МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про шарікі, фІговий листок та вазеліновий бізнез.

06/15/2006 | Sych
Те, що у несуновської верхівки не вистачає шаріків було видно давно. Ну не тягнуть вони всі разом взяті по рівню тактичного/стратегічного мислення проти того ж Кучми, чи социків, чи тимошенківців, чи навіть новонайнятих америкоссько-ригіональних спєців. Просто не тягнуть і все. Вагова категорія інша.

Це саме стосується і головного пачьотного несуна. Він то й взагалі не політик. Виявилося, і це справедливо підмітили його власні "саратнікі", що він є просто тряпочка. Ганчірочка так скаать. Тобто на данному етапі, тобто останній рік, чи що. Але це стадія минеться. Скоро ця тряпочка логічно еволюціонує у прекрасний фіговий листок. Для прикривання, звісно. Прикривання перед цивілізованим світом того сорому, який зветься чомусь "широка демократична коаліція". А насправді повинно називатися схадняком злягального типу. І, до речі, самі ригіональщікі нівжисть не проголосують за імпічмент. Як же їм без фІгового листочка то... стрьомна... Ще якесь бушеподібне по кумпалу надає...

Але все ж про шарікі. Чи розуміє вся несунова п**дабратія що доживає останні роки? Бо сама собі виростила свій власний Немезіс. Ім"я котрому - так, так - Юлія Тимошенко.

В карате є таке правило: не сильний удар ставиться м"який блок, а на слабий удар ставиться сильний блок. Виглядяє, що несуни, з цим правилом або не знайомі, або вважають Тимошенко слабенкою. Ну що ж, тоді "Бог в помощь"(©-"Жил бил пьос") - вона їм згодиться. Замість того щоб на хвилі еконо-політичної кризи дати Юльці паруліть, попутно вимастюючи її у продуктах власної життєдіяльності, та спалити її раз і назавжди, вони... відправляють її в опозицію. Виходить ну зовсім казкова ситуація коли там той заєць волав: "Тільки не кидай мене в терновий кущ!!!" :) Якраз щоб вона добрала своїх пару десятків відсотків вакурат до наступних виборів. Благо ситуація в країні така, що роботу в опозиції можна назвати "нє бєй лєжачего". Чи в когось є сумніви що Юлька загребе наступні вибори?

Ну а там... Чи простить вона двічі кидалово? Не думаю. Отож з усього вищенаведеного випливає висновок: хай наші дорогеньки несуни, несунята та іже с німі важко інвестують в вазелінову промисловість. Він, вазелин тобто, їм ой як згодиться...

Відповіді

 • 2006.06.15 | Михайло Свистович

  Re: Про шарікі, фІговий листок та вазеліновий бізнез.

  Sych пише:
  >
  > Чи в когось є сумніви що Юлька загребе наступні вибори?

  В мене є
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Sych

   В мене теж є, але ду-уже мало.

   Подивіться на динаміку - 2000 рік: "варовка" - тюряга, майже нуль підтримки народу. 2006: найбільш потужний політик в країні та підтримка 25% населення. Тобто до 2009 року в неї буде десь... 50% як мінімум ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | Михайло Свистович

    А в мене ду-уже багато.

    Sych пише:
    > Подивіться на динаміку - 2000 рік: "варовка" - тюряга, майже нуль підтримки народу. 2006: найбільш потужний політик в країні та підтримка 25% населення. Тобто до 2009 року в неї буде десь... 50% як мінімум ;)

    Думаю, що не буде і як максимум
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.15 | Чучхе

     Її майбутнє в її руках

     Як не буде себе вести подібно до Марії Деві, то може й набере ті 50%. Якщо буде далі перетворювати партію на сакральний орден чествованія себе красівої, то всі креативщики від неї втечуть, а народ розочарується і прокатить. Взагалі, стрімкі злети і падіння - це характерні риси українського політичного життя і даремно думати про 50 гарантованих Юліних відсотків. В січні минулого року всі вірили в такий же успіх на парламентських виборах НСНУ...
 • 2006.06.15 | BIO

  Re: Про шарікі, фІговий листок та вазеліновий бізнез.

  Не стоит забывать про диапазон между милиграммом диоксина и
  тоннами Камаза. Очень широкий выбор, а непробиваемых защит
  (особенно ИЗНУТРИ) не бывает. Будет РЕАЛЬНО мешать бандитам -
  снесут на чих...

  Не позднее этой осени.

  Еще до "праздника Майдана".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Sych

   Ну, тута, канєшна можна тільки побажати

   доброї охорони, поінформованості та щоб бабська інтуіція не підвела. Хоча, судячи по рівню поінформованісті та зв"язків Юльки, це може і не бути великою проблемою. (Тхьу-тхьу-тхьу.)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua