МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політики вимагатимуть від влади захистити українську державність

06/14/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Понад 20 партій та громадських організацій вимагатимуть від влади
захистити українську державність

З вимогою "протидіяти антидержавним силам, які атакують Україну, та захистити українську державність" звернуться понад 20 партій та громадських організацій під час проведення Всеукраїнської Народної Ради, яка відбудеться 16 червня в Українському Домі, в Києві, до Президента Віктора ЮЩЕНКА, депутатів Верховної Ради, органів виконавчої влади та Генеральної Прокуратури. Про це повідомили організатори форуму під час сьогоднішньої прес-конференції в УНІАН.

Один з організаторів акції, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ заявив, що мета акції – «заявити про існування фронту антиукраїнських сил, які, знаходячись в середині та поза межами України, реалізують геополітичний проект щодо знищення української державності». «Сьогодні удари наносяться по етноцивілізаційній основі буття української нації – мові, культурі, курсу на євроінтеграцію», - зазнаяив він і підкреслив, що «за всі ці процеси має відповідати влада». «Сьогодні на тлі паралічу центральних органів влади розперезалися місцеві органи влади, які ігнорують конституційний лад, сповідуючи ідеологію містечкового патріотизму, яка заглиблена у федералізм. Те, що сьогодні відбувається – це не просто мовний сепаратизм, а сепаратизм по розриванню нашої держави», - наголосив Іван ЗАЄЦЬ.

Організатори форуму також повідомили, що під час проведення Всеукраїнської Народної Ради буде прийнято резолюцію, в якій, зокрема, йтиметься про створення координаційного штабу «Захистимо Україну!». Цей штаб має об’єднати національно-демократичні сили та примусити владу замислитися над тими процесами, які руйнують українську державність.


Джерело: Прес-служба Української народної партії

Відповіді

  • 2006.06.14 | Роман ShaRP

    Дайте кто-нибудь этим лузерам-назюзюналистам димедролу.

    По-моему, народ уже давно устал от таких никчемных "защитников", и будет только рад, если кто-то их успокоит.

    По сути - та же, блин, Вибренко, только со знаком "назюзюнал плюс".

    Не вижу в любви отдельных представителей админгруппы сайто к этим лузерам ничего ни приятного, ни полезного, ни даже просто рационального.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua