МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В новом правительстве СПУ будет защищать Восток и Юг (/)

06/05/2006 | Роман ShaRP
http://www.spu.org.ua/index.php?ni=1215&st_type=1&lang=ua

02.06.2006 10:59
Є.Філіндаш: У новому уряді соціалісти захищатимуть інтереси Сходу та Півдня України

Присутність Соціалістичної партії України у Коаліції демократичних сил допоможе врахувати думку мешканців Сходу та Півдня України під час вироблення державної політики. Про це народний депутат, лідер Спілки молодих соціалістів Євген Філіндаш заявив 1 червня під час онлайн-конференції на сайті "Ура-Інформ".

"Ми виступаємо не за помаранчеву, а за помаранчево-рубінову коаліцію, оскільки соціалісти помаранчевими ніколи не були. І саме наявність соціалістів в цій демократичній коаліції і може врахувати думку багатьох виборців Сходу і Півдня України", - наголосив народний депутат.

За словами Є.Філіндаша, соціалісти не дадуть втягнути Україну до НАТО без проведення всеукраїнського референдуму, виступають за поліпшення відносин з Росією і підтримують деякі інші ідеї, через неприйняття яких "Нашою Україною" і БЮТ багато людей і голосували проти "помаранчевих".

"Ми не належимо до тих партій, які не уявляють свого існування поза владою" - наголосив політик, водночас зазначивши, що нині "лише Олександр Мороз зможе забезпечити консолідацію і парламенту, і правлячої коаліції, без чого Верховна Рада нормально працювати не зможе". Сам Є.Філіндаш не виключає можливості обійняти одну з керівних посад у профільному комітеті.

Крім того, депутат-соціаліст висловлюється на користь посилення імперативного мандата, що сприятиме відповідальності та прозорості прийняття політичних рішень, особливо на фоні наявності значної кількості новачків (непрофесійних) обранців у новому складі парламенту.

Прес-служба Соціалістичної партії України

Відповіді

 • 2006.06.05 | Shooter

  Черговий показний приклад...

  ...як партійно-електоральні інтереси ставляться над інтересами країни.

  Бо важко запідозрити верхівку СПУ в тотальній інтелектуальній недорозвинутості.

  Правда, не вони перші на цьому фронті, звісно..."ціль виправдовує засоби".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | Shooter

   CПУ різко "прогресує"

   http://www.pravda.com.ua/news/2006/6/5/42516.htm

   Ну що ж, пункт по НАТО в коаліційній угоді буде 100% відстуній.

   Не виключаю, що й "запрєт торговать родіной" (землею) СПУ теж протягне...принаймі, буде тепер на цьому істерично наполягати.

   От такі "союзнічки". :(

   P.S. Забота о трудовом народє - в деталях:

   СПУ виступає за поетапне повернення заощаджень громадян протягом 5 років, в той час як НСНУ не вказує конкретної дати повернення заощаджень.

   СПУ виступає за продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення на 5 років, в той час як НСНУ виступає проти цього.

   Соціалісти проти пропозицій НСНУ про "виконання до кінця 2006 р. повного обсягу заходів співробітництва з організацією Північноатлантичного договору", а також "впровадження ринкового механізму впливу держави на внутрішній ринок нафти і нафтопродуктів шляхом створення вертикально-інтегрованої компанії на базі ВАТ "Укрнафта". (??? хочеться самим подєрібаніть? чи Приват в контакт вошел?)

   Натомість НСНУ пропонує вилучити з тексту угоди пропозицію СПУ щодо "запровадження мораторію на приватизацію державних монополій та стратегічних підприємств".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | Михайло Свистович

    Re: CПУ різко "прогресує"

    Shooter пише:
    >
    > СПУ виступає за поетапне повернення заощаджень громадян протягом 5 років, в той час як НСНУ не вказує конкретної дати повернення заощаджень.
    >
    > СПУ виступає за продовження дії мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення на 5 років, в той час як НСНУ виступає проти цього.
    >
    > Соціалісти проти пропозицій НСНУ про "виконання до кінця 2006 р. повного обсягу заходів співробітництва з організацією Північноатлантичного договору", а також "впровадження ринкового механізму впливу держави на внутрішній ринок нафти і нафтопродуктів шляхом створення вертикально-інтегрованої компанії на базі ВАТ "Укрнафта". (??? хочеться самим подєрібаніть? чи Приват в контакт вошел?)
    >
    > Натомість НСНУ пропонує вилучити з тексту угоди пропозицію СПУ щодо "запровадження мораторію на приватизацію державних монополій та стратегічних підприємств".

    І все це немає ніякого значення, оскільки НСНУ крізь пальці дивиться на корупцію і не збирається відстоювати ні справедливість, ні законність. І це є набагато більша загроза для України, ніж усі абстрактні ідеологічні вимоги, ніж усі росії і нати вітренки. За правильними словами криються неправильні дії або бездіяльність. І поки буде так, нема чого кивати на те, що хтось підвиває. Сиділи б бандити у тюрмах, не росли б ціни, карались би законопорушники - давно б вже була більшість народу за НАТО.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | Shooter

     Re: CПУ різко "прогресує"

     Михайло Свистович пише:
     > Сиділи б бандити у тюрмах, не росли б ціни, карались би законопорушники - давно б вже була більшість народу за НАТО.

     Гм...думаю, домінуючим є Ваш пункт другий. + в увязці з совіцьким минулим...нескоро більшість народу буде за НАТО.

     Хоча й ціни ніяк прямо і негайно не залежать від вступу/невступу до НАТО. Але поясність це "рядовому виборцю"...

     Доречі, зауважте, що проти НАТО виступають якраз бандити...але народу якось на це уваги не звертає.
  • 2006.06.06 | Михайло Свистович

   Re: Черговий показний приклад...

   Shooter пише:
   > ...як партійно-електоральні інтереси ставляться над інтересами країни.

   Ніяких партійно-електоральних інтересів соціалістів тут немає. Бо не здобудуть вони цим ніякого електорату на Сході та Півдні. Він зайнятий "більш послідовними борцями з НАТО". На жаль, це - погляди, а не партійно-електоральних інтереси. Тому тут не "ціль виправдовує засоби", а "ні пяді врагу".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.06 | Shooter

    Re: Черговий показний приклад...

    Михайло Свистович пише:
    > Shooter пише:
    > > ...як партійно-електоральні інтереси ставляться над інтересами країни.
    >
    > Ніяких партійно-електоральних інтересів соціалістів тут немає. Бо не здобудуть вони цим ніякого електорату на Сході та Півдні. Він зайнятий "більш послідовними борцями з НАТО". На жаль, це - погляди, а не партійно-електоральних інтереси. Тому тут не "ціль виправдовує засоби", а "ні пяді врагу".

    Чесно - я не бачу чому сповідування тих же ж самих підходів/ідей, які подобаються Сходу, не мало/не могло би принести СПУ "дещицю"...та ще й ефектно піарно поданий підхід - "ми спаслі страну от вовлєчєніє єйо оранжевой чумой в НАТА".

    Але й про "пядь" згоден...швидше всього, мова ведеться про "коктейль".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.06 | Михайло Свистович

     Re: Черговий показний приклад...

     Shooter пише:
     >
     > Чесно - я не бачу чому сповідування тих же ж самих підходів/ідей, які подобаються Сходу, не мало/не могло би принести СПУ "дещицю"...та ще й ефектно піарно поданий підхід - "ми спаслі страну от вовлєчєніє єйо оранжевой чумой в НАТА".

     От і вони так думають. І кожного разу обламуються. Бо на Сході вони все одно зрадники і саглашатєлі, натомість там вистачає "послідовних спасатєлєй"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.07 | Shooter

      Re: Черговий показний приклад...

      Михайло Свистович пише:
      > Shooter пише:
      > >
      > > Чесно - я не бачу чому сповідування тих же ж самих підходів/ідей, які подобаються Сходу, не мало/не могло би принести СПУ "дещицю"...та ще й ефектно піарно поданий підхід - "ми спаслі страну от вовлєчєніє єйо оранжевой чумой в НАТА".
      >
      > От і вони так думають. І кожного разу обламуються. Бо на Сході вони все одно зрадники і саглашатєлі, натомість там вистачає "послідовних спасатєлєй"

      Таки не весь Схід голосує за бандитів-комуняків-дурнуватих. І саме за цю меншину й воює СПУ.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.07 | Михайло Свистович

       Re: Черговий показний приклад...

       Shooter пише:
       >
       > Таки не весь Схід голосує за бандитів-комуняків-дурнуватих. І саме за цю меншину й воює СПУ.

       Ця меншина також зайнята більш послідовними, а не шукачами електорату. Так що воюй - не воюй... :)
 • 2006.06.06 | Чучхе

  Бідний південний схід - хто ним тільки не опікується!

  За великим рахунком те, що в ці регіони рванули усякі політичні авантюристи свідчить про те, що вони (авантюристи, а не регіони) апріорно вважають мешканців цих територій тупаками, якими можна керувати, б"ючи на найпримітивніші інстинкти

  Називається, захисти нас боже від таких "любих друзів", а з ворогами вони самі розберуться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.06.07 | Стась

  СПУ пролетает мимо нового правительства

  Жадность фраера сгубила. Слишком много они захотели на свою золотую акцию. Теперь их место - рядом с комми в этом парламенте и рядом с нетаками во всех последующих.

  Разве что за неделю одумаются, но я в это слабо верю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua