МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Насувається хвиля кримінальних розборок

06/13/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО впевнений, що відсутність парламентської коаліції створює підгрунтя для початку кримінальних бізнес-розборок в Україні. Про це він заявив сьогодні в прямому ефірі телеканалу “1+1” після закінчення вечірнього випуску “ТСН”.

“Завдяки тому, що ми два з половиною місяці не маємо видимої централізованої влади, в країні починаються кримінальні бізнес-розборки, - сказав Ю.ЛУЦЕНКО. - То там, то там починають пострілювати бізнесменів, то там, то там починають силовим методом захоплювати підприємства”.

Міністр висловив занепокоєння такою ситуацією. “І мене дійсно турбує, що сьогодні ця невизначеність, це захоплення власним его з боку наших політиків, причому всіх мастей, призводить до дестабілізації життя країни”.

За словами Ю.ЛУЦЕНКА, відсутність реально діючої виконавчої влади в Україні “свідчить, що ми маємо парад амбіцій і подвійних стандартів від тих людей, яким люди делегували право управління країною”. “Це не красить помаранчеву коаліцію, скажу відверто”, - додав міністр.

На його переконання, відповідальність має бути покладена на всіх, хто обраний до Верховної Ради, і тому саме вони “мусять сформувати уряд, і то якнайшвидше”. При цьому Ю.ЛУЦЕНКО зауважив, що цю свою заяву він робить не тому, щоб втручатися “в їхні внутріполітичні переговори”, а тому, що переживає за стабільність в країні.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.06.14 | samopal

  Так шо там наш Юрась хоче очолювати, СПУ чи НСНУ(о)?

  Бо заява міністра внутрішніх справ про те, що хтось там винен у тому, за що він несе пряму службову відповідальність, виглядає якось дивно. А де він був "півтора місяці". Усе відкладав "початок кримінальних розборок"? А під час президенських виборів він щось не переживав за відсутність сильної вмконавчої влади...
  Може він би ще наїхав на Мороза за зрив коаліційного процесу?
 • 2006.06.14 | stefan

  появляються банди мародерів, які грабують все підряд

  Луценко має рацію.
  Нестабільеість влади завжди приводить до росту криміналітету.Це, як під час війни - після відходу військ завжди появляються банди мародерів, які граблять все підряд.
 • 2006.06.14 | Александр

  Re: Насувається хвиля кримінальних розборок

  Уважаемые господа!
  Банды мародеров давно на месте.
  Основная банда давно сгруперованна в Генпрокуратуре, в Верховном суде Украины и Министерстве Юстиции!
  В пятницу пойдет 36-й месяц как находится взаточении без суда и следствия, без возбуждения уг.дела согласно ст.94 УПК Украины Москаленко Алексей с 1982г.рождения в СИзо №5 г.Донецка.
  Кто поверит, что вопреки ст.98 УПК Украины, без поводов и основания к возбуждению уг.дела можно арестовать, а не только держать в заточении 3- года человека в 2006году !?
  Слава бардаку! Да здравствуют фашисты!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua