МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НУ - ПРУ: "Даю маячок"?

06/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заява

Блоку 'Наша Україна'

'Наша Україна' йшла на вибори, відстоюючи принципи верховенства права, демократії, свободи слова, прозорої та підзвітної перед громадянами влади, боротьби з корупцією, чесною та відповідальної політики. Результати парламентських виборів засвідчили нашу послідовну позицію щодо здійснення демократичних змін у суспільстві та курсу на європейську й євроатлантичну інтеграцію, які довели свою ефективність за останні півтора роки. Саме ці принципи ми виклали в проекті Коаліційної угоди, яку запропонували на розгляд майбутнім партнерам по Коаліції демократичних сил.

Сьогодні ми вимушені констатувати, що переговорний процес зайшов у глухий кут. До цього спричинила ультимативна позиція Соціалістичної партії Украіни та БЮТ, які поставили свої кадрові амбіції вище волевиявлення Українського народу. 'Наша Україна' не сприймає мови ультиматумів і покладається виключно на результати голосування 26 березня 2006 року.

'Наша Україна' й надалі стоятиме на позиціях Європейського та євроатлатичного курсу держави, вступу України до Світової організації торгівлі, запровадження права власності на землю, забезпечення енергентичної незалежностє України, а також на впровадженні принципу колегіальності та підзвітності роботи Уряду, що не сприймалося іншими учасниками переговорів.

Ми переконані, що лише ці принципи, які лягли в основу Коаліційної угоди, здатні забезпечити існування стабільної парламентської більшості, формування відповідальної, ефективної влади та створюють умови для впровадження в Україні соціальних та економічних перетворень.

У зв'язку з цим, 'Наша Україна' звертається до політичних сил, які перемогли на парламентських виборах, сісти за стіл переговорів і взяти на себе відповідальність за роботу законодавчої і виконавчої гілок влади.

Сьогодні будь-які зволікання і неповагою до вибору Українського народу і його прагнення до швидких та ефективних зрушень в економіці та політичному житті країни.

Джерело: www.razom.org.ua

Відповіді

  • 2006.06.14 | Юрій

    Re: НУ - ПРУ:Ющенко - Янукович...

    Янукович - прем"єр,Порошенко - спікер,чи навпаки:Порошенко - прем"єр,Янукович - спікер,Кушнарьйов і Єхануров,Чорновіл і Ключковський,Ахметов і Матвієнко...Нічого собі вимальовується компанія.Ну і дочекалися "виконавців" ідей Майдану.Навіщо було гаяти час Нашій Україні,розігрувати помаранчевий фарс?
    Прокрутіть собі,нашоукраїнці,відео з Майдану і пригадайте ваші клятви і обіцянки.Тепер ви стали клятвопорушниками.Станьте на коліна перед Януковичем і попросіть у нього пробачення.І не тільки в Януковича,але і в його компашки.Дивні діла,Твої,Господи!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua