МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шоумэр® хочет 10,000 штрафов водителей в день. (/)

06/05/2006 | Роман ShaRP
http://5tv.com.ua/newsline/198/0/26464/

Штраф буде залежати від вартості авто - Черновецький

Десять тисяч водіїв-порушників штрафуватимуть щодня. Таке ініціює мер Черновецький. Він переконаний, поліпшити ситуації на дорогах зможе лише завелика кількість штрафів. Переглянуть і розміри штрафів. На думку мера, вони мають бути диференційованими, в залежності від того, скільки коштує автомобіль-порушник.

Леонід Черновецький, Київський міський голова:
- Бюджету нужны деньги - и штафуйте их - тысяч десять в день пусть будет. Правда, есть проблема, нам нужно подготовить закон, чтобы эти штрафы были дифференцированы, в зависимости от, того, каким транспортом обладает собственник. Если ему денег девать некуда,пусть он платит хоть тысячу долларов.


Каковы будут на сей раз комментарии о правосознании Шоумэра®?

Відповіді

 • 2006.06.05 | Хвізик

  це хороша ініціатива. в Європі є країни, де штраф залежить від в

  доходів порушника.
  Так, наприклад, у Фінляндії
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | alx_1904

   Точно, где-то год назад за превышение скор. - почти 300 000 евро

   содрали с местного "колбасного короля" в Финляндии

   Хвізик пише:
   > доходів порушника.
   > Так, наприклад, у Фінляндії
 • 2006.06.05 | Мінор

  Браво. Цей хлопець мені починає подобатися

  Якби він ще повернув евакуатори та капкани і почав будівництво паркінгів. Наші водії просто ох**їли. Це я Романе, тобі як водій з 12 річним стажем кажу. Такого бардаку, як зараз, за останні 12 років я в Києві не пригадую.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.05 | casesensitive

   да - езда в киеве это жуть

   пора гвозди в тротуры монтировать заводским способом - может хоть так можно отучить по ним ездить и парковаться.
  • 2006.06.06 | alx_1904

   Уже покупает, кол-во эвакуаторов

   должно увеличиться в разы, и причём новые смогут поднимать даже джипы (в отл. от старых)
 • 2006.06.05 | observer

  бачу на майдані дехто не в курсі, що міша вже домовився з льонєю

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | Мінор

   Микола Томенко про правовий нігілізм Черновецького

   5 червня 2006 р.

   Микола Томенко: Необхідно проаналізувати наслідки двохмісячного експерименту керування Києвом

   Так заступник керівника фракції Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко обґрунтував вимогу депутатів Київської міської ради від фракції БЮТ щодо необхідності провести позачергове пленарне засідання Київради у першій половині червня.
   «Ми діяли абсолютно коректно – протягом двох місяців не заважали працювати новому меру Києва, його заступнику – секретарю Київради - та апарату столичної мерії. Але за ці 2 місяці став очевидним правовий нігілізм команди Леоніда Черновецького», - вважає Микола Томенко.
   Таку оцінку діяльності нової столичної влади він пояснив незаконним характером прийняття різноманітних рішень. Так, за словами Томенка, будь-які рішення чи призначення повинні затверджуватися Київською міською радою, а стратегічні рішення мають погоджуватися з усією київською громадою. «І такі добрі справи, як, наприклад, виділення квартир - треба робити згідно з законом, а не за вимогою тих, хто голосніше кричить під час прийому громадян київським мером», - зауважив заступник керівника фракції БЮТ.
   На його думку, поки тривав цей двохмісячний експеримент керування столицею, вперше в історії сучасного Києва фінансування важливих бюджетних програм опинилося під загрозою – починаючи від програм з охорони здоров’я і закінчуючи будівництвом метро. «Тому необхідно нарешті провести засідання Київської міської ради, заслухати звіт міського голови та його заступника і відновити нормальну, законну роботу системи влади у столиці України», - підсумував Томенко.

   Прес-служба М.В. Томенка
 • 2006.06.06 | Хвізик

  у мене коло дому у Києві якась падла збила насмерть аж по а

  асфальту розмазала жінку і навіть не зупинилася
  були вже сутінки. хоча і була купа свідків пригоди,але номера ніхто не помітив
 • 2006.06.06 | Роман ShaRP

  А вот если он с пробками таки разберется... (/)

  http://www.uadaily.net/index.php?viewe=23214

  Киев освободят от грузовиков и транспорта
  05.06.2006 11:01

  Для того чтобы уменьшить загруженность дорог, киевские власти намерены уже в III квартале нынешнего года запретить въезд грузовиков в центральную часть Киева, а также на мосты через Днепр в утренние и вечерние часы «пик», передает "Главред" со ссылкой на пресс-службу Киевской городской государственной администрации.

  Для этого планируется построить на въездах в город автомобильные терминалы и специальные площадки для отстоя транспорта.

  В этом году предполагается освободить Киев не только от больших грузовиков, но и от маленьких «маршруток». Профильным подразделениям КГГА поручено подготовить предложения по дополнительным закупкам автобусов и троллейбусов большой вместительности.


  Вот это уже явно более интересные новости.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.06 | alx_1904

   Кстати омеля делал наоборот

   Роман ShaRP пише:
   > В этом году предполагается освободить Киев не только от больших грузовиков, но и от маленьких «маршруток». Профильным подразделениям КГГА поручено подготовить предложения по дополнительным закупкам автобусов и троллейбусов большой вместительности.
   Городские АТП массово покупали газели и иже с ними вместо городских автобусов и основной их пасажиропоток шёл через маршрутки.
 • 2006.06.06 | 123

  В цілому підтримую

  Роман ShaRP пише:
  > http://5tv.com.ua/newsline/198/0/26464/
  >
  > Штраф буде залежати від вартості авто - Черновецький
  >
  > Десять тисяч водіїв-порушників штрафуватимуть щодня. Таке ініціює мер Черновецький. Він переконаний, поліпшити ситуації на дорогах зможе лише завелика кількість штрафів. Переглянуть і розміри штрафів. На думку мера, вони мають бути диференційованими, в залежності від того, скільки коштує автомобіль-порушник.
  >
  > Леонід Черновецький, Київський міський голова:
  > - Бюджету нужны деньги - и штафуйте их - тысяч десять в день пусть будет. Правда, есть проблема, нам нужно подготовить закон, чтобы эти штрафы были дифференцированы, в зависимости от, того, каким транспортом обладает собственник. Если ему денег девать некуда,пусть он платит хоть тысячу долларов.
  >

  > Каковы будут на сей раз комментарии о правосознании Шоумэра®?

  Я лише не певен - навіщо диференціювати розміри штрафів. Чому для Мерса має бути великий, а для Жигулі - малий? Нехай для Жигулі теж буде великий. Не порушуй - і будеш платити багато.
 • 2006.06.06 | Свинья на радуге

  От это каша в голове у человека...

  Роман ShaRP пише:
  > http://5tv.com.ua/newsline/198/0/26464/
  >
  > Штраф буде залежати від вартості авто - Черновецький
  >
  > Десять тисяч водіїв-порушників штрафуватимуть щодня. Таке ініціює мер Черновецький. Він переконаний, поліпшити ситуації на дорогах зможе лише завелика кількість штрафів.
  Показателем соблюдения правил на дорогах является не количество оштрафованных, а снижение 1) количества аварий; 2) количества пострадавших в них людей; 3) количества пробок. А если ориентиром ставится количество оштрафованных, то скоро будем иметь - аптечка, огнетушитель, липовых запретов поворота налепят там где их отродясь не было.
  >
  > Переглянуть і розміри штрафів. На думку мера, вони мають бути диференційованими, в залежності від того, скільки коштує автомобіль-порушник.
  Прекрасно! И тогда я на своих ржавых жигулях эпохи застоя смогу ездить на красный свет хоть каждый день.
  >
  > Леонід Черновецький, Київський міський голова:
  > - Если ему денег девать некуда,пусть он платит хоть тысячу долларов.
  Если он(а) правила не соблюдает и не хочет, пусть за систематические нарушения права отдаст и пешком ходит. И не подвергает опасности других людей. Вне зависимости от того, на чём ездит.
 • 2006.06.06 | Чучхе

  У сім"ї Черновецьких самих трохи з водінням не теє...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua