МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Голодовка против "неправдивости СМИ РФ" в Севастополе.(/)

06/10/2006 | Роман ShaRP
Очередное порождение патриотических снов разума. Хорошо хоть сжечь себя никто не додумался....http://5tv.com.ua/newsline/184/0/26667/

Журналісти газети "Флот України" оголосили про намір розпочати голодування

Журналісти газети "Флот України", яка видається у Севастополі, оголосили про намір розпочати голодування. Вони обурені неправдивою інформацією, яка поширюється російськими медіа.

http://www.razom.org.ua/ua/news/11169/

Прес-служба "Нашої України" підтримує позицію військових журналістів газети "Флот України"

Заява

Прес-служби "Нашої України"

щодо голодування колективу редакції "Флот України"


Прес-служба “Нашої України” заявляє, що цілковито підтримує позицію військових журналістів газети "Флот України", які розпочали голодування в знак протесту проти “інформаційної війни”, розв’язаної проти нашої країни антиукраїнськими силами. Спекуляції та нагнітання антиамериканської істерії, що виникли навколо багатонаціональних військових навчань "Сі Бриз", уже впродовж кількох тижнів нагнітають суспільну конфронтацію в Криму.

Ми висловлюємо свою солідарність і моральну підтримку колегам із газети "Флот України", окільки розуміємо, що події в Криму є частиною політичного сценарію по розколу України за мовними ознаками та зовнішньополітичними симпатіями, до якого причетні окремі політичні сили, що прислужуються російському радикальному політикуму.

Водночас ми просимо військових журналістів не йти на такий рішучий крок як голодування, оскільки це може зашкодити вашому здоров’ю та життю.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua