МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наша Україна послала соціалістів з коаліцією на ххх

06/12/2006 | Марко Печера
СПУ безвідповідальна перед Українським народом. Заява "Нашої України"

У зв’язку з ультимативними заявами СПУ щодо посади голови ВРУ «Наша Україна» вважає, що подальший хід переговорів з формування коаліції є безперспективним.

«Наша Українa» висловлює жаль, що особисті амбіції лідера соціалістів зруйнували переговори по створенню коаліції.

Ми вважаємо, що такий крок СПУ є безвідповідальним перед Українським народом.

---------------


"Наша Україна" считает дальнейшие переговоры о коалиции бесперспективными

Корреспондент.net
12 Июня 2006, 12:54
http://www.korrespondent.net/main/156026/

В связи с ультимативными заявлениями СПУ относительно должности председателя Верховной Рады Украины "Наша Україна" считает, что дальнейший ход переговоров по формированию коалиции является бесперспективным, передает УНИАН.

Об этом говорится в заявлении "Нашої України.

В документе отмечается: "Наша Україна" выражает сожаление, что личные амбиции лидера социалистов разрушили переговоры по созданию коалиции.

"Мы считаем, что такой шаг СПУ является безответственным перед украинским народом", - заявляет "Наша Україна".

Напомним, что БЮТ, "Наша Україна" и СПУ 10 июня приостановили переговоры о создании коалиции. По словам руководителя информационного департамента "Нашої України" Татьяны Мокриди, переговоры по созданию коалиции между БЮТ, "Нашою Україною" и Соцпартией приостановлены из-за категорической позиции социалистов относительно должности спикера.

"Социалисты категорически настаивают исключительно на одной позиции - спикере Александре Морозе. "Наша Україна" настаивает на принципах, которые заложены в коалиционном соглашении - признании результатов выборов по очередному и последовательному распределению должностей согласно результатам выборов и исключению из перечня распределения должностей, относящихся к компетенции Президента", - сказала она.

В тот же день лидер БЮТ Юлия Тимошенко призвала участников переговоров по создании коалиции вернуться за стол переговоров.

В то же время в своем традиционном субботнем радиообращении к украинскому народу Президент Украины Виктор Ющенко сказал: "Политики, претендующие быть властью и взять на себя ответственность за ситуацию в стране, вести непростые переговоры с нашими зарубежными соседями и партнерами, сегодня должны научиться договариваться друг с другом". Он также подчеркнул, что путь формирования большинства политические силы должны пройти самостоятельно.

Відповіді

  • 2006.06.12 | Роман ShaRP

    Это еще вопрос, кто кого послал.

  • 2006.06.12 | Tarasevych

    И какие переспективы, как Вы считаете?

    Насколько я понимаю, есть только 5 вариантов:

    1) блок ПРУ+КПУ+СПУ
    2) блок НУ+ПРУ
    3) блок меньшинства (НУ+БЮТ или СПУ+БЮТ)
    4) возврат к блоку БЮТ+НУ+СПУ
    5) переизбрание парламента

    Мне наиболее вероятным кажется 4-й вариант, но через некоторое время - не сейчас
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | Stefan Seitz

      НУ + ПРУ + БЮТ теж може бути (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | ilia25

        Только БЮТ там нужна как 5-е колесо

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | Stefan Seitz

          НУ не може ввійти в коаліцію з ПРУ без БЮТ. Ось чому -

          Тут http://maidan.org.ua/static/mai/1142112960.html

          Велика Коаліція: спасіння України
          додано: 11-03-2006

          Якщо Україні судилося вийти з її політичного і економічного негаразду, три основні політичні лідери в країні – Президент Віктор Ющенко, колишній Прем”єр-Міністр Юлія Тимошенко і донецький бізнесовий лідер Ренат Ахметов – мають поглянути за межі того, що їм показують їх корисливі колеги і сформувати новий Парламент і Кабінет за допомогою Великої Коаліції.

          Партії Помаранчевої Коаліції не матимуть достатньо голосів, щоб сформувати більшість у Раді і вибрати Кабінет, не входячи в коаліцію з соціалістами Олександра Мороза і списочниками Володимира Литвина. Якщо вони включать [до коаліції] ці політичні табори, то більшість не буде стабільною і однорідною щодо стратегічної політики. Їх присутність у коалції не дозволить економічні і урядові реформи, що необхідні в сільському господарстві, охороні здоров”я, освіті, податках і т.п. Соціалісти блокуватимуть швидку приватизацію більшості державних підприємств, що дуже потребують іноземного капіталу і технологій, необхідних для відродження робіт і виживання у новій ері всесвітньої конкуренції, і можуть застопорити зовнішню політику і політику національної безпеки.

          Подвійний альянс між Регіонами України, контольованими Ахметовим, і Нашою Україною Ющенка або партією Тимошенко був би смертельним для будь-якої з двох Помаранчевих партій. Помаранчеві виборці будуть збентежені і розлючені, якщо будь-яка з партій сама приєднається до Регіонів і залишить Помаранчевий табір. Більше того, підтримка України з боку Сполучених Штатів і Європи швидко охолоне.

          Оскільки члени Регіонів функціонують близько до членів фінансової групи Нашої України, то демократично-плюралістино налаштовані члени Нашої України повстали б вже до кінця 2006 року, якщо вони потрапили б у коаліцію з кількісною перевагою Регіонів. Таке повстання розвалило б парламентську більшість і Кабінет.


          Більше того, полишення талановитої Юлії Тимошенко у опозиції означало б самогубство.

          Засмучена, відкинута жінка -- з розумом і розумними однодумцями -- перемелять їх всіх на шматочки. Прийняття до уваги цього та інших факторів приводить до кілької висновків:

          А. Україні потрібна стабільність Парламенту і Кабінету на 4-5 років, щоб швидко виростити свою економіку, створити мільйони нових робіт, підвищити життєві стандарти і забезпечити незалежність України від хижих сусідів. Україна може не вижити, якщо буде часта заміна Кабінету і продовжиться неправильне управління, неефективність і велика корупція серед вищого державного керівництва.

          Б. Ахметову потрібні євро-атлантичний капітал, ринки і відповідальність, якщо він бажає стати шанованим і обраним національним лідером. Він вже використовує євро-американських бізнесових експертів, щоб створити моделі ефективності і відкритості. Він явно зацікавлений у відділенні його бізнесів і себе від неоднозначного минулого, надіючись вивести Систем Кепітал Менеджмент, його осноний бізнес-актив, та й його інші компанії, на Лондонську і Нью Йоркську Фондові Біржі.

          В. Ющенку потрібний стабільний Парламент і Кабінет, який підтримував би його і захищав би його на залишок його каденції, інакше пост президента стане досить неефективним і критикованим.

          Г. Тимошенко, найкращий комунікатор у національному політикумі, потребує посту, де вона матиме шанс затвердитися чесно, вільно від штовхаючихся за її спиною соратників.

          Жінка у „стабільному шлюбі” може бути найбільш співпрацюючою, стабільною і дуже корисною.

          Критики справедливо вказують, що Партія Регіонів включає кілька темних персон, але і Наша Україна і списки БЮТ Тимошенко, також не мають забагато непорочних.

          Ахметов став би новим „Чоловіком Відродження”, щоб вивести Україну з хаосу у прогресивне майбутнє шляхом формування право-центристської „Великої Патріотичної Коаліції”, що включала б біля 330 народних депутатів з Регіонів, Нашої України, Батьківщити Тимощенко і Пора-ПРП, якщо остання пололає тривідсотковий бар”єр.

          Таке об”єднання включало б концесії щодо політики і персоналу, включаючи припинення надалі будь-якого східно-західного протистояння, сепаратизму і мовних питань. Джентельменська угода, що прощала б фінансові провини і неправильну приватизацію була б необхідною. Ця де-факто амністія не реалізувала б, звичайно, справжню справедливість, до якої закликала Тимошенко, але слугувала би для спокійного примирення, якщо б йшла у купі з наступним: Відміна закону, прийнятому у жовтні 2005 року, що надавав імунітет від кримінального переслідувавння для біля 200,000 місцевих посадовців; і відміна двох пунктів Конституції, що надають кримінальну недоторканість всім членам Ради і всім суддям.

          Залишення цього минулого позаду нас, але примушення кожного громадянина виконувати закон і виплачувати повні податки з цього часу і надалі, надало б суспільну і міжнародну повагу і об”єднало б стабільну супер-більшість у Раді, яка впроваджувала б необхідні реформи. Реформування зкорумпованої судової системи шляхом запровадження тестування суддів і заміну некомпетентних судей має бути включене в пакет угоди.

          Така угода також включала б закінчення мараторію на продаж і купівлю сільськогосподарської землі, і продаж майже всіх державних підприємств і заводів. Виручені гроші мають бути використані на відбудову інфраструктури, комунальнальної інфраструктури і нове житлове будівництво по всій Україні, створюючи десятки тисяч нових робіт. Приватизація не тільки викоренить корупцію у державних підприємствах, але й принесе мільярди для відродження цих підприємств і збільшення податкових надходжень.

          Коаліційна угода мала б вказувати, що крім того що Україна завжди матиме суттєві торгові і культурні відносини з країнами на сході, майбутнє країни лежить у відродженні її систем згідно Євро-Атлантичним стандартам. Угода прибрала б референдум щодо змін Конституції, що були запроваджені у грудні 2004 року, у той же час просуваючи необхідні конституційні поправки і закони.

          Якщо Ахметов зможе переконати блок Регіони України до такої пакетної угоди, Ющенко і Тимошенко матимуть погодитись і їх загальна репутація підстрибне. Велика Народна Коаліція виглядала б наступним чином:

          Президент: Ющенко, підтриманий стабільною Радою і Кабінетом на наступні 4 роки.

          Прем”єр: Тимошенко або на вибір Партії Регіонів, з коаілційними міністрами у будь-якому випадку.

          Спікер Ради: на вибір блоку Регіони України або Тимошенко, з лідером Нашої України Миколою Катеринчуком в якості її першого заступника.


          Ну от! Економіка України піднялася б через регіонально і політично збалансований Кабінет професіоналів, що працюють стабільно у кілька років до наступних виборів. Суспільство було б задоволене, бізнес і міжнародні інвестори змотивовані, а Росія і євро-американські і світові мас-медіа з задоволенням працювали б зі стабільною країною.
  • 2006.06.12 | пан Roller

    Нет такого греха перед народом, который не может быть прошщен бо

    Марко Печера пише:
    > СПУ безвідповідальна перед Українським народом. Заява "Нашої України"
    >
    > У зв’язку з ультимативними заявами СПУ щодо посади голови ВРУ «Наша Україна» вважає, що подальший хід переговорів з формування коаліції є безперспективним.
    >
    > Наща Украина не может иметь права не участвовать в переговорах, отказываться от них. Переговоры для того и создаются, что бы на них находить компромис.

    То, что в вопросах ответственности мнение в партии раскололось,партия НУ считает виновником Мороза,а лидер партии, почетный член НСНУ, Ющенко, так не считает, ответственность он перекладывает на еще не премьера Тимошенко, свидетельствует о том, что вопрос отвественности не завершен.

    Часть не может определять мнение целого. НУ не может определять мнение НСНУ.А мнение президента мнение блока.Поэтому, оклчательного мнения виновника, (НСНУ),мы пока не знаем. Оно не озвучено.Для этого треба собрать съезд, или пленум ЦК НСНУ и выяснить, почему в блоке отсутствует партийная дисциплина. Почему от имени блока НСНУ выступает НУ, а не сам блок?

    А, мнение блока может оказаться самокретичнее.

    Определять ответствынных, не дело участиков. Народ, в лице избирателей сам определит ответственных и меру наказания им.

    Но, нет, не путем референдума, а путем демократических выборов.
    Поэтому, не следовало бы НУ участовавать в блоке НСНУ, поскольку ответственнось падет на них всех.Тоже самое касается и блока Тимошенко.
    Настало время уходить от блоков. А если входить, то до выборов, а не после них, как в случае с блоком коалиция.

    Партия регионов не имеет этих проблем.Внеблочный статус позволяет решить эти проблемы просто. Мы, избиратели, приглашаем партию НУ поучатсвовать в предстоящих выборах самостоятельно.Ну, хотя бы для того, что бы узнать реальный ценз мнения партии.А то ведь может оказаться, что оценка партии НУ не будет играть никакого значения, как не проходной.

    Не думет же партия НУ, что она сильнее партии социалистов, партии Мороза.

    Нет такого греха перед народом, который не может быть прошщен богом.

    Так можно перфразировать слова Ющенко.

    Да, спасены будете.

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | samopal

      Обидва боги-пабідітєлі від Кучми вже давно вибачили один одному

      усі провини перед народом. Але вони ніяк не можуть забуть провини однієї "не святої". І то виключно перед їхнім "благасастаянієм".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | Хвізик

        тобто, вони зачіпку шукають? це також може мати місце.

        samopal пише:
        > усі провини перед народом. Але вони ніяк не можуть забуть провини однієї "не святої". І то виключно перед їхнім "благасастаянієм".
  • 2006.06.12 | Хвізик

    виглядає, що НУ і дійсно є сукупченням козлів

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | Sean

      Пан вважає, що НУ в цьому істотно різниться від БЮТ та СПУ?

      Не кажучи вже за Ригійони?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | Штірліц

        Re: Пан вважає, що НУ в цьому істотно різниться від БЮТ та СПУ?

        Про це говориться в заяві «Нашої України», розповсюдженій прес-службою блоку в понеділок.

        «У зв’язку з ультимативними заявами СПУ щодо посади голови ВРУ «Наша Україна» вважає, що подальший хід переговорів з формування коаліції є безперспективним», — говориться в заяві. «Наша Українa» висловлює жаль, що «особисті амбіції лідера соціалістів зруйнували переговори по створенню коаліції». «Ми вважаємо, що такий крок СПУ є безвідповідальним перед українським народом», — говориться в заяві.
        Ну хіба не засранці? Залишилось із ПР об"єднатись.
      • 2006.06.12 | Хвізик

        Re: Пан вважає, що НУ в цьому істотно різниться від БЮТ та СПУ?

        Sean пише:
        > Не кажучи вже за Ригійони?
        НУ, на жаль, поводиться зараз гірше за всі інші ключові політ угрупування. Річ у тому, що вони порушили угоду зі своїми партнерами найгрубішим чином.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | observer

          розкрийте тему, бдл

          Хвізик пише:
          > Sean пише:
          > > Не кажучи вже за Ригійони?
          > НУ, на жаль, поводиться зараз гірше за всі інші ключові політ угрупування. Річ у тому, що вони порушили угоду зі своїми партнерами найгрубішим чином.

          ?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.12 | Хвізик

            нема там чого розкривати. ну- хрінова контора

            прийшла до влади ВИКЛЮЧНО на іміджі Юща
            але і Ющів імідж підмочений його меморандумом з Януком
            а тепер їм вообщє гаплик з їхнім некваліфікованим керуванням країною

            якщо ющ вирішить розпустити раду, то я сумніваюся, що у випадку перевиборів ну зможе подолати 3% бар"єра.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.12 | observer

              Ви написали, що НУ порушила якісь домовленості

              от і питаю - які саме?
              тількі, якщо можна, наведіть факти а не оцінки
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.12 | Хвізик

                Re: Ви написали, що НУ порушила якісь домовленості

                я не знаю, чи було то в них закріплено на папері, але все в цій трійці відбувалося під девізом
                1. ющ - президент
                2. тюля - прем"єр
                3. мороз - голова вр
                це те, чого від коаліції очікує величезна кількість виборців.

                а нашисти тільки й думають, як би владу узурпувати. спершу вперлися у пунт 2, тепер у пункт 3.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.06.12 | observer

                  себто насправді нічого НУ не порушила

                  Хвізик пише:
                  > я не знаю, чи було то в них закріплено на папері, але все в цій трійці відбувалося під девізом
                  > 1. ющ - президент
                  > 2. тюля - прем"єр
                  > 3. мороз - голова вр

                  окрім бажання мороза, спровокованого юлею, маєте якісь інші докази Вашої тези, що "все в цій трійці відбувалося під девізом..."?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2006.06.12 | Хвізик

                    Re: себто нічого НУ не порушила, насправді

                    observer пише:
                    > Хвізик пише:
                    > > я не знаю, чи було то в них закріплено на папері > > 1. ющ - президент
                    > > 2. тюля - прем"єр
                    > > 3. мороз - голова вр
                    >
                    > окрім бажання мороза, спровокованого юлею, маєте якісь інші докази Вашої тези, що "все в цій трійці відбувалося під девізом..."?
                    та плювати мені на докази. докази хай вам юристи шукають
                    особисто я свято вірив, що коаліція саме такою буде. мене нахабно надурили. багатьох моїх знайомих - також

                    ну - така сам злодійська організація, як і регіони.
                    їхній спарвжній девіз -
                    ТРИ К:
                    - кидалово
                    - корупція
                    - крадійство
                    а справедливість, укр їдея, суспільний мир, евроатл. інтеграція - то є лиш прикриття, якого вони поступово позбуваються і їхня справжня сутність стає все більш явною
                    згорнути/розгорнути гілку відповідей
                    • 2006.06.12 | observer

                      Re: себто нічого НУ не порушила, насправді

                      Хвізик пише:
                      > observer пише:
                      > > Хвізик пише:
                      > > > я не знаю, чи було то в них закріплено на папері > > > 1. ющ - президент
                      > > > 2. тюля - прем"єр
                      > > > 3. мороз - голова вр
                      > >
                      > > окрім бажання мороза, спровокованого юлею, маєте якісь інші докази Вашої тези, що "все в цій трійці відбувалося під девізом..."?
                      > особисто я свято вірив, що коаліція саме такою буде.

                      навіть після пропозиції юлі і мороза розподіляти посади по колу?!
            • 2006.06.12 | keymaster

              Цікаво, що Ви думаєте про перспективи України під управлінням

              Ригіонів?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.12 | Хвізик

                Re: Цікаво, що Ви думаєте про перспективи України під управлінням

                keymaster пише:
                > Ригіонів?
                нічого хорошого
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.06.12 | keymaster

                  Тоді друга частина вічного питання - "що робити?" (-)

        • 2006.06.12 | Sean

          Можливо, я щось пропустив

          але як на мене, це з боку усіх - поєднання боротьби бульдогів під килимом та тарганячих перегонів. Внаслідок яких переможцем виявиться тарган, котрий спостерігав - ПРУсак звичайний.

          Нема серед трійки кращих, усі гідні копняків. Мискоборство © воно і є мискоборство.
  • 2006.06.12 | Moro

    Мороз дарма вперся

    Перше-друге місця серед помаранчових заняли БЮТ і НСНУ. Логічно, що пости прем'єра і голови ВР дісталися їм.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | Хвізик

      Re: Мороз дарма вперся

      Moro пише:
      > Перше-друге місця серед помаранчових заняли БЮТ і НСНУ. Логічно, що пости прем'єра і голови ВР дісталися їм.
      нсну має президента
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | Moro

        Але це не були вибори президента

        Вибори президента були півтора роки тому.
        І ніякоїх "пакетної" домовлелності по виборам президента і виборам у ВР не існувало.
        Окрім того, у великій мірі стараннями Сан Санича була проведена конституційна реформа, яка значно обмежує права президента - і де-факто значно підвищує права голови ВР.
        З шістьма відсотками голосів виборців стати майже врівень з президетном, який свого часу набрав більшість, та й НСНУ по всякому набрала більше СПУ - то не є правильно.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | Хвізик

          Re: Але це не були вибори президента

          якби на виборах президента мороз зайняв трохи іншу позицію, то ющ президентом ніколи б не став.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.12 | Sean

            "Трохи інша" політика Сансанича

            сплачена "політрехвормою". Політикою своєю він гендлював зі вправністю найкращого торговця на Бесарабці.

            Посада Президента не має до розподілу посад за підсумками парляментських виборів жодного стосунку. Стосунок має манія старіючого рожевого політика, повного амбіцій і гіпертрохвованого розуміння "я" у системі "я та Україна".
          • 2006.06.13 | Dworkin

            І Ви туди ж!

            Хвізик пише:
            > якби на виборах президента мороз зайняв трохи іншу позицію, то ющ президентом ніколи б не став.

            Мороз на виборах Президента вже і так виторгував собі ПОЛІТРЕФОРМУ.
            І тепер здається зрозуміло ДЛЯ ЧОГО - для того, щоб стати головою ВР з новими розширеними повноваженнями!

            Вибачте, але "дерибанити" посади Предитента і тих кого він призначає, це, вибачте, конституційно необосновано і, ІМХО, жадібне свинство.
      • 2006.06.12 | 123

        За посаду Президента Мороз змагався у 2004

        Він її програв на чесних виборах і ніяких компенсацій за свій програш вимагати не може.
      • 2006.06.12 | Englishman

        Re: Мороз дарма вперся

        Хвізик пише:

        > нсну має президента

        що більш суттєво- БЮТ і СПУ погодилися затвердити кандидатури Ющенка на генпрокурора, НБУ, силові відомства, МЗС, голів адміністрацій. Ющефани прекрасно розуміють, що це посади саме НУшні, а не виключно президентські, але звично прикидуються дурниками.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | 123

          Re: Мороз дарма вперся

          Englishman пише:
          > Хвізик пише:
          >
          > > нсну має президента
          >
          > що більш суттєво- БЮТ і СПУ погодилися затвердити кандидатури Ющенка на генпрокурора, НБУ, силові відомства, МЗС, голів адміністрацій. Ющефани прекрасно розуміють, що це посади саме НУшні,

          По-перше, це далеко не очевидно. Наприклад, останні кадрові призначення Ющенка - на посади губернатора Полтавської області та керівника комісії з фінансів чи як там воно зветься - стосувались членів УНП Альошина та Асадчього.

          По-друге, я щось не дуже зрозумів зв*язок між згодою БЮТ і СПУ затвердити кандидатури, що пропонуються Президентом в межах його конституційних повноважень, і вирішенням питання партійної належності спікера.

          Ви от поясність мені -- яка саме логіка маю змусити НУ погодитись на те, що прем*єра призначає БЮТ, що переконливо взяли перше (серед коаліціянтів) місце на виборах, а спікера при цьому призначає не НУ, що переконливо взяли друге місце.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.12 | Englishman

            Re: Мороз дарма вперся

            123 пише:

            > По-друге, я щось не дуже зрозумів зв*язок між згодою БЮТ і СПУ затвердити кандидатури, що пропонуються Президентом в межах його конституційних повноважень, і вирішенням питання партійної належності спікера.

            > Ви от поясність мені -- яка саме логіка маю змусити НУ погодитись на те, що прем*єра призначає БЮТ, що переконливо взяли перше (серед коаліціянтів) місце на виборах, а спікера при цьому призначає не НУ, що переконливо взяли друге місце.

            Я так розумію, що Президент міг би прийняти до уваги думку БЮТ і СПУ стосовно кандидатур у "межах своїх повноважень", але очевидно що хоче це робити повністю під НСНУ (інакше давно б же про це посавив до відому громадськість).
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.12 | Shooter

              Re: Мороз дарма вперся

              Englishman пише:
              > 123 пише:
              >
              > > По-друге, я щось не дуже зрозумів зв*язок між згодою БЮТ і СПУ затвердити кандидатури, що пропонуються Президентом в межах його конституційних повноважень, і вирішенням питання партійної належності спікера.
              >
              > > Ви от поясність мені -- яка саме логіка маю змусити НУ погодитись на те, що прем*єра призначає БЮТ, що переконливо взяли перше (серед коаліціянтів) місце на виборах, а спікера при цьому призначає не НУ, що переконливо взяли друге місце.
              >
              > Я так розумію, що Президент міг би прийняти до уваги думку БЮТ і СПУ стосовно кандидатур у "межах своїх повноважень", але очевидно що хоче це робити повністю під НСНУ (інакше давно б же про це посавив до відому громадськість).

              Він її і сприймає - згідно своїх повноважень щодо внесення кандидатур ПМ-а та тих членів уряду, на які має квоту правляча коаліція. Зауважте - він при цьому не вимагає "додаткових" постів міністрів для себе із квоти партій, які формують коаліцію, чи не так? То чому повинна коаліція претендувати на міністрів чи інші пости в повноваженні Президента?

              Про Генпрокурора та Голову СБУ - це взагалі смішно. В нормальних країнах прокурор та керівники спецслужб в жодному випадку не мали би бути "політичними" постами, і їх затвердження має бути компромісним рішенням всіх політичних сил у ВР.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.13 | 123

                Re: Мороз дарма вперся

                Shooter пише:
                > Englishman пише:
                > > 123 пише:
                > >
                > > > По-друге, я щось не дуже зрозумів зв*язок між згодою БЮТ і СПУ затвердити кандидатури, що пропонуються Президентом в межах його конституційних повноважень, і вирішенням питання партійної належності спікера.
                > >
                > > > Ви от поясність мені -- яка саме логіка маю змусити НУ погодитись на те, що прем*єра призначає БЮТ, що переконливо взяли перше (серед коаліціянтів) місце на виборах, а спікера при цьому призначає не НУ, що переконливо взяли друге місце.
                > >
                > > Я так розумію, що Президент міг би прийняти до уваги думку БЮТ і СПУ стосовно кандидатур у "межах своїх повноважень", але очевидно що хоче це робити повністю під НСНУ (інакше давно б же про це посавив до відому громадськість).

                Я ж навів приклади останніх призначень -- членів УНП, а зовсім не НСНУ. Ці приклади повністю спростовують вашу тезу про те, що квота Президента є де-факто квотою Порошенка та Єханурова.

                > Він її і сприймає - згідно своїх повноважень щодо внесення кандидатур ПМ-а та тих членів уряду, на які має квоту правляча коаліція. Зауважте - він при цьому не вимагає "додаткових" постів міністрів для себе із квоти партій, які формують коаліцію, чи не так? То чому повинна коаліція претендувати на міністрів чи інші пости в повноваженні Президента?

                Так, в цьому і є сенс відповідних конституційних положень. Коаліція пропонує свою частину чиновників - а Президент схвалює. Президент пропонує свою частину чиновників - а коаліція (ВР) схвалює. Кожен діє у межах своїх конституційних повноважень - що може бути чесніше?

                > Про Генпрокурора та Голову СБУ - це взагалі смішно. В нормальних країнах прокурор та керівники спецслужб в жодному випадку не мали би бути "політичними" постами, і їх затвердження має бути компромісним рішенням всіх політичних сил у ВР.

                Найсмішніше - що воно так само є і в Україні. Медведько взагалі не асоціюється з НСНУ, та й Дрижчаний, хоч і асоціюється, але зовсім не так, як, наприклад, Турчинов з БЮТ або Луценко з СПУ.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.06.13 | Shooter

                  Лише доповню

                  123 пише:
                  > Shooter пише:
                  >
                  > > Про Генпрокурора та Голову СБУ - це взагалі смішно. В нормальних країнах прокурор та керівники спецслужб в жодному випадку не мали би бути "політичними" постами, і їх затвердження має бути компромісним рішенням всіх політичних сил у ВР.
                  >
                  > Найсмішніше - що воно так само є і в Україні. Медведько взагалі не асоціюється з НСНУ, та й Дрижчаний, хоч і асоціюється, але зовсім не так, як, наприклад, Турчинов з БЮТ або Луценко з СПУ.

                  Міністр ВС повинен бути політичною фігурою (як це і є в урядах демократичних країн). А ось прокуратура, суди, спецслужби - поза політикою.
              • 2006.06.13 | Englishman

                Re: Мороз дарма вперся

                Shooter пише:

                > Про Генпрокурора та Голову СБУ - це взагалі смішно. В нормальних країнах прокурор та керівники спецслужб в жодному випадку не мали би бути "політичними" постами, і їх затвердження має бути компромісним рішенням всіх політичних сил у ВР.

                Посмійтеся разом з НСНУ- це була їх вимога:

                "Наша Україна" на чолі з Президентом запропонувала залишити за "Нашою Україною" право призначати без вето коаліції Генерального прокурора. А ви знаєте, що кандидатура Генерального прокурора вноситься Президентом, але призначається коаліцією. Коаліція – це значить наш Блок і Мороз – погодились на таку вимогу", – зазначила вона, додавши, що "таке саме питання було поставлено по Службі Безпеки України".


                http://ww3.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3258/
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.06.14 | Shooter

                  Re: Мороз дарма вперся

                  Englishman пише:
                  > Shooter пише:
                  >
                  > > Про Генпрокурора та Голову СБУ - це взагалі смішно. В нормальних країнах прокурор та керівники спецслужб в жодному випадку не мали би бути "політичними" постами, і їх затвердження має бути компромісним рішенням всіх політичних сил у ВР.
                  >
                  > Посмійтеся разом з НСНУ- це була їх вимога:
                  >
                  > "Наша Україна" на чолі з Президентом запропонувала залишити за "Нашою Україною" право призначати без вето коаліції Генерального прокурора. А ви знаєте, що кандидатура Генерального прокурора вноситься Президентом, але призначається коаліцією. Коаліція – це значить наш Блок і Мороз – погодились на таку вимогу", – зазначила вона, додавши, що "таке саме питання було поставлено по Службі Безпеки України".
                  >
                  >
                  > http://ww3.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3258/

                  hearsay - особливо від Юлі.

                  крім того, виглядає, в Юлі проблеми з термінологією: кандидатура Генпрокурора затверджується ВР, а не коаліцією (і шкода, що не взагалі не затверджується 2/3 складу Ради)

                  З іншого боку - це абсолютно не змінює базового принципу: партії, які формують владу/уряд, можуть претендувати лише на ті пости, які зазначені в Конституції. Ні пост Генпрокурора, ні пост Глави СБУ сюди не входять.

                  Але ж ну очєнь хочєтся побільше шматок влади вдерти....що там Конституція.
        • 2006.06.13 | Dworkin

          Соціалісти вже й на губернаторів претендують!

          Englishman пише:
          > що більш суттєво- БЮТ і СПУ погодилися затвердити кандидатури Ющенка на генпрокурора, НБУ, силові відомства, МЗС, голів адміністрацій. Ющефани прекрасно розуміють, що це посади саме НУшні, а не виключно президентські, але звично прикидуються дурниками.

          Я сьогодні по ЕРА-ФМ вже чув, що представниз соціалістів вже й на голів адміністрацій претендує. Так що ще невідоми = хто ким прикидається ;)
      • 2006.06.12 | observer

        а БЮТ має керівника фракції

        а ще члена ради НБУ і просто гарну жінку

        Хвізик пише:
        > Moro пише:
        > > Перше-друге місця серед помаранчових заняли БЮТ і НСНУ. Логічно, що пости прем'єра і голови ВР дісталися їм.
        > нсну має президента
  • 2006.06.12 | Стась

    Тимошенко-премьер - кость в горле и для НУ и для СПУ. Прогноз.

    Для НУ это неприемлемо и по идеологическим, и по бизнесовым, и по политическим соображениям. Надо было только найти достаточно весомый повод, чтобы спрынуть с темы, а он никак не находился. Спасибо, Сан Саныч помог.

    Для СПУ коалиция неприемлема по идеологическим соображениям, а с точки зрения политики, судя по всему, СПУ опять почему-то решило, что их рейтинг растет просто невероятно на волне антинатовской риторики, и в самый раз сыграть в перевыборы.

    "Наша Украина", похоже, решида сыграть в отмену политреформы. С чего это они решили, что им в этой игре что-то светит, неясно, но, похоже, "стратеги" снова что-то пытаются придумать. Но не выйдет.

    Прогноз дальнейших событий.

    Вариант 1. Регионы перетягивают себе чать депутатов НУ и БЮТ и формируют нефракционное большинство, пользуясь прорехой в Конституции. Деятельность Конституционного суда блокируется, и парламент пытается назначить правительство и перехватить власть. Вполне вероятен сценарий двоевластия и двух правительств, при этом Восток признает правительство "Регионов", а Запад - правительство и.о. Еханурова. Ближе к зиме страна погружается в экономический и политический хаос, после чего становится легкой добычей России.

    Вариант 1а. Правительство, сформированное "регионами", перехватывает инициативу и лишает Ющенко возможностей влиять на события. Ближе к зиме Ющенко подает в отставку. Президентские выборы, в зависимости от ситуации, или не пороводятся, или приводят к власти Януковича, после чего примерно в весне страна погружается в хаос, после чего становится легкой добычей России.

    Вариант 2. Ющенко распускает парламент и назначает повторные выборы. По результатам выборов Партия Регионов набирает примерно 50% голосов, БЮТ - процентов 30, коммунисты - около 10, Витренко - 5-7, НУ около 3, СПУ пролетает мимо трехпроцентного барьера. Попытка отменить политреформу терпит закономерный крах, и Ющенко идет в отставку. Примерно через год по итогам правления Януковичей страна погружается в хаос, после чего становится легкой добычей России.

    Попытка решить ситуацию силой на любом из этапов вариантов 1, 1а и 2 терпит крах и мгновенно погружает страну в хаос, после чего и т.д.

    Вариант 3. Образуется коалиция ПР+КПУ+СПУ. После отработки действий по русскому языку, смене вектора на Москву, отказа от НАТО и торжественых похорон евроинтеграции насупает через дерибана остатков экономики. Неуемная жадность ПР вызывает распад коалиции и неработоспособность парламента с последующей попыткой установить диктатуру и погружением страны в хаос.

    Вариант 4. Коалиция ПР + НУ. Вопросы внешней политики и языка "выносятся за скобки" и наступает дележ экономики. Зима все расставляет по местам, и ПР перестает обращать внимание на маргинализиоровавшихся союзников. В стране формируется на некоторое время авторитарный режим, однако после неизбежного экономического краха наступает хаос.

    Вариант 4а. Коалиция ПР+БЮТ. Теоретически маловероятный, практически во всем подобен варианту 4, только распад наступит быстрее с попыткой БЮТ инициировать перевыборы с целью взять реванш у ПР. Предвыборная кампания повергает страну в хаос.

    Вариант 5. Оранжевая коалиция. "Много званых, да мало избранных", ибо "легче верблюду пройти через игольное ушко", чем украинским политикам подумать чуть-чуть о стране, а не только о себе, любимых. Без комментариев.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.13 | Shooter

      Одна принагідна заувага

      Стась пише:

      > "Наша Украина", похоже, решида сыграть в отмену политреформы. С чего это они решили, что им в этой игре что-то светит, неясно, но, похоже, "стратеги" снова что-то пытаются придумать. Но не выйдет.

      Я ніяк не можу зрозуміти - звідки така впевненість, що КС визнає рехворму такою, що не суперечила Конституції?

      Крім того, якщо БЮТ буде в опозиції - вони будуть голосувати за затвердження КС. Як і ПРУшники, розраховуючи в 2009 отримати всю владу.

      Тому відміна "рехворми"-2004 є цілком реальною, як на мене. Інша річ, що реальна, але збалансована реформа політичної та адміністративно-територіальної системи є однозначно потрібна - чи не для всіх.
  • 2006.06.12 | ilia25

    На самом деле, НУ послала Юлю на ххх

    Просто сделала это политически грамотно -- без упоминания самой Юли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | Стась

      Теперь они могут пить шампанское

      Как уже не раз делали, досрочно празднуя свою якобы победу. Никогда они не научатся просчитывать ситуацию хотя бы наход вперед.
    • 2006.06.12 | Хвізик

      можливо, що так і є. несуни шукають зачіпку.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.12 | Mykyta

    OK, припустимо послала. А що далі?

    Бачу 3 варіанти розвитку:

    1. Коаліції ніхто не здатен створити. НСНУ перший кандидат на прольот на позачергових виборах, ПРУ отримає більшість.
    2. НСНУ йде в опозицію (sic!), коаліція у формі ПРУ+СПУ+КПУ. Це взагалі такаааааа клоунада буде...
    3. НСНУ створює коаліцію з ПРУ. За логікою, викладеною в суботньому зверненні Президента, на чолі уряду буде Янукович. Клоунада буде похлєще другого варіанту з катастрофічними наслідками для НСНУ і Ющенка.

    А що ще?

    Найцікавіше, що для країни у всіх трьох варіантах буде катастрофічний розвиток подій. Так виглядає, що хто з майданом прийшов, того майданом і поженуть в шию.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | Хвізик

      є іще один варіант - продовжувати затягувати переговори

      хоч до нескінченності
      Ющ може розпустити Раду, а може і не розпускати
      нехай собі чубляться
      а керуватиме Єхануров
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | Mykyta

        Як показують останні події,

        дуже швидко така ситуація закінчиться повною анархією і пост президента ліквідують "за ненадобностью". Причому лік йде не на роки, а на місяці.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | Хвізик

          Re: Як показують останні події,

          Mykyta пише:
          > дуже швидко
          не дуже

          > така ситуація закінчиться
          не закінчиться

          > повною анархією
          не анархією

          > і пост президента ліквідують "за ненадобностью".
          не ліквідують

          > Причому лік йде не на роки, а на місяці.
          не знаю
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | Dworkin

        Це - шлях до хаосу або імпічменту.

        Хвізик пише:
        > хоч до нескінченності
        > Ющ може розпустити Раду, а може і не розпускати
        > нехай собі чубляться
        > а керуватиме Єхануров

        Ви вже й так бачите що твориться на Сході і в Криму.
        ДУмаєте там сильно будуть слухатися в.о. прем"єра? :)

        До того ж ображений БЮТ + ображена ПР - це більше 300 голосів. Тобто дуже ймовірний імпічмент.
    • 2006.06.12 | Moro

      Мороз має погодитись на голову ВР від НСНУ

      Це єдиний розумний варіант.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.12 | Хвізик

        щоб несуни узурпували владу. а нащо тоді було на Майдан ходити?

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.12 | Moro

          Емоції, емоціїїї...

          І де ж ви бачите "узурпацію"?
          Кого розстріляли? Кого повісили на реї? :-)
          НСНУ в коаліції помаранчевих зайняло 2-е місце.
          Хай Юля отримує голову Уряду - як така, що зайняла 1-е місце.
          Тоді голову ВР отримує той, хто зайняв 2 місце.
          Ніякої політики - тіко математика! :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.12 | Хвізик

            Re: Емоції, емоціїїї...

            Moro пише:
            > І де ж ви бачите "узурпацію"?
            забагато посад для цих придурків

            > Кого розстріляли? Кого повісили на реї? :-)
            ще всього може бути

            > НСНУ в коаліції помаранчевих зайняло 2-е місце.
            > Хай Юля отримує голову Уряду - як така, що зайняла 1-е місце.
            нехай. але несуни цього не допустять

            > Тоді голову ВР отримує той, хто зайняв 2 місце.
            несуни вже мають посаду президента. головою вр повинен бути хто інший.

            > Ніякої політики - тіко математика! :-)
            угу. точніше, один з її розділів, теорія ігор, а саме той параграф, де йдеться про гру в напрестки
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.12 | Moro

              Re: Емоції, емоціїїї...

              Хвізик пише:
              > > Тоді голову ВР отримує той, хто зайняв 2 місце.
              > несуни вже мають посаду президента. головою вр повинен бути хто інший.

              Нині виборів президента НЕ БУЛО. Крапка.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.12 | Хвізик

                Re: Емоції, емоціїїї...

                > Нині виборів президента НЕ БУЛО. Крапка.
                ну то й шо?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2006.06.12 | Мазепинець

                  Та краще б нехай вже і узурпація влади!

                  ... "Нашою Україною"! А так вони ж (у своїй ненависті до Юлі) з Ригіонами пліч-опліч підуть!

                  P.S.: ех, чорт забирай, знову ще три роки чекати, щоб ЮВТ президентом поставити!
        • 2006.06.13 | Dworkin

          а в чому узурпація, вибачте? (-)

    • 2006.06.13 | Shooter

      Re: OK, припустимо послала. А що далі?

      Mykyta пише:

      > Найцікавіше, що для країни у всіх трьох варіантах буде катастрофічний розвиток подій.

      І я би ще добавив - втрата для БЮТ можливости бути у владі.

      > Так виглядає, що хто з майданом прийшов, того майданом і поженуть в шию.

      Майдану не буде. Оскільки ніхто, ніби, владу не урзупує.
  • 2006.06.12 | Мазепинець

    Друзі, усе дуже просто!

    Друзі, у цій ситуації усе дуже просто, якщо вдуматися у деякі слова останнім часом деким сказані!

    Я не хочу і не буду захищати Мороза, бо, по-перше, ніколи його і не підтримував, а, по-друге, його роль у сучасній українській політиці називається не інакше, як політичний шулер, але зараз мова не про це.

    По-перше, ще раз хотілось би наголосити: Президент, як не крути, представляє інтерес НСНУ. Генпрокурор, усі силовики, керівники усіх областей, + ще квота у складі уряду, хіба цього не достатньо?! Навіть для сили, що посіла друге місце за кількістю голосів серед учасників коаліції.

    По-друге, "несуни" можуть хотіти усього, що завгодно, але за даного розкладу сил Мороз на посаді спікера дійсно був би фігурою консолідуючою, а не конфліктною. Навіщо взагалі ставити спікером нс-нушника? Щоби знову були постійні бійки між Тимошенко і гіпотетичним спікером-Єхануровим? Це пригадуючи "велику любов" останнього до Тимошенко і те, як Єхануров вболівав за створення "прагматичної" коаліції з прусаками!

    І третє, найголовніше, те до чого я, власне, веду, і те, про що я казав на самому початку. Давайте дуже уважно подивимося на слова. Якщо мені не зраджує пам'ять, то ввечері у суботу "НСНУ" поставила ультиматум СПУ: якщо останні до 12 години понеділка (12 червня) не переглянуть своєї позиції відносно посади спікера, то НСНУ виходить із переговорів і розпочинає їх в іншому форматі. Тобто з ПРУ.

    І на моє глибоке переконання, саме у цьому невдалому намаганні перекласти провину на Мороза, і стало зрозуміло хто найменше бажає створення "помаранчевої" коаліції! Ультиматум може виставляти ЛИШЕ ТА СТОРОНА, КОТРА МАЄ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ПЛАН ДІЙ, на випадок "якщо що, то...". І БЮТ, і СПУ неодноразово заявляли про те, що не бачать альтернативи помаранчовій коаліції, і, мабуть, таки дійсно не мають, бо інакше і вони могли би виставити ультиматуми: або так, або ми виходимо з переговорів. Вони цього не зробили. Пішли на певні поступки заради створення коаліції.

    Натомість, "запасний варіант дій" має "Наша Україна". Мабуть не такою вже необхідністю була для неї "Помаранчева" коаліція, якщо вони поводяться так. І я не вірю, що "НУ" взагалі прагнула цю коаліцію зробити. Просто весь час шукали приводів, щоб на когось перекласти провину і в очах народу показати "зрадником Майдану" чи то ЮВТ, чи то Мороза. А шукати їх, цих зрадників, далеко не доводиться.

    Ось так. "Не зрадь Майдан!" :lol:

    ІМХО.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.12 | observer

      Ви неуважні

      Мазепинець пише:

      > І третє, найголовніше, те до чого я, власне, веду, і те, про що я казав на самому початку. Давайте дуже уважно подивимося на слова. Якщо мені не зраджує пам'ять, то ввечері у суботу "НСНУ" поставила ультиматум СПУ: якщо останні до 12 години понеділка (12 червня) не переглянуть своєї позиції відносно посади спікера, то НСНУ виходить із переговорів і розпочинає їх в іншому форматі. Тобто з ПРУ.
      >
      > І на моє глибоке переконання, саме у цьому невдалому намаганні перекласти провину на Мороза, і стало зрозуміло хто найменше бажає створення "помаранчевої" коаліції! Ультиматум може виставляти ЛИШЕ ТА СТОРОНА, КОТРА МАЄ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ПЛАН ДІЙ, на випадок "якщо що, то...". І БЮТ, і СПУ неодноразово заявляли про те, що не бачать альтернативи помаранчовій коаліції,

      так ось, Вінський ще три дні тому заявив, що якщо до 14го морозу не віддадуть спікерство, то спу провадитиме переговори про коаліцію в іншом форматі

      успіхів!
    • 2006.06.13 | Englishman

      Re: Друзі, усе дуже просто!

      Мазепинець пише:
      > І я не вірю, що "НУ" взагалі прагнула цю коаліцію зробити. Просто весь час шукали приводів, щоб на когось перекласти провину і в очах народу показати "зрадником Майдану" чи то ЮВТ, чи то Мороза. А шукати їх, цих зрадників, далеко не доводиться.

      Так і є. Достатньо прочитати їх заяву:

      http://www.razom.org.ua/ua/news/11173/

      ... і також зроблене поспіхом зауваження Ющенком, що відповідальність за створення чи не створення коаліції має взяти на себе "майбутній прем"єр", тобто Тимошенко.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | Shooter

        Ви знаєте, об'єктивність Ваше починає бути...

        ...все безмежнішою і безмежнішою.

        Englishman пише:
        > Мазепинець пише:
        > > І я не вірю, що "НУ" взагалі прагнула цю коаліцію зробити. Просто весь час шукали приводів, щоб на когось перекласти провину і в очах народу показати "зрадником Майдану" чи то ЮВТ, чи то Мороза. А шукати їх, цих зрадників, далеко не доводиться.
        >
        > Так і є. Достатньо прочитати їх заяву:

        Та ні, достатньо прочитати Конституцію і зрозуміти, що 14 є більше, ніж вдвічі більше за 6.

        А також навчитися хоча би елементарним засадам політичної культури (це вже не Вам, а деяким хамсько-наглим коаліціянтам)
    • 2006.06.13 | Shooter

      Re: Друзі, усе дуже просто!

      Мазепинець пише:
      > І я не вірю, що "НУ" взагалі прагнула цю коаліцію зробити.

      Та ні, це Юля прагнула мати замість партнера по коаліції підвладну їй "урядову біомасу" (а "шалені юльки" тут на форумі тим часом захлиналися від нарцистичного вереску - як вони "блискуче" НСНУ взули!). Заодне й тихенько собі на пару з Морозом (нагадую - 6% проти 14% НСНУ) "коаліційно вирішили", що посада голови ВР "дарується" Морозу. А НСНУ тут так - хлопчик на побігушках для задоволення забаганок "главних коаліціоністів".

      І наглість їхня не мала і не має меж - мовляв, нікуди НСНУ від нас не дінеться, бо інакше "запишемо" її у "зрадники Майдану".

      Бог в помощЬ. Не вміють домовлятися на рівноправних началах - влади бачити не будуть. Ні сьогодні, ні після нових парламентских виборів. І навіть пост президента, на який Юля покладає всі свої біло-рожеві надії-2009, не допоможе.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | Забойщик

        Вам,пане Shooter ,ненависть к Юле клинит мозги.

        Я не ее сторонник,но помню,что шаг навстречу БЛЯнукам сделал Всенародный Бджоляр,своим МемодрянЬдумом.

        Нас всех сдали.А Донбасс просто таки подарили донам-янучарам.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.13 | Shooter

          Побійтеся Бога - то брєзгованіє, а не ненависть

          Ніколи не любив камсамолцьов та кризових менеджерів - що поробиш.

          Забойщик пише:
          > Я не ее сторонник,но помню,что шаг навстречу БЛЯнукам сделал Всенародный Бджоляр,своим МемодрянЬдумом.

          Надіюсь, Ви ще пам'ятаєте як перед цим Юля шантажувала Юща, не даючи можливості обрати хоч якийсь уряд...чи це вже забулося?

          > Нас всех сдали.

          Як цуциків.

          Коли певні політичні долбо*оби почали во вєсь рост мочити своїх політичних союзників в надії увірвати кусок влади побільше. Якщо бути більш конкретним - після того, як Юля посварилися з Пєтєю за доступ до телебачення.
        • 2006.06.13 | Dworkin

          Когда любовь к Юле клинит мозги - это ничуть не лучше! (-)

  • 2006.06.12 | Oleg

    що вже пішли на всі поступки й готові поставити підпис хоч сього

    1. У зв’язку з ультимативними заявами СПУ щодо посади голови ВРУ «Наша Україна» вважає, що подальший хід переговорів з формування коаліції є безперспективним.
    Это означает, что НСНУ требует посади спикера себе. Так это нужно назвать точно так же, ультиматумом НСНУ. Так чего же кричать, что шапку украли другие, если у самих рыло в пушку ?

    2, Обоснование требований здесь,
    http://ww3.tymoshenko.com.ua/ukr/news/first/3259/.
    Куча требований НСНУ уже удовлетворена, но им все неймется. Украина им до задницы.
    Вся эта трахомудистика со стороны НУ направлена на то, что бы обосновать срыв создания коалиции и свалить вину на других.
    Неужели они считают, что уже все созрtло и подошло время комфортно спариться с ПРдастами ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.13 | Shooter

      Re: що вже пішли на всі поступки й готові поставити підпис хоч сього

      Oleg пише:
      > 1. У зв’язку з ультимативними заявами СПУ щодо посади голови ВРУ «Наша Україна» вважає, що подальший хід переговорів з формування коаліції є безперспективним.
      > Это означает, что НСНУ требует посади спикера себе. Так это нужно назвать точно так же, ультиматумом НСНУ. Так чего же кричать, что шапку украли другие, если у самих рыло в пушку ?

      Гм....ще варто зауважити, що СПУ набрало на виборах 6%, НСНУ - 14%, за наслідками парламентських виборів перший "коаліційний" пост ПМа діставався би БЮТу (хоч і дехто в НСНУ цього страшно не хотів), другий - Голова ВР, - цілком логічно тому, хто набрав 14%, а не 6%.

      А те, що наглості вистачало вимагате все, яке згідно закону немає ніякого відношення до результатів парламеньских виборів - це такий "стиль" ...кризових менеджерів камсамольської закалки.

      Який, виглядає, зіграв для "менеджерів" як перебор при 21.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | TrollSeeker

        Тобто шутер визнає, що вимоги з боку НУжників не допустити...

        ...Тимошенко до прем'єрства не зважаючи на відсоткове відношення були безпардонним нахабством?
        То чому ж він зі своїми однопартійцями так голосно і рясно верещав тут на Форумі проти цього принципу? (Архіви все зберігають).

        Ось тут і видно лицемірство і подвійну мораль НУжників.

        А невже Є.Хануров, в той час коли Невмирущий начебто домовлявся про демократичну коаліцію, не навіщав ПРУльників, а потім розказував, про можливість створити широку, як у Дуньки рейтузи, "каваліцію"?
        Чи то може я помилився і зовсім не він до ригіонерів загравав, а Мороз заодно з Тимошенчихою?

        То для чого це робилось?

        Невже пам'ять відібрало? То можна її освіжити, підняти архівні матеріали?

        "Не зрадь Майдан!" "Так?" :lol:
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.13 | Shooter

          Re: Тобто шутер визнає, що вимоги з боку НУ не допустити...

          TrollSeeker пише:
          > ...Тимошенко до прем'єрства не зважаючи на відсоткове відношення були безпардонним нахабством?
          > То чому ж він зі своїми однопартійцями так голосно і рясно верещав тут на Форумі проти цього принципу? (Архіви все зберігають).

          Ні - я не проти принципу. Я був проти фігури Тимошенко як не здатної бути об'єднуючим началом в коаліції та поганого ПМ-а. І я був "за", що якщо Юля відмовиться від поста ПМа - БЮТ повинне за це отримати відповідну "компенсацію постами".

          Яку "компенсацію" пропонує СПУ для НСНУ? Пост Президента?

          З іншого боку - НСНУ хоч був і є проти Юлі-ПМа, проте, в кінці-кінців, погодився на це - чи не так?

          Тому якщо СПУ не погодиться на те, що цілком логічно за результатами парламентських виборів, пост Голови ВР належить НСНУ, то за розвал потенційної "помаранчевої" коаліції можна буде винити саме СПУ та частково БЮТ, який підтримує СПУ в їхньому шантажі.
      • 2006.06.13 | Николай Чернигов

        Re: що вже пішли на всі поступки й готові поставити підпис хоч сього

        Shooter пише:
        > Гм....ще варто зауважити, що СПУ набрало на виборах 6%, НСНУ - 14%, за наслідками парламентських виборів перший "коаліційний" пост ПМа діставався би БЮТу (хоч і дехто в НСНУ цього страшно не хотів), другий - Голова ВР, - цілком логічно тому, хто набрав 14%, а не 6%.

        БЮТу и СПУ надо согласиться с требованием спикерства для НУ и потребовать распределения должностей Генпрокурора, Главы СБУ и губернаторов. А "рассказы" о том, что распределение этих должностей "не по закону", оставить для обсуждения бабкам на лавочке в парке. Хотя бы потому, что "по закону" должность спикера тоже не распределяется коалицией.

        > А те, що наглості вистачало вимагате все, яке згідно закону немає ніякого відношення до результатів парламеньских виборів - це такий "стиль" ...кризових менеджерів камсамольської закалки.

        А будете ли Вы считать наглостью если БЮТ и СПУ выразят недоверие по двум первым указанным мною должностям, а потом не поддержат президентские кандидатуры? И все абсолютно "згідно закону".

        Будет ли наглостью если Кабмин подаст представление Президенту на увольнение всех НУ-шных губернаторов и на назначение бютовцев и социалистов, которых в Кабмине будет большинство? И не надо ниче распределять! И тоже, кстати, "згідно закону".
  • 2006.06.13 | Горицвіт

    якби це сприяло вступу в НАТО, то і добре

    Ті коаліції - зараз створиться, на осінь зі скандалом розвалиться. Нема чого перейматися. Було б добре витиснути з коаліції (будь-якої) ряд стратегічних для держави рішень. До осені має бути прохання про прийняття в НАТО. Добре, як його видасть ВР, або хоча б не буде заважати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.13 | Роман ShaRP

      Ху-ху-ху-ху-йеееееее

      > До осені має бути прохання про прийняття в НАТО. Добре, як його видасть ВР, або хоча б не буде заважати.

      Не одернули НУдаков, когда было надо? Обидели Мороза? Помахайте ручкой своему НАТО.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | Горицвіт

        Цілком згоден

        Треба дати Морозу спікерство в обмін на НАТО. Але про це вже говорилося, і була заява соціалістів, що вони "не торгують принципами". Мені здається, що торгують, але мало дали, на жаль. Оскільки торги ще йдуть, то можна добавити ціну.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.13 | Роман ShaRP

          Мечтать не вредно.

          Горицвіт пише:
          > Треба дати Морозу спікерство в обмін на НАТО.
          > Але про це вже говорилося, і була заява соціалістів, що вони "не торгують принципами". Мені здається, що торгують, але мало дали, на жаль. Оскільки торги ще йдуть, то можна добавити ціну.

          Не думаю, что Мороз настолько глуп, чтобы сделать несколько четких заявлений по этому поводу, а потом брать свои слова назад.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.14 | Горицвіт

            Re: Мечтать не вредно.

            Роман ShaRP пише:
            > Горицвіт пише:
            > > Треба дати Морозу спікерство в обмін на НАТО.
            > > Але про це вже говорилося, і була заява соціалістів, що вони "не торгують принципами". Мені здається, що торгують, але мало дали, на жаль. Оскільки торги ще йдуть, то можна добавити ціну.
            >
            > Не думаю, что Мороз настолько глуп, чтобы сделать несколько четких заявлений по этому поводу, а потом брать свои слова назад.


            Є маса варіантів, щоб нічого не брати назад і навіть не робити чітких заяв. Мороз вміє викручуватися з таких ситуацій в 100 раз краще, ніж ми моглиб придумати.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.14 | Роман ShaRP

              Поздно пить "Боржоми"

              Горицвіт пише:
              > Є маса варіантів, щоб нічого не брати назад і навіть не робити чітких заяв. Мороз вміє викручуватися з таких ситуацій в 100 раз краще, ніж ми моглиб придумати.

              Сейчас против "НА-ТО" уже не сколько даже Мороз, сколько народ Украины. А с нашим народом бороться бесполезно.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2006.06.14 | Горицвіт

                Це не так

                Роман ShaRP пише:
                > Горицвіт пише:
                > > Є маса варіантів, щоб нічого не брати назад і навіть не робити чітких заяв. Мороз вміє викручуватися з таких ситуацій в 100 раз краще, ніж ми моглиб придумати.
                >
                > Сейчас против "НА-ТО" уже не сколько даже Мороз, сколько народ Украины. А с нашим народом бороться бесполезно.


                Більшості народу байдуже. А при грамотній інформаційній роботі число прихильників легко досягне 50-60%.
    • 2006.06.14 | Andrij

      Ви, пане, мислите на порядок патріoтичніше від НУ, БЮТ, СПУ, ПРУ

  • 2006.06.13 | Стась

    Зварич: кому я должен - всем прощаю! (л)

    http://www.korrespondent.net/main/156087
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.13 | Уляна

      Це Ваш переклад на російську мову фрази

      "Наша Україна" відчуває себе вільною від зобов’язань

      чи фрази

      "Наша Україна" заявила Блоку Юлії Тимошенко та Соціалістичній партії України, що у зв’язку "з безперспективністю коаліційного діалогу" вона "вільна в своїх діях".

      І ще, чи не Ви автор фотографії?
      http://ua.korrespondent.net/main/51902/
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.13 | Стась

        Re: Це Ваш переклад на російську мову фрази

        Уляна пише:
        > "Наша Україна" відчуває себе вільною від зобов’язань

        Так

        > І ще, чи не Ви автор фотографії?
        > http://ua.korrespondent.net/main/51902/

        Ні. Я не працюю на "Кореспондент". Я не журналіст. Я не політик. І взагалі мешкаю у Дніпропетровську :)
    • 2006.06.13 | Роман ShaRP

      Попка Зварич идет лесом.

      То, что он трендит, уже давно никого не интересует. Потому что это просто трендеж, за которым ничего не стоит.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".