МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Та, до речі, прихильникам "рехворми"

06/12/2006 | Sean
якщо такі релікти ще ся зберігли на теренах Неньки.

Подобається? Це ще квіточки, панове. Це гівно замість мастила у колещатка державного механізму, це каталізатор "великого мискоборства" © політиків. Окрім того, що це - псевдоправовий непотріб і дуля тим, хто з ідеялістичних (а хоч би і з нормальних людських меркантильних міркувань громадянина, що прагне добробуту) робив помаранчеву революцію.

Хто має очі, той бачить.

Відповіді

 • 2006.06.12 | Роман ShaRP

  Такой ху...дожественный выбор в Украине.

  Правление оборзевшей бездарной КУМанды Заносчивого Растяпы-преза нравится еще меньше, как уже довольно долгое время и он сам.

  Если в результате реформы на них таки накинут какой-никакой, но намордник - значит я согласен на реформу.
 • 2006.06.12 | Роман ShaRP

  Кроме того.

  Отказ от политреформы сейчас равносилен заключению коалиции с ПРУ.
  Потому что без голосов ПРУ, БЮТ и СПУ нашеукраинчеги могут только сосать палец.
  Так что в любом случае договариваться надо. Или с теми, или с теми.


  Хотите повторить номер "мемодряньдум в обмен на Е*анутого премьера", сэр Sean? Ню-ню.
  Или может вы "бизнес-коалицию" захотели? Ню-ню №2. Эти вам построят "правовую державу", ага. По "бессмертному" принципу "в деньгах сила, брат, и прав тот, у кого их больше".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.12 | Albes

   Re: Кроме того.

   Не соглашусь. По одной, хотя бы, причине. Отмена "политреформы" - это, хоть в одном случае, возвращение Украины в правовое поле из поля беспредела. Что, в итоге, против ПРУшников.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.12 | Роман ShaRP

    Что пнем об сову, что совой об пень.

    Применительно к данной ситуации варианты одни и те же.

    Какая нах разница, предлагает ли кандидатуру премьера през или коалиция, если сценарии развития событий одинаковые:

    1) Провести Тимошенко на голосах БЮТ-СПУ-НУ.
    2) Провести Е*анутого или Яценюка на голосах НУ-ПРУ.
    3) Пытаться провести другие варианты, обломаться, и таки роспуск ВР.

    Проблема спикера? Вэлкам бэк эгейн, ваше президентское величество и вся президентская рать!

    Проблема НАТО? Мы вас снова ждем!

    Сняться может разве что "проблема продажи земли", если ПРУ ее поддержат.

    Все остальное - те же лица, только в профиль.

    А "правовое поле"... кого оно в нашей "политике высшей лиги" особо сыктым?
  • 2006.06.12 | BROTHER

   Совсем уже с логикой напряг...

   Роман ShaRP пише:
   > Отказ от политреформы сейчас равносилен заключению коалиции с ПРУ.
   > Потому что без голосов ПРУ, БЮТ и СПУ нашеукраинчеги могут только сосать палец.
   > Так что в любом случае договариваться надо. Или с теми, или с теми.
   >

   Надо же быть таким предвзятым? Ну ведь из названых ПРУ, БЮТ и СПУ без дополнительных голосов каждый из них "отсосёт палец" в полный рост. Не так ли? Что ж Вы так кипятитесь?
 • 2006.06.12 | ilia25

  Так кому дуля -- тем, кто делал революцию, или...

  .. тем, кто поддерживает реформу?

  Без реформы дуля была бы еще больше, только тихо, без журналистов и заявлений пресс-центров. А так вы хоть видите кто виноват.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.12 | Мартинюк

   Дуля тим хто вибирав президента з необрізаними повноваженнями

   Обидві половини України голосували ( кожна за за свого) за Президента з такими повноваженнями, які в нього були відібрані шахрайською "рехвормою".

   90% претензій до Ющенка полягає не в тому що він робито щось не таке що потрібне , а в тому що він не робить того що повинно бути зроблене.

   У свою чергу 90% претензій полягають у тому що не покарні ті хто мали б бути покарані і інші особи безкарно роблять те що робилося до Ющенка. Тобто від Ющенка вимагають активних дій саме в компетенції блоку силових та правоохоронних органів.

   Однак Ющенко не міг використовувати позазаконних методів Кучми, який застосовував нелегальні репресії проти своїх противників та опонетів - репресіїї фізичні, економічні, та судові.

   Система силових органів з прокурорським наглядом невідомо від кого залежного Генпрокурора і у випадку Піскуна, і у випадку Медведька показала повну некерованість зі сторони Президента.

   Замість того аби проаналізувати ситуацію яка склалася і провести заходи чи зміни, які могли б забезпечити новобраному Президетну виконання того , чого від нього всі чекали, починається аахрайське пропихання "рехворми" яке ще більше позбавляє новообраного президента реальних владних важелів і пертворює його в декоративну персону на манір англійської королеви.

   "Політрехворма" була задумана як спосіб порятунку того що ми називаємо "кучмізм", як знаряддя реваншу над свом народом , який відкинув цей кучмізм. Як ми бачимо це повністю вдалося - система і люди виплекані Кучмою отримали повну безпеку від можливого переслідування з боку правоохоронних органів, свободу дій і можливість створювати нові епіцентри влади в Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.12 | ilia25

    Re: Дуля тим хто вибирав президента -- і крапка

    Мартинюк пише:
    > Обидві половини України голосували ( кожна за за свого) за Президента з такими повноваженнями, які в нього були відібрані шахрайською "рехвормою".
    >
    > 90% претензій до Ющенка полягає не в тому що він робито щось не таке що потрібне , а в тому що він не робить того що повинно бути зроблене.

    Так а кто ему мешал? Тем более, что, как вы сами ниже пишите "від Ющенка вимагають активних дій саме в компетенції блоку силових та правоохоронних органів" -- это ж как раз его компетенция!

    > Система силових органів з прокурорським наглядом невідомо від кого залежного Генпрокурора і у випадку Піскуна, і у випадку Медведька показала повну некерованість зі сторони Президента.

    Да, -- это для меня большое открытие. И чего это именно Генпрокуроры не сделали, чего от них требовал Ющенко? Конкретно, только.

    А то, гладишь, может получится такм что Генпрокуроры бездействовали как раз потому, что Ющенко им ничего не позволял делать.

    > Замість того аби проаналізувати ситуацію яка склалася і провести заходи чи зміни, які могли б забезпечити новобраному Президетну виконання того , чого від нього всі чекали, починається аахрайське пропихання "рехворми" яке ще більше позбавляє новообраного президента реальних владних важелів і пертворює його в декоративну персону на манір англійської королеви.

    Чушь -- у Ющенко был год до того, как реформа (частично) вступила в действие. И до сего дня вся исполнительная власть -- это назначенные им одним и подчиняющиеся ему одному люди.

    Так что если он там что-то не сделал -- так это только потому, что он не хотел. И ему не только никто не мешал, но и не мог этого сделать физически.

    А если отменить политреформу, то эту ситуацию вы и законсервируете. И будете потом плакаться, что вы выбрали Президента, а он вам дулю показал.
   • 2006.06.13 | Раціо

    Cкільки нe кажи халва

    > 90% претензій до Ющенка полягає не в тому що він робито щось не таке що потрібне , а в тому що він не робить того що повинно бути зроблене

    У мeнe 100% прeтeнзій самe до того, що він робить: призначає на важливі посади малокультурних нeдоумків, замість того щоби проводити відкриті конкурси і брати профeсіоналів. І цe в ситуації, в якій і профeсіонали можуть надірватися.

    Що в такій ситуації дасть збільшeння повноважeнь? Більшу ймовірність, що випадковим чином принаймні одну посаду займe профeсіонал? Цe нe допоможe.
 • 2006.06.12 | Дядя Вова

  Найдена новая очередная панацея,

  на этот раз во всём оказалась виновата политреформа. Отменить её, проклятую, и девственность вернется. Нет, господа, вы уже живёте совсем в другой стране.

  Раньше восток был у власти – и ОН нёс моральную ответственность за единство страны. Кстати сказать, успешно, как и во всём остальном, за что брались. Причем, умудрялись обходиться без полицейских мер.

  Теперь черед рулить правобережью. Но пока от них слышны одни вопли и сопли: виноваты все и всё, всё отменить, всех настращать – и в тюрьму. У вас хоть есть позитивный слоган в запасе? Впрочем, делайте, что хотите, всё равно «Свободу не спинити» (с) Soft.
 • 2006.06.13 | BIO

  У дерьма есть первоисточник. Это не бумага. Скорее уж наоборот.Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua