що той виконує свій обов`язок, доручений йому Батьківщиною.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | Мірко

   Re: Хто стоїть за подіями у Феодосії?

   Олександр пише
   >Необхідно порушити питання, про те яке мав право депутат бити військовослужбовця, що знаходився на посту?<
   Запросто - коли депутат москаль а військовоцлужбовець українець, то право має. Іберменші на це все мали право.
   Може чекаєте щоби СБУ пана Дріжчаного тут щось діяло? :sarcastic:
   Не змінеться нічого поки такий депутат одного дня зі сну вже не стане. :gun:
   Матимемо війну, панове, - лише іншими засобами. Коли регулярні сили не спрацьовують, ідеться в підпілля. А підручник партизанської війни був нами написаний.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | вава

    Re: Хто стоїть за подіями у Феодосії?

    30 вересня 2005

    "Один із провідних західних експертів з питань відносин України та НАТО Джеймс Шерр також розкритикував українське керівництво за небажання проводити активну просвітницьку кампанію у суспільстві щодо переваг для України від членства в НАТО.
    На його думку, президент України помиляється, якщо вважає, що альянс сам буде займатися власною популяризацією серед українців"

    http://www.pravda.com.ua/news/2005/9/30/33997.htm
   • 2006.06.06 | saha

    Щось я не зрозумів

    Солдата треба на губу посадити
    за порушення уставу караульної служби.
    Він був повинен зробити попередження голосом що депутат наближається до обєкті під охороною.
    Якщо депутат чи неважливо хто не зупиниться то постріл в гору як попередження.
    потім стрільба на ураження.
    КАРУУЛЬНИЙ НЕ СЛУХАЄТЬСЯ НІКОГО.
    КРІМ НАЧАЛЬНИКА КАРАУЛА ТА СВОГО БЕСПОСЕРЕДНЬОГО КЕРІВНИКА.(Командира роти).
    У всіх інших може спокійно стрелати після виконаних процедур і нічого йому за це не буде.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | Kohoutek

     Какой караульный?

     saha пише:
     > КАРУУЛЬНИЙ НЕ СЛУХАЄТЬСЯ НІКОГО.
     > КРІМ НАЧАЛЬНИКА КАРАУЛА ТА СВОГО БЕСПОСЕРЕДНЬОГО КЕРІВНИКА

     Во-первых, не всякий солдат, стоящий на посту, является караульным. Дневальный по КПП не имеет права применять физическое насилие к депутату ВР. Во-вторых, я что-то не припомню, чтобы в новостях фигурировала хоть одна воинская часть - там везде показывают санатории МО и МВД или Феодосийский порт, которые являются гражданскими объектами.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.06 | saha

      Re: Какой караульный?

      > Во-первых, не всякий солдат, стоящий на посту, является караульным. Дневальный по КПП не имеет права применять физическое насилие к депутату ВР. Во-вторых, я что-то не припомню, чтобы в новостях фигурировала хоть одна воинская часть - там везде показывают санатории МО и МВД или Феодосийский порт, которые являются гражданскими объектами.

      Ты говоришь о дневальном. Не знаю что было в новостях, но в посте было именно о солдате на посту тоесть караульном. Может это человек который писал не розбирается в уставе, но если он был на посту то стрелять мог, а если просто дежурным по КПП то всеравно мог в морду ввалить в ответ и ему ничего небылобо, даже мог бы задержать. Потому что депутатская корка для него не документ, а влицо знать 450 уродов из ВС он тоже не обязан. Документ для него разрешение на допуск подписанный командиром части. Всех остальных только с командиром части или дежурным по гарнизонеу он может пропускать а если кто-то буйствует то можно и задержать.


      Було показано, як представник фракції Партії Регіонів нахабно вдарив солдата, що знаходився на посту, через те, що той відмовлявся пропускати "шановного" депутата на територію охоронюваного об`єкту


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua