МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Шок! Скаржинський приріс коренями до крісла!

06/09/2006 | Майдан-ІНФОРМ
10:25 Скаржинський не просто не бажає передавати справи, але навіть не хоче залишати кабінет.

Сьогодні депутати міської Ірпінської та обласної ради роблять спробу замінити Скаржинського, який вже не мер. Зараз група депутатів перебувают в кабінеті міського голови Ірпеня, останнього рубежу оборони старої влади, звідки екс-мер вперто не хоче йти. Він аргументує свої дії ухвалою (десять разів купленого і проданого з тельбухами) Ірпінського суду, в якій вказано призупинити рішення сесії новообраних депутатів Ірпінської міської ради. Депутати в свою чергу пояснюють Скаржинському, що оголошення Мирослави Свистович головою Ірпеня - це не рішення сесії, а саме оголошення. Єдиним, до того ж належно задокументованим рішенням сесії було "закрити сесію міської ради". Поки що Скаржинський робить вигляд, що не розуміє, про що мова. Депутати утримуються від застосовування сили, принаймні на цей час.

Відповіді

 • 2006.06.09 | Люся

  Re: ІРПЕНІАДА: Шок! Скаржинський приріс коренями до крісла!

  Интересно. А что говорят юристы?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | BIO

   Re: ІРПЕНІАДА: Шок! Скаржинський приріс коренями до крісла!

   Юристы в данный момент перекапывают клумбу под окнами (на всякий
   случай), натирают салом подоконник и вообще всю выступающую фурнитуру
   в кабинете и рекомендуют после генприборки ставить кодовый замок.

   неюрист
  • 2006.06.09 | Мартинюк

   Апеляційний суд скасував рішення Ірпінського суду

   Ухвала Ірпінського суду була останньою перепоною, яка не дозволяла Мирославі Свистович зайняти свою посаду. Сама ухвала була прийнята на основі фіктивного документу рішення ТВК -яким нібито було скасоване попереднє рішення тої ж ТВК про визнання Мирослави переможцем виборів на посаду мера міста.Однак цього документу ніхто не бачив , люди які нібито підписалися під ним при свідках підтвердили що або взагалі не були на тому засіданні, або не приймали участі ні вякому голосуванні та прийнятті , тому що такого просто в цей день не було.

   Інше рішення Ірпінського суду, яким розмахують опоненти Свистович "про скасування" рішення першої сесії міськради Ірпіня , взагалі абсурдне - бо стосвно Мирослави ніяке рішення не приймалося і прийняття такого рішення не передбачене законом. Єдине рішення яке було тоді прийнято радою - завершити засідання. Тому аби задовільнити ірпінських законодавців міськраді достатньо просто знову зібратися.

   Згідно закону Мирослава провинна приступати до виконання своїх обовязків, більше того - невиконання нею своїх обовязків може бути причиною для притягнення до відповідальності.
 • 2006.06.09 | Soft

  А давайте его там взорвем :) По-моему единственный способ...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | Мартинюк

   Ай як не гарно - заклики до тероризму

 • 2006.06.09 | Майдан-ІНФОРМ

  Поточна ситуація в Ірпені

  Ситуація в мерії

  Як ми повідомляли, сьогодні у приміщенні Ірпінської міської ради ряд депутатів міськ- та обл- ради намагалися звільнити, нарешті, Скаржинського від тягаря його важких обов"язків - але Скаржинський пручався та звільнятися від тягаря не поспішав.

  Як передає наш кореспондент телефоном з Ірпеня, зрештою, депутати пересиділи Скаржинського і нещодавно він залишив кабінет. Коли депутати захотіли йти також, з"ясувалося що замки поламані і не закриваються. Для того щоб виключити можливість зникнення цінних речей та документів (якщо такі ще залишились після хазяйнування Скаржинського), депутати вирішили замінити замки на дверях.


  Ситуація в судах

  1. В апеляційному суді київської області сьогодні розглядалась скарга Мирослави Свистович на рішення Ірпінського суду (голова колегії - Линник) яким було визнано незаконним рішення ТВК (від 22 травня) що скасовувало інше рішення ТВК (від 19 травня) про те щоб визнати вибори на 1 та 2 дільниці недійсними. Рішення від 19 травня, як ви можливо знаєте, ніхто крім як у вигляді ксерокопії не бачив, прийнято воно було "засіданням" ТВК у складі трьох чоловік, яке в порушення регламенту таємно скликала та провела голова ТВК Ганах. Тим не меньш, суддя Линник порахував аргументи Бондаря вагомими, і задовольнив його позов. Не можемо нічого сказати щодо вагомості аргументів, тому що ці аргументи явно були пред"явлені та передані Линникові поза приміщенням Ірпінського суду.

  Отже, оскарження цієї справи було перенесено на вівторок, 13 червня, у зв"язку з тим що одному з суддів обласного апеляційного суду стало погано зі здоров"ям.

  2. В Ірпінському міському суді, де суддя Рудніченко призупинила розгляд за скаргою Бондаря про визнання сесії новообраної міськради нелигітимною, - Мирослава Свистович та депутат міської ради Віктор Бархоленко подали клопотання про закриття провадження, тому що строк для розгляду виборчих справ ч11 ст 172 КАС встановлений у розмірі 5 днів.

  А п"ять днів з дня відкриття провадження за скаргою Бондаря, якраз сьогодні вже минули.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua