МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

куди веде нас "проффесійний" уряд

06/09/2006 | vladvas
Моїм дідам досталась велика держава - Російська імперія. Вони мали маєтки у тисячі десятин ріллі. Та прийшла революція і забрала ті маєтки. А потім прийшла громадянська війна і забрала їх.
Нинішні владці нічого не хочуть пам'ятати. Заради мільярдних прибутків поміняли договір з Газпромом і відірвали оплату транзиту від оплати за газ. Потім згодились платити $95 Росукренерго замість $50 Газпрому. ПРи цьому згодились на те, що Газпром продає той газ Росукренерго за $230. Навіть дурню видно явне шахрайство цієї схеми.Недаремно ж Івченко розікравши Нафтогаз втік до парламенту. Тільки доктору технічних наук Єханурову та кандидату економічних наук Ющенко це не видно. Весь час кричали, що для населення достатньо дешевого газу власного видобутку. Тепер, виявляється, він зовсім не дешевий і його треба переоцінити.Та й ще 200млн кредиту взяти. Під що, ніхто не каже! Ще Туган-Барановський, перший Міністр промисловості та торгівлі Першого уряду УНР застерігав, що різке подорожчання енергоносіїв веде до інфляції та стагнації і колапсу економіки. В цих питаннях не ціну треба підвищувати, а собівартість знижувати. Та для цього знання, а не звання треба!То ж цього і не розуміють доктори та кандидати наук в нашому уряді!
Достатньо було різко підвищити ціну на хліб і затримати ешелони з борошном, що йшли на Петроград, щоб скинули царя. Потім цю операцію повторили в жовтні. Вам це не нагадує сьогодення?
Доки брехня буде основним засобом нашої влади?
Чому підвищують ціну електроенергії, якщо електроенергетика у нас і так прибуткова? Чому підвищують гамузом вартість ж/д перевезень, які і так дають мільярд податків з прибутку? Чому залізниця при Кирпі регулярно безкоштовно перевозила дітей на канікули, а зараз у неї коштів нема. Ше вчора ізні „червонці”, які за душою крім іудаїзма нічого не мають, горлали, що Кирпа злодій і розікрав залізницю.Тільки от при цьому „злодії” вона була заможною, а при цих „чесних друзях” вона навіть на своїх пенсіонерів коштів не має!Та ж пошта та Укртелеком підвищують тарифи, нічого не роблячи...
Чому замість вирішення нагальних проблем економіки вся влада займається словоблудством і кричить про необхідність вступу в НАТО, яке тільки й може нас захистити, як вже захистило Югославію. Де тепер та Югославія?
Чому не дати східнякам розмовляти на їх мові, надавши їй статус регіональної? Хіба це російська мова, а не наша бездарна влада нищить українську мову?
Чому вдвічі повинна зрости квартплата, якщо по новому закону про ЖЕКи ми повинні платити тільки за ті послуги, які вони надають. А ви бачили перелік так званих „базових” послуг, які запропонували ваші мерії. Та в них же половина послуг не тільки не надається, а й не може надаватись?
Чому ці тарифи змінюють людці, яки з легкої руки секс-символа Юлі Тимошенко отримують зарплатню у 50 разів більше нашої, ще й мають пільги, по яким вони майже ні за що не платять і ці зміни тарифів їх не зачіпають?
Мій син мерз на Майдані. Та от що цікаво, він там ні копійки не витратив. Навіть на зворотну дорогу потяги були оплачені. Хто оплатив півторамільйонний Майдан?
Великий бізнес був з Кучмою. Середнього бізнесу, як показав провал на виборах його представника „Віче” у нас практично нема. Дрібний бізнес таких грошей немає.
Майдан оплатила та сила, якій не потрібна була справжня революція. Кольорові революції для того і робляться, щоб змінивши обличчя людців при владі не змінити цієї влади.
У кучминих злодіїв хоч доставало розуму не доводити народ до відчаю. У кучманят жадоба перевершує все, та й розуму у них не дуже-то, одні наукові знання, отримані в ті часи, коли в науку шли не за знанням, а за званням. Отримані просто за посадою!
І терпимо ми їх тільки тому, що і навколо ніякого просвіту. Хіба не такі ж клани правлять Розсією. Хіба Прибалти зараз не кричать про корупцію влади? Хіба білоруси живуть заможно не тільки завдяки консервації радянських принципів, які у них будуть тільки при Лукашенко?
За часи царату „Народна воля” почала відстріл високопосадовців. У наших великих містах почався відстріл бізнесменів, які зарвались, та чиновників, які стали занадто багато брати. Чи не думають наші владці, що нині черга за ними? Адже вже кожний бачить – альтернативи нема – поки вони живуть, як хочуть, ми маємо право тільки на голодну смерть. Навіть на пристойне поховання при цій владі ми права не маємо. Бо разом нас багато, нас всіх не поховати...

Відповіді

 • 2006.06.09 | Albes

  Re: куди веде нас "проффесійний" уряд

  До тех пор, пока такие, как Ивченко будут считаться "патриотами" :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | нтв

   Re: куди веде нас "проффесійний" уряд

   К вашему сведению Майдан спонсировал средний и малый бизнес.А то,что они не проголосовали за"Виче"-это вообще глупый вопрос.По Вашему если за "Виче" никто не голосовал,так и средний бизнес не существует.Еще раз повторяю:наличие Майдана и говорит о том,что в стране сформировался мощный класс малого и среднего бизнеса.Правда не во всех областях Украины.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.09 | Albes

    Re: куди веде нас "проффесійний" уряд

    Нет, это говорит о том же. О том, что пустопорожняя болтовня об интересах Украины и ее жителей что "ВЕЧЕ", что "КУНа" одинаково неприемлемы для большинства этих самых жителей и отторгаются ими.
   • 2006.06.09 | Максим

    Re: куди веде нас "проффесійний" уряд

    Буває так, що людина, кажучи однозначно розумні речі, висловлює і менш переконливі тези. Або помиляється у чомусь несуттєвому.
    Парадокс цього форуму саме в тому, що тут одразу чіпляються за щось несуттєве. Аби лиш не говорити про те основне і визначально, що дійсно заслуговує на увагу.

    Причина тут в тому, що якщо говорити з позицій здорового глузду, формальної логіки та елементарної порядності/чесності, то жодні юльки чи помаранчі - не встоять. Виявиться, що і вони, і їх лідери - не мають нічого за душею. Що вони - політичні банкроти та аферисти найгіршого ґатунку.

    У першу чергу їх лідери, а вже потім ці обмануті (і самообмануті) нещасні.

    Найгірше, що їх дійсно багато і вони ведуть Україну до прірви. І вони ладні спихнути її у прірву розрухи і громадянської війни, аніж визнати помилковість та облудність своїх слів і намірів, і вчинків.

    Це так само було з УНР. Так само вони її просрали. Привівши до влади безпомічного Петлюру. Замість Гетьмана Скоропадського, якого, до речі, підтримував Дмитро Донцов.

    І хто поміг Петлюрі?... Січові стрільці. І хто керував стрільцями?...Євген Коновалець
    І що потім він сказав?... Що правий був Донцов. Що дарма він своїми руками привів до влади того, хто не мав жодних здібностей керувати країною.

    Ющенко це Петлюра наших днів. Людина абсолютно позбавлена будь-яких здібностей, щоб керувати країною. Питання не в тому, що він робить і чого він не робить. Питання в тому, що що б він не робив, це слугуватиме лише розвалу України.

    ЕРГО

    Приводити до влади Ющенка у 2004 році було - злочином. Це розуміли усі здоровомислячі люди в Україні. Особливо добре це розуміли ті, хто стояв поряд з Ющенком на сцені. Ті ж самі Івчвенки, Порошенки, Тимошенки і Морози. Вони свідомо використали це опудало для того, щоб прорватися до влади.

    Тепер це опудало руйнує Україну. Так само як це свого часу робив Петлюра.

    Але цього разу вам не вдасться у черговий раз просрати Україну і потім знову все спихувати на клятих воріженьок. На жидів і москалів. Цього разу залишилося занадто багато свідчень на різноманітних носіях. Цього разу усім уже відомо, що головна небезпека для України зосереджена на вулиці Банковій. А також у штабквартирах БЮТ, НУ та СПУ

    Прихід до влади Регіонів став би сьогодні для України ковтком свіжого повітря. Як це не парадоксально для когось тут прозвучить. І шансом на порятунок. Як Держави.

    Якби ви були націоналістами, якби для вас дійсно важливою була - Держава, яки ви розуміли, що: "Держава - понад усе!", то здоровий патріотичний і державотворчий інстинкт вам би іще два рпоки тому підказав, що за Юща і камарілью голосувати не можна. У жодному випадку.

    Але ви не патріоти. Ви - демократи. Як казав один із ваших ідолів: "Мені не потрібна Україна, якщо вона не буде демократичною".

    Вам, дійсно, не потрібна Україна.
    Вам потрібне НАТО, ЄС, гамериканський гамбурґер, можливість припасти спраглими вустами до запилених чобіт Дядечка Сема.

    Але достойна, сильна і славна Україна Русь вам не потрібна.

    Вам не потрібне Придністров'я, де ваші ж брати українці живуть і чекаю від вас допомоги. І кажуть вам, що готові бути з вами. Ні. Ви вже сьогодні відкрито здаєте своїх братів - румунам і молдаванам.

    Хто ви такі після цього?

    Чим вам румуни такі милі?

    Може ви мрієте про те, щоб забрати з під польщі нашу українську Холмщину? Чи з під Росії нашу українську - Кубань?...

    Чи є у вас мрії взагалі?... Мрії достойні української традиції, української ідеї?...

    Чого ви хочете у цьому житті для себе, для своїх дітей і внуків?....
    Щоб вони тут жили на нашій не своїй землі, на птіч'їх правах, оточені арабомусульманами, афроеуропейцями та китайозами?

    Чи здатні ви зрозуміти, що для справжнього українця - донецький шахтар є в стократ ріднішим за будь-якого пшека чи німця, чи француза. Якою б мовою той шахтар не говорив і за кого б він не голосував.

    Чи усвідомлюєте ви, що нам українцям просто так впала до рук - Україна. У 1991. У вигляді великої Держави, яку ми так ніколи і не могли вибороти. А тут ось - беріть, майте.

    І що ми з нею зробили?...

    І до чого ми дійшли за ці півтора два роки? До того, що для багатьох Донцьк це - бандюки, бидло, бандити. Лише тому, що вони там не захотіли голосувати за ось це чучело горохове, яке сидить нині на Банковій і тупо просирає усе, що може?

    ------------------
    Чеський президент показав нам приклад справжньої поваги до вибору людей. Він доручив формування нового уряду політичній силі, яка набрала найбільше голосів на тамтешніх парламентських виборах. Близько 32-35%

    Тобто стільки ж, скільки у нас набрали Регіони.

    Можливо нам варто зробити так як у Чехії?

    нтв пише:
    > К вашему сведению Майдан спонсировал средний и малый бизнес.А то,что они не проголосовали за"Виче"-это вообще глупый вопрос.По Вашему если за "Виче" никто не голосовал,так и средний бизнес не существует.Еще раз повторяю:наличие Майдана и говорит о том,что в стране сформировался мощный класс малого и среднего бизнеса.Правда не во всех областях Украины.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua