МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Похоже, Дорошенко с Дрижчаным не помирились (л)

06/09/2006 | Предсказамус
В "Украине молодой" очередной наезд на СБУ, теперь по поводу уголовного дела, которое якобы ведет Главная военная прокуратура, насчет несанкционированного получения совершенно секретной информации примерно в миллион файлов из информационной системы СБУ. Как утверждает газета, это дело рук людей Смешко и Дрижчаного.
Статья вот: http://www.umoloda.kiev.ua/print/84/45/25075/

Так что, похоже, Дорошенко унять не удалось.

Відповіді

 • 2006.06.09 | AST

  Всьо, Мишко програв. Дурак.

  Президент Віктор Ющенко підтримує процес реформування Служби безпеки України.Про це Ющенко заявив у п'ятницю в інтерв'ю журналістам у Гостомілі, відповідаючи на питання про те, як він оцінює роботу керівництва СБУ, передає "Інтерфакс-Україна". "Я підтримую реформації цієї служби. Нам не потрібна та служба, що була 10 років тому або 5 років тому", - сказав Ющенко, при цьому відзначивши, що зміни, проведені останнім часом новим керівництвом СБУ, є конструктивними.У той же час він нагадав, що СБУ роками самостійно формувала свою структуру і була окремою спеціалізованою силою, а сьогодні там відбуваються серйозні зміни. "Такого типу роботи я завжди буду підтримувати", - додав президент. За словами Ющенка, у СБУ "відбувається серйозна внутрішня реорганізація". Крім того, глава держави підкреслив, що "можливо, ця реорганізація буде предметом деяких конфліктних ситуацій". Ющенко також не виключив, що при реорганізації можливі помилки, але з них треба робити висновки і "йти далі".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.09 | Бєлочка

   Мишко дійсно дурак

   але ті - не менші. І не обов'язково програв саме Мишко, бо і цю новину про реформування можна по різному розуміти і я з не скажу яких вуст чула, що Ющ ще думає над тим, хто саме програв ;)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua