МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про формат і неформат

06/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
'Процес переговорів з БЮТ та СПУ показав серйозні розбіжності в питаннях, що стосуються основних принципових цілей зовнішньої політики нашої держави', - сказав міністр МЗС, 'нашоукраїнець' Борис Тарасюк сьогодні на брифінгу по завершенню політради 'Нашої України'.

'БЮТ та СПУ фактично відмовляються від курсу на євроатлантичну інтеграцію, ефективність якої була доведена впродовж останніх півтора років', - сказав він.

'Нас не може не турбувати те, що наші партнери по коаліції відмовляються від посилання на фактично закріплений законодавством зовнішній курс нашої держави. На дивує, що наші партнери не погоджуються навіть на технічні питання, що стосуються реалізації цільового плану дій Україна-НАТО на 2006 рік, що були практикою, починаючи з 2003 року', - зазначив він.

'Нас дивує позиція СПУ, яку вона озвучила в постанові своєї політради, де йдеться що всі питання поглиблення стосунків з НАТО розглядати лише на національному референдумі.

Якщо підсумувати позицію наших партнерів, у нас наприклад викликає подив те, що СПУ стоїть на позиції, що не притаманна європейським соціалістичним партіям. Це більше позиція нашої комуністичної партії', - зазначив він.

'Це стосується питання власності на землю та також питання вступу до НАТО. Нас не може не турбувати позиція керівництва соцпартії щодо подій в Феодосії, які відзначалися порушенням правопорядку та діяльністю маргінальних політичних сил, які програли вибори, а також масованим втручанням російських елементів', - підкреслив Тарасюк.

'Вони цього не бачать, але натомість бачать неіснуючі порушення Конституції з боку виконавчої влади. Звичайно, всі ці моменти не можуть нас не турбувати. Якщо непоступливість наших партнерів буде тривати, то очевидно нам треба думати про зміну формату переговорів', - сказав Борис Тарасюк.

Джерело: www.razom.org.ua
Роздрукува

Відповіді

  • 2006.06.14 | Юрій

    Re: Ідеї Майдану реалізуватимуть Наша Україна і Партія регіонів


    Ідеї Майдану відтепер реалізуватимуть НУ та ПРУ,Ющенко і Янукович,Тарасюк і Чорновіл,Порошенко і Ахметов,Ключковський і Кушнарьйов,Катеринчук і Піскун,Третьяков і Колєсніков,і.т.д.Компанія невелика,але гонорова.Їх об"єднало гасло майдану: Бандитам - тюрми!
    І що маємо чекати від їх обє"днання?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua