МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Щодо кризи демократичної коаліції

06/12/2006 | Юрій Шеляженко
Меморандум Партії Любителів Брехні щодо кризи демократичної коаліції

Партія Любителів Брехні виграла вибори 2006 року, використовуючи виграшну політтехнологічну тактику «Диверсифікація ризиків». Члени нашої партії склали більшість авангарду та практично весь ар’єгард виборчих списків усіх парламентських партій.

Як відомо, Партія Любителів Брехні є провідною політичною силою в Україні та має фіксований рейтинг народної довіри 256%, що регулярно засвідчується достовірними соціологічними опитуваннями.

Останні місяці політбюро Партії Любителів Брехні у повному складі тільки тим й займалося, що брало участь у консультаціях про формат майбутньої парламентської коаліції. Ми консультувалися за закритими дверима і під відкритими дверима, за круглими і квадратними столами, проводили сімпозіуми, семінари, фуршети, прийоми послів, дискотеки і сеанси медитації, але жоден з цих заходів не наблизив нас і багатосражданну українську націю до прозріння. Мусимо констатувати, що наші зусилля привести український політикум до компромісу розбилися об кар’єрні амбіції окремих чільних діячів Партії Любителів Брехні.

Каменем спотикання у кулуарних переговорах стали посади голови Фракції Брехунів у парламенті та чільника Кабінету Брехунів у виконавчій владі.

Каменем спотикання у публічних переговорах стали крісла спікера Верховної Ради та Прем’єр-міністра України, а також питання приведення до присяги суддів Конституційного суду.

Мусимо зауважити, що причиною нинішньої кризи є, як завжди, різниця між тим, що ми, як Брехуни, хочемо повідомити людям, і тим, що ми, Брехуни, хочемо робити насправді. Брехня в коаліційному будівництві стала занадто заплутаною, щоб продовжувати брехати далі в тому ж форматі. Інакше кажучи, завдання побудови публічної Коаліції Любителів Брехні перестало відповідати справжнім очікуванням спонсорів нашої партії, що прагнуть приватизувати з потрохами всі три гілки демократичної влади в Україні.

Перед нами постає масштабне завдання реструктуризації та реприватизації передвиборчої Брехні в Україні та її конверсії у Брехню післявиборчу.

Для цього найкращим шляхом є справедливий розподіл портфелів серед конструктивних інвесторів. Годі робити таємниці з хабарництва та інтриг за кулісами парламенту! Партія Любителів Брехні пропонує капітанам вітчизняної індустрії взяти участь у чесному аукціоні за посади Прем’єра та Спікера, а також у конкурсі інвестиційних проектів «Конституційний суд» та «Політична реформа», доля яких буде вирішена шляхом прямих капіталовкладень у ті кишені народних обранців, на одній з яких написано «ЗА», а на іншій – «ПРОТИ».

У цей час радикальних змін ми пропонуємо власникам парламентських фракцій приватизувати Верховну Раду і реорганізувати її а Закрите Акціонерне Товариство, передавши їй в управління 50%+1 акцій Кабінету Міністрів України, який теж необхідно приватизувати. Інші 50%-1 акцій варто передати народові, у якості подарунка на наступний День Незалежності України, задля компенсації росту цін на світло, газ, м’ясо, цукор, комунальні послуги, молоко, банани, ананаси, рябчики, снікерси, памперси, хліб білий, чорний і висівковий, обіди і квитки «Укрзалізниці», а також в знак того, що джерелом влади в Україні все-ж таки є нижчезгаданий народ.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua