МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не думав, що коли-небуть вітатиму гейг-парад!!!

06/09/2006 | Navigator
Стійте, брати мої, на європейській дорозі при світофорі і голосуйте.
Гарантія - і помітять, і світло зелене ввімкнуть, і підвезуть до бажаного місця.
От вже й гей...ги за нас!

Британці хочуть бачити Україну в ЄС
www.ПРАВДА.com.ua, 09.06.2006, 10:23
Найбільша у Великобританії опозиційна партія – Консервативна – однозначно підтримує подальше розширення ЄС і хоче бачити в цій організації Україну.

Про це у доповіді в центрі європейських досліджень Open Europe заявив міністр закордонних справ "тіньового Кабінету міністрів" Вільям Гейґ, передає Німецька хвиля.

У виступі перед британськими бізнесменами, прихильними до глибшої європейської інтеграції, Гейґ сказав, що залучення до ЄС України, Туреччини та західно-балканських країн означало б незворотність демократії.

Також таке залучення означало б панування влади закону, ринкової трансформації та сприйняття західних цінностей цими державами.

І навпаки: відмова ЄС надати їм членство може скерувати народи цих країн у бік популізму, крайнього націоналізму, посилити там прояви корупції, злочинності й анти-західні настрої.

Гейґ радить державам ЄС пам'ятати, що метою є не існування організації як такої, а просування певних спільних цінностей та одержання спільних переваг за допомогою співпраці.

На його думку, блокування подальшого розширення означало б "зраду справжньої європейської мрії".

Гейґ зазначив, що розширення ЄС довело свою ефективність у забезпеченні демократії та громадянських свобод у середземноморських країнах, а після падіння Берлінської стіни – також у державах Центральної та Східної Європи.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua