МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенку не можна довіряти РНБОУ!

06/14/2006 | Чучхе
http://obkom.net.ua/news/2006-06-14/1150.shtml
Юрий Костенко подтвердил, что ему предложили возглавить СНБОУ

І це після того, як Горбулін почав нормально працювати! Костенко в РНБОУ - це як Луценко голова МВС, і навіть гірше. Річ не в тім, що він не патріотичний, а в тому, що він абсолютно далекий від проблем безпеки. Плюс, якщо за ним туди потягнуться його однопартійці, всякі АсадчевиКожини (цей-то точно припреться) тощо, то РНБОУ, як орган влади, можна буде викидати на смітник, бо головне, що там буде обговорюватися - це дизайн віськово-морських прапорів чи, наприклад, створення словника україномовних команд для підводних човнів (я не приколююсь, я бачив такий!). Як на мене УНПісти мають мати місця переважно в гуманітарних міністерствах та відомствах - від Нацради по ТБ і РМ до Міннацміграції, Мінкультури звичайно, можливо навіть Міннауки. Там вони можуть проявити свій хист по повній.

Але на превеликий жаль, зараз ми маємо справу з появою "помаранчевої номенклатури" по зразку радянської, яку кидають на різні точки не з метою покращення роботи, а з метою політичної доцільності, збереження балансу сил і дружніх зв"язків, як от Асадчева на Полтавську область, Червоненка - на Запорізьку і т.п.

Відповіді

 • 2006.06.14 | Sean

  100%

  З таким же успіхом можна довірити Оксані Білозір.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.14 | Николай Чернигов

   Выдвигаю кандидатуру бабы Параски(-)

 • 2006.06.14 | один_козак

  А ким був Горбулін у "минулому житті"?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.14 | Боррачо

   Дромадером

 • 2006.06.14 | Englishman

  дійсно Горбулін набагато кращий

 • 2006.06.14 | 123

  Взагалі незрозуміла кадрова ідея

  З одного боку - який стосунок Костенко має до питань національної безпеки та оборони?

  З іншого боку - Костенко є лідером партії, що провалилась на парламентських виборах. Яка є логіка у тому, щоб призначити таку людину на одну з найвищих посад у державі?

  Хочеться сподіватись, що це якісь чутки. Дійсно, якщо кандидатура Костенка була б на сьогодні реальною, то неясно, навіщо він би зараз засвічував себе у ЗМІ як кандидат.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.14 | Spis

   Re: Взагалі незрозуміла кадрова ідея

   Все залежить віж того, хто запропонував п. Костенка на посаду РНБОУ! Коли Матвієнко чи яки інши заланці-косомольці, то зрозуміло що всім нам гаплик! А коли сам Гарант, то ще більший гаплик! Бо сам ВАЮ в кадровій політикі, як свинюка в трояндах! Це ж надо таки пропонувати? У мене таке враження, що підніматись по щаблинах влади треба по головах. Зрадив Костенко Чорновіла - отримай. Беребіг - Ключківський від РУХу - отримай, тай ще й з коханкой! Зрадили Григорович- ліцемірка - отримай! А вселякі щербані та стояни? Але який кураж!!! Матвієко просрав все в Криму, та й ще два по стільки - дивись головний радник президанта по Автономії! Це ж треба!?!?!?!?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | Чучхе

    Моя особиста версія

    Spis пише:
    >Ющ, розриваючи всі зв"язки із БЮТта СПУ всеж-таки не хоче повністю поривати усі зв"язки з націонал-демократами. В цьому відношенні УНП підходить ідеально, бо партія здеморалізована і стоїть на грані краху, якщо не ідейно-теоретичного, то фінансового та кадрового точно. За великим рахунком, заради свого порятунку УНП вже морально готові лягти під кого завгодно, а Ющ те й робить, що підкидає їм якісь посади - то губернаторів, тепер от ще й РНБОУ. А що йому робити - інакше Костенко візьме та перебіжить до Юлі.

    Хто слідкував за російською політикою середини 90-х так само розгубила принципи і перепродаваладь Демократична партія Росії
 • 2006.06.14 | Роман ShaRP

  Согласен.

 • 2006.06.14 | sat

  Re: Костенку не можна довіряти РНБОУ!

  ...свого часу Костенко очолював мін. ядерної безпеки і екології..тому,думаю, можливе його призначення на голову рнбо є цілком адекватним..
 • 2006.06.15 | один_козак

  Взагалі-то Костенко - не літератор

  Чучхе пише:
  > Як на мене УНПісти мають мати місця переважно в гуманітарних міністерствах та відомствах - від Нацради по ТБ і РМ до Міннацміграції, Мінкультури звичайно, можливо навіть Міннауки. Там вони можуть проявити свій хист по повній.

  Він, звичайно, УНПіст, але він, здається, з інституту кібернетики.

  А ким, однак, був Горбулін до РНБОУ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Чучхе

   До чого тут "літератор"?

   один_козак пише:
   >
   > Він, звичайно, УНПіст, але він, здається, з інституту кібернетики.


   З Ін-ту електрозварювання http://grabli.com.ua/Biography/Jurij_Kostenko_Biografija.html Їх була ціла обойма технарів-рухівців, що із своїх інститутів кинулись в політику як у воду - Костенко, Асадчев, Заєць, Горбатюк...

   Якби Костенка назначили припустімо Міністром науки, я б не заперечував.

   >
   > А ким, однак, був Горбулін до РНБОУ?

   ким тільки не був. але я вважаю, що практика - критерій істини, тому не дуже чіпляюся за біографічні дані. Хоча деякі смішні моменти я підкреслив - очевидно віяння Каліфорнійської академії його не оминули.

   Горбулін Володимир Павлович народився 17 січня 1939 році у м. Запоріжжя.


   Доктор технічних наук, професор, академік НАНУ ; голова Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України; перший заступник голови Ради - голова бюро Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України; голова Міжвідомчої комісії з питань політичного врегулювання конфлікту в Придністровському регіоні Республіки Молдова; заступник голови Урядового комітету з питань оборони, оборонно-промислового комплексу та правоохоронної діяльності; головний редактор науково-практичного журналу "Стратегічна панорама"; член Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, член Президії.


   Освіта вища, закінчив Дніпропетровський державний університет, фізико-технічний факультет (1962), інженер-механік, спеціальність - "Літальні апарати".

   У 1962-1977 рр. – науковий працівник, учасник розробки стратегічних ракетних систем і космічних апаратів серії "Космос", ДКБ "Південне", м. Дніпропетровськ. У 1977-1990 рр. - в апараті ЦК КПУ.

   З 1980 р. - завідувач сектору ракетно-космічної та авіаційної техніки.

   З 12.1990 р. - завідувач підвідділу оборонного комплексу, зв'язку і машинобудування КМ України.

   З 03.1992 р. - генеральний директор Національного космічного агентства України. Брав участь в організації і координації робіт з усіх програм створення ракетно-космічної галузі та авіаційної техніки в Україні.

   У 1992-1994 рр. - керівник розробки, учасник створення і втілення першої Національної космічної програми України.

   З 08.1994 р. - секретар Ради національної безпеки при Президентові України.

   У 10.1994-08.1996 рр. - секретар Ради національної безпеки України при Президентові України - Радник Президента України з питань національної безпеки.

   У 30.08.1996-10.11.1999 рр. - секретар Ради національної безпеки і оборони України. Співавтор Концепції національної безпеки і оборони України.

   У 11.1999-07.2000 рр. - радник Президента України.

   У квітні 2002 р. - кандидат в народні депутати України від блоку ДемПУ-ДС. На час виборів: голова Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України, член партії "Демократичний союз".

   Був членом Президії Ради національної безпеки при Президентові України, головою Наглядової ради Фонду ділового співробітництва "Україна" (з 11.1994 р.); головою Експертної ради Фонду підтримки досліджень у сфері національної безпеки (з 10.1994 р.); членом Державної комісії з питань реорганізації в галузі науки (з 08.1995 р.); членом Вищої економічної ради Президента України (07.1997-11.2001 рр.), заступником голови Ради з питань науки та науково-технічної політики при Президентові України (03.1996-03.2000 рр.), членом Комісії з державних нагород України при Президентові України (02.1997-04.2000 рр.); членом Координаційної ради з питань судово-правової реформи при Президентові України (10.1997-07.2000 рр.).

   Лауреат Державної премії СРСР (1990); премії АНУ (1988).

   Член Міжнародної академії астронавтики (з 1993).

   Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора (1976, 1982), князя Ярослава Мудрого V ст. (04.1997) та IV ст. (01.2004 р.), Св. рівноапостольного князя Володимира Великого I ст.
   (01.1999, УПЦ КП), 3 медалями.

   Заслужений машинобудівник України (1994). Державний службовець 1-го рангу (04.1994).
   Автор книги “Зоряне тяжіння” і ряду статей в періодичних виданнях України, автор матеріалів на сторінках “Літературної газети”.

   Президент Федерації баскетболу України. - це очевидно данина Волкову і партії ДемСоюз.

   Член Союзу журналістів України.

   У 2005 р. обіймав посаду Радника Президента України

   Володіє англійською мовою.
 • 2006.06.15 | Koala

  Re: Навпаки

  Костенко - одна з небагатьох адекватних особистостей українського політикуму.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua