МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

День сатани регіонали відсвяткували як день російської мови.

06/07/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора , 06.06.06 Партія Регіонів святкувала “день російської мови”.
Рішення про таке святкування було прийняте напередодні за ініціативи чільних представників цієї партії.
Регіонали та їхня молодіжна спілка і були основним учасниками цього “свята” у Донецьку та Харкові.

За певним збігом обставин цей день цього року співпав з так званою ”сатанинською датою” – шостий день шостого місяця шостого року нового тисячоліття.

Офіційно привязання до апокаліптичної дати з трьма шістками пояснювалося тим що цей день колись народився Пушкін.

Зазвичай подібні дати у всьому світі використовують сектами сатаністів задля власних «святкуваннь» і демонстрування втаємниченим свого впливу і ролі в суспільстві. То ж вчора регіонали святкували разом із сатаністами…

Відповіді

 • 2006.06.07 | alx_1904

  Т.е. Пушкин - сатана?????

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.07 | Чучхе

   аццкій

  • 2006.06.07 | as

   Re: Т.е. Пушкин - сатана?????

   А мо’ і є, хто його зна. Варто на нього подивитись – ґембатий, ніс гапликом, чорний як черевик. Тільки оченята блищать.
   Цікаво і дещо нетрадиційно про Пушкіна говорив його співвітчизник Шура Карєтний (див. «Слово о Пушкінє» на http://shura-karetny.ru/mp3/).
  • 2006.06.09 | Мартинюк

   Пушкін - великий поет, а от проводирі реґіоналів - сатаністи.

 • 2006.06.07 | Albes

  Есть же люди, которые

  если не скажут какую-нибудь гадость, весь день себя чувствуют обиженными... А как, наверное, им поднимает настроение возможность выставлять гадости в "Новини майдана"... И они себя, еще, наверняка и верующими в бога выставляют.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.07 | Роман ShaRP

   Это особенность назюзюналистического характера.

   Не написал гадости про русский язык - день пропал.
 • 2006.06.07 | Бєлочка

  Чудовий тест на азабочєннасть

  і абіженнасть. Браво неізвєснаму автару! Я згадую анекдот про Сталіна і "вусату сволоч" :) :) :)

  :hot:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.06.07 | jz99

  справді, вельми пікантно

  Але ж Іван пропонував рахувати, а не дивитися на календар.

  http://www.vesna.org.ua/txt/biblija/ohienko/66-objavlennia.html
  Тут мудрість! Хто має розум, нехай порахує число звірини, бо воно число людське. А число її ...

  Чи багато мудрості у даті, котра приходить сама по собі?
 • 2006.06.07 | Volodimir_V

  про Пушкіна дарма- треба було поясненя написати.

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.08 | Мартинюк

   А чому вони не святкували цей день минулі роки?

   Діждалися "апокаліптичної" дати?

   Те що секти сатаністів не вигадки і те, що вони активно відзначають подібні дати також не секрет.

   Часом це тусовки обкурених малоліток з комплексами, а часом це серйозніше - бо антисуспільна і антигумання позиція може також давати індивідууму якісь певні (вірю що тимчасові) життеві переваги над іншими - наприклад послідовне та цинічне нехтування загальноприйнятим моральноми нормами може певний час створювати ілюзію успішності і здатності до лідерства.

   Сатаністи по суті є дзеркалом легального і добропорядного суспільства і деякі з їхніх об"єднаннь є достатньо добре зорганізованим і впливовими, в тому числі і на політичному рівні.

   Я ні в якому разі не хочу сказати що сатаністи можуть маніпулювати Партією Регіонів сильніше аніж іншим політичним силами - вони позасистемні і їм все одно де демонструвати іншим ( чи самим собі) свою мниму впливовість та силу.

   Пушкін тут звичайно ні до чого, над його памяттю насміялися так само як і над почуттями україномовних - просто використали як привід для нагнітання конфлікту та ненависті.Якби їх дійсно цей Пушкін і російська мова хвилювали, то вони святкували цей день щороку, а не з нагоди процесу коаліційного дерибану влади в Україні.

   Наважуть повторити відому біблійну істину - Бог є любов, а ненависть від Сатани. Автор який поставив новину непогано зауважив цю залежність . Мої гратуляції !
  • 2006.06.08 | Albes

   Re: про Пушкіна дарма- треба було поясненя написати.

   А Вы так и не поняли, что некоторые здесь делают ВСЕ для того, чтобы в Украине не было мира и спокойствия ? И используют для этого весьма специфические методы, используемые обычно при ведении идеологической войны для нагнетания напряжения и усугубления любого спора с доведением его до конфликта, когда стороны уже НЕ ДОЛЖНЫ видеть его первооснову, а должны перейти на стадию взаимных оскорблений и оскорблений того, что наиболее дорого этим сторонам, когда факты и логика уже даже не приводятся. А Вы говорите "дарма"... Это для Вас - "дарма", а для кого-то - просто один из опробированных методов.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.09 | Мартинюк

    Війну почали ті які використовують тему мови для торгів за владу

    І саме в рамках провадження цієї війни було використано імя шанованого не тільки Вами але і мною Пушкіна, була використана дражлива для частини російськомовних тема мови, і авральним чином започатковано "свято російської мови".

    Якби "коаліційний" дерибан відбувався не зараз, в інший час , то в якості приводу для впровадження "свята" був би використаний день народження Карамзіна, Ломоносова, чи навіть річниця Куликівської битви.

    Оскільки відсторонені від державного корита регіонали остаточно зрозуміли факт свого прольоту на пердодні літа, то для створення чергово імформаційного приводу було використано те що лежало під рукою - день народження Пушкіна . При цьому регіональні "стратеги" (чи не не навмисно?) зігнорували моторошний вигляд цієї дати, якого вона набрала акурат нинішнього року .

    Ви і Ваші однодумці при цьому продовжуєте галасувати про вину тих хто вболіває за мову українську, продовжуєте кричати що вони винні геть у всьому навіть в оцьму цинічному спаплюженні Пушкіна та російської мови.

    Ініціатори "святкуваннь" не могли не знати про вельми невигідний момент для запровадження цього свята саме цього року і саме цього дня. Про "день Сатани" вже протягом місяця розписують різноманітні бульварні газетки та журнальчики, дискутують віруючі і просто плікують бабусі на лавочках.

    Започаткувати таке важливе святкування саме в рідкісну "сатанинську дату", яка стається лише раз у тисячу років могли лише люди яким абсолютно наплювати на Пушкіна , на почуття російськомовних громадян України і врешті на саму російську мову.

    То може все таки виставити претензії до них , а не до міфічних "мовноозабоченніх"? Якщо Ви звинувачуєте тих хто не є винуватцем, то таким чином Ви вигороджуєте винуватців справжніх.

    Більшої зневаги до російської мови та А.С.Пушкіна , яку проявили регіонали вибравши для "започаткування свята" саме цей день просто неможливо уявити. Навіть найагресивніші українські русофоби ніколи в житті не змогли б додуматися до такого ефективного спаплюження "контенту".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.09 | observer

     Так і на форумі найбільш мовностурбовані

     - якраз захисники двомовності

     як сказав пионЕр Рома: "мне легче договорится с прибічникамі рєгіонов, чем с нудакамі"
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.09 | Мартинюк

      Скажу простіше - наступ за увічнення результатів русифікації

      Це з боку шовіністичних еліт Росії . Реґіонщики просто використовують цю підсунуту їм ізза ближнього кордону політичну карту для звичного вже для них шантажу Києва і решти України з вимогою отримання додакового доступу до центральної влади і грошей.

      Мушу сказати що що не тільки Росія грає в цю гру - "політичний" Донбас, в якості якоря та повідка для України домагали розбудовувати і західні "гравці".Наприклад колишній голова філії Світового Банку в Україні Кауфман та посол США Пфайфер . Останній правда робив це ще тодів коли не був послом.

      Як розповідала мені покійна Маряна Чорна, яка у свій час мала дуже добрі стосунки із покійним губернатором Донеччини Щербанем вказані достойники їздили тоді у Донецьк щотижня , мотивуючи це тим що вони у краю териконів та труб ... відпочивають. Донбас очевидно заохочувався до активнішої гри на українському політичному полі. Все це схоже робилося для "ліберальної політичної сили" Щербаня і Маркулова.

      Однак півмільярдний грант на створення української податкової системи дістався тоді комуністу Азарову, а шахтарі приватизованої Звягільським шахти ім . Засядька своїми походами забезпечили йому посаду прем"єра України.
    • 2006.06.09 | Albes

     Re: Війну почали ті які використовують тему мови для торгів за в

     "Ви і Ваші однодумці при цьому продовжуєте галасувати про вину тих хто вболіває за мову українську, продовжуєте кричати що вини винні геть у всьому навіть в оцьму цинічному спаплюженні Пушкіна та російської мови."

     Может, не будете заниматься приписыванием и передергиванием ? А ?
     Или скажете, что я или "мои однодумцы" начали эту тему ? Интересно, как бы реагировали мои украиноязычные сограждане (так ли спокойно, как я и "мои однодумцы" реагируют на их действия по оскорблениям и попытке унизить нас, их русскоязычных сограждан), если бы я, например, написал что-либо подобное, только вместо имени Пушкина использовал имя Шевченко ?
     А Ваши обвинения в том, что я, например, заявляю о ВИНЕ "тих хто вболіває за мову українську, продовжуєте кричати що вини винні геть у всьому" просто откровенная ложь и хамство. Ни разу не было не только такОго, а даже близко-похожего, даже если пытаться "притянуть за уши".
     Вы перешли на оскорбления и заведомую ложь, приписывания того, что не говорилось, как я понимаю, только по причине того, что Вам нечего сказать по сути. Ну что ж, это просто для меня свидетельствует о Вашем уровне интеллекта, воспитания и культуры. А "защищать" что-то, нападая при этом на других и лишая их права, которого требуете для себя, так это просто метод подлецов и негодяев. К счастью для Украины, не все (на самом деле - единицы, как показали и выборы) мои сограждане являются таковыми, как Вы. И с каждым годом таких как Вы "патриотов" становится все меньшке и меньше. Как в украиноязычной, так и в русскоязычной среде. И это - благо для Украины. Потому, что нам нужна не война и противостояние, в каком бы виде и по какому бы поводу они не были ( а уж тем более по ксенофобским - язык или национальность), а объединение и действие единой командой на благо Украины. А такие как Вы "патриоты местечковой империи" всегда были, есть и будут везде. Дай бог только, чтобы народ Украины не совершил такой же ошибки, как народ Германии в 1933 г. Но, думаю, уже не совершит. Он уже разобрался в том, кто такие Вы и Вам подобные. Классный пример был показан воочию Вашим любимчиком и одним из вождей - Ивченко. Он показал, как он "любит" Украину. Как "любят" блядь в борделе, крича при этом о необходимости целомудренности.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.09 | Мартинюк

      Оскорбили и унизили функціонери Партії Регіонів

      Які по тупості а може й по принципу "чем хуже, тем лучше" вирішили відтанцювати свої політичні танці саме в такому контексті.

      Повірте що прихильникам Шевченка і відповідної мови загалом вистарчає розуму і такту, аби не робити таких вульгарних речей.

      Врешті Ви ніби то і не є ні членом ні прихильником партіїї Регіонів - для чого вам ображатися на критику саме їх дій?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.09 | Предсказамус

       Ну вот нафига, спрашивается?

       ПРУ виновата, что Пушкин родился 6 июня? Или все-таки новинарь, у которого странные ассоциации? У ПРУ своих грехов до отвала, поэтому наши на них вешать излишне.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.09 | Мартинюк

        ПРУ винна у тому що їй пофіг і Пушкін і російська мова.

        Для них головне вчинити якомого гучнішу колотнечу під будьяким приводом і відомстити "памарнчевим" за те що їх не взяли у "розширену коаліцію", тобто не допустили до влади.

        Даю голову на відруб що вони також помітили "незручність" цьогорічної дати - нагадую що бульварна російськомовна преса останні два тижні тільки й пише що про "день сатани". Тобто запровадити свято російської можна бло б наступного року або принамні приурочити це до іншої дати. Але їм це було пофік - бо з "массовыми акциями" треба встигнути до до закінчення "коаліціади", та й в таки ділах стана не ворог а товариш.

        Уявіть що я почав би вигороджувати якусь провокаційню дюрню тягнибоківців чи їм подібних? Захищаючи "честь ПРУ" ви робите те саме.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.09 | Предсказамус

         И мы решили к ним присоединиться?

         Мартинюк пише:
         > Для них головне вчинити якомого гучнішу колотнечу під будьяким приводом і відомстити "памарнчевим" за те що їх не взяли у "розширену коаліцію", тобто не допустили до влади.
         Да.

         > Даю голову на відруб що вони також помітили "незручність" цьогорічної дати - нагадую що бульварна російськомовна преса останні два тижні тільки й пише що про "день сатани". Тобто запровадити свято російської можна бло б наступного року або принамні приурочити це до іншої дати. Але їм це було пофік - бо з "массовыми акциями" треба встигнути до до закінчення "коаліціади", та й в таки ділах стана не ворог а товариш.
         А это идиотизм. В дате 06.06.2006 или 06.06.06 нет ничего сатанинского для психически здорового человека. Если в российских СМИ преобладают больные люди, нам к ним нужно обязательно присоединиться?

         > Уявіть що я почав би вигороджувати якусь провокаційню дюрню тягнибоківців чи їм подібних? Захищаючи "честь ПРУ" ви робите те саме.
         Насрать мне на ПРУ и их честь. На "Майдан" не насрать, поэтому и хотелось бы, чтоб наши новинари были хотя-бы психически здоровыми.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.06.09 | Albes

          Re: И мы решили к ним присоединиться?

          "Насрать мне на ПРУ и их честь. На "Майдан" не насрать, поэтому и хотелось бы, чтоб наши новинари были хотя-бы психически здоровыми."

          Согласен. Только с добавлением, что не только "новинари", но и те, кто их в этом поддерживает, так как именно они и раздувают костер из искры. Так бы тема, поставленная идиотом сама бы умерла, а так приходится ее защитничкам показывать весь идиотизм как темы, так и ее защиты.
      • 2006.06.09 | Albes

       Re: Оскорбили и унизили функціонери Партії Регіонів

       "Повірте що прихильникам Шевченка і відповідної мови загалом вистарчає розуму і такту, аби не робити таких вульгарних речей."

       То-то я и смотрю, как Вам с Ко "вистарчає розуму і такту, аби не робити таких вульгарних речей". Хоть бы чуть-чуть совести поимели.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.11 | Мартинюк

        Я не організовував акції ПРУ

        До них і звертайте Ваші претензії.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.11 | Albes

         Re: Я не організовував акції ПРУ

         Я обращаю их к тем, кто пытается под день рождения пушкина подвести "сатанинскую" базу. И ПРУшники, как и другие ПАРТИИ, здесь не при чем. Демонизацию делают другие. А Вы их поддерживаете (под ВИДОМ борьбы с ПРУшниками, т.е. подменяя понятия и сущности). И последний Ваш постинг показывает, что это именно так, во всей полноте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua