МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Кременчузі протестуватимуть проти насильства над акціонерами

06/08/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Завтра в Кременчузі протестуватимуть проти насильства над акціонерами сталеливарного заводу.

9 червня 2006 року о 10.00 представники Комітету «Антикорупція», МО «Молодь – надія України» та ГК «Громадський спротив України» проведуть спільний інформаційний мітинг з вимогами притягнути до кримінальної відповідальності ініціаторів відродження практики бандитських розборок в сфері бізнесу (адреса: м. Кременчук, Полтавська область, вул. І. Приходька, 141). Під час мітингу будуть роздаватися друковані інформаційні матеріали та розклеюватися наліпки.

Як вже повідомляв «Майдан-Інформ» , вранці 17 травня 2006 року в Дніпропетровську відбулися збори акціонерів ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод». Як розповіли в ЦГЗ УМВС в Дніпропетровській області, вже на початку зборів до будівлі під`їхав автобус, з якого вишли близько 200 коротко стрижених , озброєних кастетами, газовими балончиками і гумовими палицями, людей «спортивної статури». охорона з 12 осіб, найнята напередодні акціонерами. Між прибулими людьми і охороною, яка спробувала перешкодити проникненню невідомих в будівлю, зав`язалася бійка.

За даними прокуратури Нижньодніпровського району Дніпропетровської області, в ході бійки всі 12 працівників охорони були побиті. При цьому двоє охоронців одержали черепно-мозкові травми, двоє – переломи щелеп, троє – переломи рук і ніг. За даними ЦГЗ УМВС, проникнувши в будівлю інституту, «невідомі почали бити співробітників компанії-реєстратора і вже прибулих акціонерів, ламати столи і стільці». Через годину до будівлі НДІ «ЧерМетМеханізація» прибули співробітники МВС, Нижньодніпровської районної прокуратури Дніпропетровська і спецпідрозділу «Беркут». Бійці «Беркута» почали масове затримання нападаючих, внаслідок чого до відділення бути відправлено 172 людей.

Відповіді

 • 2006.06.08 | Олександр

  Re: В Кременчузі протестуватимуть проти насильства над акціонера

  Дуже б хотілося дізнатися звідки "ростуть ноги" у цього пікетування? Може хтось підскажеkurilov2004@inbox.ru
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | Мартинюк

   Це не настільки цікаво як факт масової бійки.

   Грандіозне побоїще у Дніпропетровську очевидно викликане неменш грандіозними зацікавленнями. У всякому разі пікетування відповідає духу громадянського суспільства,навіть коли його учасникам за це наливають каву і дають бутерброди. А от залучення бритоголових - це вже звичаї далекого ( і дикого) феодалізму з совківсько-більшовицьким запашком.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua