МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Анархія – мати порядку!?

06/06/2006 | Йосип Сірка
Минулого тижня дві події привернули увагу громадськости Канади. Перша була пов’язана з рішенням провінційного уряду провінції Квебек – яке зобов’язує провінційні радіо та телебачення до обмеження англомовних пісень до одної третини. Тобто дві третини повинні бути пісні французькою мовою, яка в провінції Квебек є офіційеною. Більшість громадської думки поставилася до цього рішення провінційного уряду з порозумінням, бо йдеться про самобутній характер провінції, яка хоче цю самобутність зберегти. Мені зразу пригадалася мовна політика в Україні, де державну мову навіть державні службовці нехтують, а по радіо та телебаченню звучать переважно неукраїнські пісні і то в країні, яка своєю співучістю вже віками славитьтся у світі, а її пісенному потенціалові може позаздрити люба країна. Справа в тому, що провінційний уряд Квебеку складається з патріотів провінції, які дбають про майбуутнє і провінції і підростаючого покоління!

Друга подія, що відбулася в провінції Онтаріо стосувалася безпеки провінції. Служба безпеки та поліція спільними сислами арештували 17 членів організації, яка готувала терористські напади. Провінційна поліція та СБ оперативно й ефективно діяли проти групи, яка мала намір внести нестабільність у життя провінції та Канади.

Майже одночасно з арештами в провінції Онтаріо, засоби масової інформації в Україні поширювали так звані протестні акції комуністів, споріднених з ними вітренківців та інших ворогів України, якi на цей раз вибрали собі американців, які приїхали (приплили, прилетіли) на основі угоди, яку було підписано десять рокав тому Л.Кучмою. Цікаво, що вороги України з такою завзятістю стали протестувати саме проти американців, а не росіян, які занечищують екологію Криму, порушують суверенітет держави та і не дуже сплачують мізерну суму за бази. Виходить парадокс – ті, що ще вчора проголошували диктатуру пролетаріяту понад усе – сьогодні виходять під чужими прапорами і заводять анархію!

Складається враження, що в Україні нема не те діючої влади, але й міністерства внутрішніх справ, ґенеральної прокуратури та служби безпеки. Народна мудрість каже – у каламутній воді легко рибу ловити, а безвладна ситуація, що панує в Україні і дозволяє саме ворогам української держави безкарно займатись деструктивними діями. Складається враження, що все, що спрямоване проти України і її суверенітету, її самобутности, то знаходить підтримку професійних протестантів, які відкрито під чужими прапорами і антиукраїнськими гаслами виходять на вулиці.

Пригадайте, ще недавні результати виборів – КП та споріднені вітренківці набрали разом біля 6%, а зараз їх чути, мовби вони набрали 96%.
Служба безпеки в провінції Онтаріо та поліція у спільній акції лквідували небезпечне угрупування, а що робить конкретно СБУ та МВС Украаїни, коли вороги України навіть не дуже приховують свою антиукраїнську суть? Невже ж Геральна прокуратура разом з СБУ та МВС мають менше можливостей вплинути проти ворогів України, як це зробили на провінційному рівні в Канаді з ворогами не так суверенітету Канади, як ворогами суспільного стабілітету?

Хочеться вірити, що в Україні нарешті прокинуться ті, які повинні віддповідати за стабільність держави, за суспільний спокій. Хами, які виходять на вулиці України з антиукраїнськими гаслами повинні опинитися там, звідки вони не матимуть впливу на мирне суспільство і звідки не будуть витягати чужі прапори й гасла.

17 заарештованих в Онтаріо і підозрюваних у тероризмі могли б послужити прикладом для панів Луценка, Дріжчаного та Медведька, як ефективно можна боротися з порушниками суспільного спокою та національної безпеки держави.
В іншому разі анархія запанує, бо поле, яке не доглядають – заростає буряном!

Торонто, 5.6.06 р.

Стаття надійшла на пошту Майдану From: "josef sirka" josirka@yahoo.ca
Date: Mon, June 5, 2006 11:12 am

Відповіді

 • 2006.06.07 | Роман ShaRP

  Кто-нибудь может мне объяснить, зачем такое печатать?

  Что ценного в этом нац-поп-агитпропе?
 • 2006.06.07 | Юрій

  Re: Порівняли Ви,пане Сірка,хрін з пальцем...

  Франція від Канади(від провінції Квебек) дуже далеко і не межує з нею.Зато Росія межує з Україною(на її нещастя).Канада - демократична держава,Україна - посткомуністична.Ви,напевно,краще за інших знаєте про багату і ситу Канаду,як там відносяться до держави,її прапора та гімну.У Віндзорі,наприклад,не ходять патрулі армії США,не топчуть прапор Канади своїми черевиками,як це роблять у Севастополі своїми "сапогамі" російські військові.Ми,українці, з росіянами маємо різні мови.Ми їх розуміємо(їхній,так би мовити "язик"),вони нас не розуміють (нашу мову).США,як потужніша від Канади держава,не виношує якісь зловісні плани щодо об"єднання двох англомовних країн,Росія об"єднує все що тільки може - а поскільки Україна під боком Росії,та ще частково була заселена "насєлєнієм" з дальнім прицілом,знищити все українське,то мені не дивно хто,звідки і куди пре на НАТО.
  А чому нема реакції відповідних правових українських органів,то,насамперед,треба вияснити наскільки вони українські.Україна унікальна тим,що при владі зібралися,переважно, люди далекі від поняття патріотизму,державності,гордості,любові до України,українського народу.У них переважають колабораціонізм,російський васалізм,ненависть і неповага до всього українського.Я не маю нічого проти нормальних російських українців,котрі,живучи в Україні поряд з українцями,шанують її мову,звичаї,історію та культуру,поважають державу.З ними нам по дорозі.Ми розуміємо їх, а вони нас.
  А тим, хто намагається ловити рибку у мутній кримській водичці,потрібно сподіватися,прийде час відповісти перед українським Законом.
 • 2006.06.07 | vit

  Дуже невдалий приклад з Квебеком

  Дуже невдалий приклад з Квебеком. До чого це? Чи то ви бажаете, щоб Україна була федеративною, офіційною мовою в «лівобережній частині» була російська, а українську в цій частині обмежували 30-ма відсотками? ... Це по аналогіі з Квебеком та Канадою. Чи як? Поясніть будь ласка.
 • 2006.06.07 | Василь Сивий

  Дуже дякую, пане Йосипе

  тут відповідь є очевидною. Пану Роману дуже рекомендую почитати, що таке агітація і пропаганда та трошки про методи і форми роботи ідеологічного відділу КДБ - ФСБ. Хоча, якщо проаналізувати вашу активність, то певно Ви в курсі. Наведіть приклад хоч однієї держави, де дозволяються демарші під іноземними прапорами із відверто антидержавними гаслами?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua