МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як подолати контру

06/15/2006 | Tatarchuk
Дано:
контра лізе до влади;
влада тяжіє до контри;
уряд під будь-якою назвою та кольором планується з прихованою та явною контрою

Знайти: як подолати контру

Варіант 1. Можна, звісно, зібратися знову мирною масою та стояти під літнім дощичком, вимагаючи повернення до помаранчевої коаліції. Результат буде такий: підіграємо якійсь з псевдо-революційних сил у її жалюгідній боротьбі за відсотки у новому уряді.
(Примітка: ВСІ парламентські сили помаранчевого табору є псевдо-революційні)
Наслідок буде - пролізання контри у замаскованому вигляді, заболтування революції призивами до нас (!) "не зрадити ідеалів майдану", повзуча негативан селекція серед колишніх активістів революції.

Варіант 2.
Невелика мобільна группа добровольців бере штурмом верховну Зраду, займає її та ближні міністерства, закликає на свій бік свідомих силовиків.
Через тимчаосово зайняті прямі ефіри оприлюднюється перелік держслужбовців старої та псевдо-нової влади, які причетні до кріміналу. Друкуються та розповсюджуються в Неті і ефірі "секретні" документи, які демонструють справжнє обличчя ВСІХ ворів та зрадників.
Вимога народного звільнення - то термінова люстрація, а саме заборона всім булим у Компартії та урядах Кучмостану, держслужбовцям бандитських років займати посади.

Створення народної міліції. Скликнання Законодавчих та Заснувальних Зборів. Прийняття нової конституції.
Відміна депутатів як класу. Парламентаризм існує в формі делегатів, які мають повноваження тількі на період засідання.

У разі зазіхань певної сусідньої країни на те, щоби ввести війська - формування добровільчих підрозділів та заклик до дружніх країн (в тому числі й з екс-СРСР) здійснити допомогу оруддями або кадрами.

Перемога. Побудова якісно нового строю, який ще ніде не будували. Умовна назва - інформаційне суспільство. Або нетократія.

(Примітка: Так робили якобинці Франції, залізнобокі Англії, індепенденти Америки, большевики Росії, аятолісти Ірану, оранжісти Нідерландів і т.ін.)

Відповіді

 • 2006.06.15 | Gunslinger

  Re: Як подолати контру

  Tatarchuk пише:

  > Варіант 2.
  > Невелика мобільна группа добровольців бере штурмом верховну Зраду, займає її та ближні міністерства, закликає на свій бік свідомих силовиків.

  Ага, і спецназ цю групку розстрілює за 5 хв.
  Який силовик піде за нікому невідомими поцами? тре щоб щю групку очолювала людина шанована і розумна. яка має авторитет.

  > Вимога народного звільнення - то термінова люстрація, а саме заборона всім булим у Компартії та урядах Кучмостану, держслужбовцям бандитських років займати посади.
  >

  ага, і пошлемо нафіг Горбуліна - єдину людину якахоч трохи щось робить? а натомість наведемо ще купу кухарок керувати країною?

  > Створення народної міліції.

  ага. щось таке уже було при совітах. зброю першими взяли відверто кримінальні елементи і нероби, маргінали.

  Нормальна людитна, у якої є стабільна робота фіг її кине.

  > Відміна депутатів як класу. Парламентаризм існує в формі делегатів, які мають повноваження тількі на період засідання.
  >

  ага. і ці делегати кожного тижня збираьимуться то у Львові то у сіверодонецьку і будуть через ЗМІ сперечатися який делегат делегатніший за інших делегатів.

  >
  > Перемога. Побудова якісно нового строю, який ще ніде не будували. Умовна назва - інформаційне суспільство. Або нетократія.
  >
  в мене алергія на слово "нетократія".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Tatarchuk

   Re: Як подолати контру

   Gunslinger пише:

   > Ага, і спецназ цю групку розстрілює за 5 хв.

   Поки контрреволюціонер розмірковує, революціонер діє ;)

   > Який силовик піде за нікому невідомими поцами? тре щоб щю групку очолювала людина шанована і розумна. яка має авторитет.

   Ну я ж не себе мав на увазі :) Якщо б це зробив особисто Ющенко, я б був у захваті. Луценко, Томенко? Генерал Москаль :)?

   > ага, і пошлемо нафіг Горбуліна - єдину людину якахоч трохи щось робить? а натомість наведемо ще купу кухарок керувати країною?

   Горбулін може очолити рух і тоді історія йому простить погану компанію в минулому :)

   > > Створення народної міліції.
   > ага. щось таке уже було при совітах. зброю першими взяли відверто кримінальні елементи і нероби, маргінали.

   Ні. Нічний дозор навряд чи складався з таких як ви кажете. Перші народні міліції у Франції та Росії теж були не для люмпенів. Справа в тому, що міліція (правільне значіння слова) - то самооборона населення. Вона є за принципом добровольча та тимчасова.

   > Нормальна людитна, у якої є стабільна робота фіг її кине.

   Кине, якщо на час і заради швидкого майбутнього.

   > ага. і ці делегати кожного тижня збираьимуться то у Львові то у сіверодонецьку і будуть через ЗМІ сперечатися який делегат делегатніший за інших делегатів.

   Ну, то залишайтеся під депутатами :( Як вони вам кращі

   > в мене алергія на слово "нетократія".

   ЧОМУ?? Ви вже жили при нетократії та знаєте, що то за жахливий устрій?

   ПС. Дяку за увагу. Судячи з настроїв, які тут побачив, та критичних думок, вже й сам попустився.
  • 2006.06.15 | MentBuster

   Re: Як подолати контру

   Gunslinger пише:

   > в мене алергія на слово "нетократія".

   А чому?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.16 | Gunslinger

    Re: Як подолати контру

    MentBuster пише:
    > Gunslinger пише:
    >
    > > в мене алергія на слово "нетократія".
    >
    > А чому?

    Тому що це утопія.
    як "Війна з саламандрами" Чапека.

    Хороші ресурси можуть організувати кругом себе хороших, розумних людей.

    Але на кожен Майдан буде півтора Севастополь.інфо, Задовбаса і фром.юей чи ще якихось лавочок.

    Ми серед своєї аудиторії будем намагатися сформувати певне сприйняття та розуміння подій і процесів - вони теж, ймовірно що діаметрально протилежне.

    Ніхто ж не може примусити читати/дослухатися/керуватися саме середовищем Майдану, бо ми найкращі :)

    Тобто - питання тільки в тому наскільки широка в кожного аудиторія. і яка аудиторія.




    Себто притання у кількості і якості середовища.
    Жоден ресурс, навіть Майдан, не можу претендувати на те, що його читатиме, і ним керуватиметься вся країна.

    Таким чином поняття "нетократія" нівеліюється у вужчу сферу такого собі гуртка "за інтересами" (політичними, економічними, соціальними етц.)

    Загальна думка, однакова оцінка подій великим колом людей, що поширювалася в ЗМІ, в тому числі і в електронних виданнях - ніколи не мала впливу на політичні процеси в країні, якщо ці люди не відривали дупи від стільчиків перед моніторами і не йшли втілювати прочитане/обговорене.

    Таким чином інтернет виступав просто знаряддям на передетапі - насін мо.
    І так його треба використовувати і надалі - для комунікації, консолідації та формування первної думки серед свого кола читачів.




    Годі і сподіватися, що висловлення думки на якихось сторінках буде серйозно впливати на політичні/економічні/соціальні процеси в країні.
 • 2006.06.15 | Sire

  Re: Як подолати контру

  Tatarchuk пише:
  > Варіант 2.
  > Невелика мобільна группа добровольців бере штурмом верховну Зраду, займає її та ближні міністерства, закликає на свій бік свідомих силовиків.

  По-перше, "свідомі силовики" мають бути з самого початку заколоту, який кваліфікується за статтею 109 ККУ як "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади". "Невелика мобільна група" не зможе фізично зайняти ВРУ та "ближні міністерства" (прошу врахувати, що міністерства розкидані по всьому Києву. Тільки Міністерство фінансів має чотири будівлі в різних частинах міста. Коли під час революції будівля Кабміну, де знаходиться в тому числі Мінфін, була блокована, місцем, де працював Азаров - тоді перший віце-прем"єр та міністр фінансів - і відповідно Уряд було приміщення Мінфіну на вул. Межигірській).

  > Через тимчаосово зайняті прямі ефіри оприлюднюється перелік держслужбовців старої та псевдо-нової влади, які причетні до кріміналу. Друкуються та розповсюджуються в Неті і ефірі "секретні" документи, які демонструють справжнє обличчя ВСІХ ворів та зрадників.

  Що означає "причетні до криміналу"? Доки вина не доведена в суловому порядку особа вважається невинуватою.

  > Вимога народного звільнення - то термінова люстрація, а саме заборона всім булим у Компартії та урядах Кучмостану, держслужбовцям бандитських років займати посади.

  Скажімо так, ви не зовсім вірно розумієте інститут люстрації.
  >
  > Створення народної міліції. Скликнання Законодавчих та Заснувальних Зборів. Прийняття нової конституції.

  Ну, як свідчить історія, багато переоворотів закінчувалися прийняттям нової конституції. З юридичної точки зору скликання одночасно "Законодавчих та Заснувальних Зборів" - безглуздо, оскільки якщо "Заснувальні збори" вироблятимуть і прийматимуть нову конституцію, то чим у цей час займатимуться "законодавчі збори"?

  > Відміна депутатів як класу. Парламентаризм існує в формі делегатів, які мають повноваження тількі на період засідання.

  Ну це, скажімо так, деформована концепція влади рад :)))
  >
  > У разі зазіхань певної сусідньої країни на те, щоби ввести війська - формування добровільчих підрозділів та заклик до дружніх країн (в тому числі й з екс-СРСР) здійснити допомогу оруддями або кадрами.

  "Весь мир насилья мі разрушим до основанья, а затем ..."?
  >
  > Перемога. Побудова якісно нового строю, який ще ніде не будували. Умовна назва - інформаційне суспільство. Або нетократія.

  Дійсно, такого навіть у нічних кошмарах не могли уявити:)) Наведені далі вами приклади самі за себе свідчать утопічність пропонованого плану.
  >
  > (Примітка: Так робили якобинці Франції, залізнобокі Англії, індепенденти Америки, большевики Росії, аятолісти Ірану, оранжісти Нідерландів і т.ін.)

  Такі дії вестимуть до громадянської війни в Україні. До того ж, прошу мати на увазі частину 2 статті 109 ККУ: "Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади ... караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Tatarchuk

   Re: Як подолати контру

   Sire пише:

   > По-перше, "свідомі силовики" мають бути з самого початку заколоту, який кваліфікується за статтею 109 ККУ як "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади".

   Так само кваліфікуються дії по свідомій підтасовці результатів виборів, по фальсификації результатів прокурорських розслідувань, по проголошенню або відтворенню будь-яких анти-конституційних дій. Зараз де-факто такі дії робить влада як місцева, так і центральна. Якщо долвести злочинність посадовців, то їхні прикази стають автоматично злочинними, егеж?

   > > Через тимчаосово зайняті прямі ефіри оприлюднюється перелік держслужбовців старої та псевдо-нової влади, які причетні до кріміналу. Друкуються та розповсюджуються в Неті і ефірі "секретні" документи, які демонструють справжнє обличчя ВСІХ ворів та зрадників.

   > Що означає "причетні до криміналу"? Доки вина не доведена в суловому порядку особа вважається невинуватою.

   Це означає, що кримінальні справи вже заведені, але слідство злочиниим чином не проваджується. А також, судді виносять завідомо незаконні виправдальні вироки. Ці факти самі по собі - доказ "причетності до криміналу"

   > Скажімо так, ви не зовсім вірно розумієте інститут люстрації.

   це нормальне трактування, візміть за приклад Чехію.

   > Ну, як свідчить історія, багато переоворотів закінчувалися прийняттям нової конституції. З юридичної точки зору скликання одночасно "Законодавчих та Заснувальних Зборів" - безглуздо, оскільки якщо "Заснувальні збори" вироблятимуть і прийматимуть нову конституцію, то чим у цей час займатимуться "законодавчі збори"?

   Не одночасно, а один за другим, по черзі. Законодавчі скликаються для прийняття нових законів, які ще не вступили в силу (бо їх під час революції приймають пакетом і довгий час). Заснувальні Збори впроваджують в життя новий устрій.

   > > Відміна депутатів як класу. Парламентаризм існує в формі делегатів, які мають повноваження тількі на період засідання.

   > Ну це, скажімо так, деформована концепція влади рад :)))

   Делегати (або хоч як їх назвете) - то активісти, яким держава не сплачує нічого крім, можливо, варісті квитку до Зборів.


   > Дійсно, такого навіть у нічних кошмарах не могли уявити:)) Наведені далі вами приклади самі за себе свідчать утопічність пропонованого плану.
   > > (Примітка: Так робили якобинці Франції, залізнобокі Англії, індепенденти Америки, большевики Росії, аятолісти Ірану, оранжісти Нідерландів і т.ін.)

   В чому утопічність? Кожна з тих сил успішно прийшла до влади і встановила кожна в своїй країні якісно інший соціально-еконмічний устрій.
   До речі, жодна з них не призвела до встановлення більш ракційного устрію, ніж був до них. Якобинці, залізнобокі та оранжісти свого часу у 18, 17 та 16 столітті встановили якісно новий буржуазний устрій. Американці спромоглися виграти незалежність від наймогутнішої колоніальної імперії того часу (Британія) та ще й встановити несхожу ні на які тодішні аналоги президентську республіку. Повірте, що навіть аятолісти звергли режим, багато гірший за владу духовників.

   > Такі дії вестимуть до громадянської війни в Україні. До того ж, прошу мати на увазі частину 2 статті 109 ККУ: "Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади ... караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк".

   Це ви вже мене звинувачуєте? Я закликаю до дій, які унеможливлять насильницькі дії в майбутньому. "громадянська війна" можлива лише за прямого втручання російських військових, а не як наслідок громадянського супротиву.
 • 2006.06.15 | Мартинюк

  Пане Татарчук - а скільки у Вас дивізій?

  Бо планувати такі наступальні дії без "живої сили та техніки" важкувато...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Tatarchuk

   Re: Пане Татарчук - а скільки у Вас дивізій?

   Наш регіон дав би легко 20 людей, а з напрягом можна було б і тичячу. А інші регіони дали б явно більше, точно.

   Але все те дійсно теорія. Постоїмо під дощиком, попрохаємо Юлю та двох Викторів не сваритись, і вони обдарують нас щастям, тобто урядом.
 • 2006.06.15 | Tatarchuk

  Необхідне пояснення

  Я виходив з такої теорії, що помаранчевих (справжніх) в Україні - сила силена. Що як вони вийдуть на вулиці та ввічливо попросять всіх чудаків на букви М та Ю піти геть, то мають шанс добитися свого.

  Далі, так звані ЧаВо (часті питання):

  "А кого на їх місце?" - В нас багато справді нормальних людей в країні. Стверджувати, що 226 псевдо-помаранчевих депутатів - то і є ВЕСЬ та ще й найкращій потенціал = завідомо принижувати власну країну та народ.

  "А ну як контра займе лакуну?" - Контри на відміну від нас, ДУЖЕ мало чисельно. Ще менший, "в рази", відсоток тих з них, хто є активним а не пасивним (у всіх сенсах). І ще менше серед них людей які озброєні сучасним інформаційним обладнанням та знаннями. Отже полічте, хто з того вийде переможцем.

  "В нас нічого не вийде" - З такими настроями дійсно краще і не братися ні до чого. бо все таки більше тих, в кого "все вийде".
 • 2006.06.15 | Soft

  Любая власть - это диктатура.

  Демократия - это диктатура большинства. При смене любого государственного устройства возникают недовольные инакомыслящие, которые подлежат уничтожению. Даже если новое государственное более прогрессивно.

  Во Франции революцию сделала гильотина. Готовы ли вы, не задумываясь, рубить головы ради вашей светлой идеи? Если вы готовы, то шанс вашей победы довольно велик, если нет, то не майтесь дурью.

  PS
  Зовите меня фашистом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Хвізик

   а Ти ніка зміни

   > Зовите меня фашистом.
  • 2006.06.15 | Бєлочка

   Ні

   Soft пише:
   > Зовите меня фашистом.
   Ні!!! Ми назвемо вас придурком :hot:
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | Soft

    Re: Ні

    Конечно, все оранжевые гении, только их гениальное управление скоро государство Украина оставит только в учебниках по истории...

    Да Будет ТАК!
  • 2006.06.15 | catko

   всього-навсього провокатором

  • 2006.06.16 | Михайло Свистович

   А матчасть підівчити? Re: Любая власть - это диктатура.

   Soft пише:
   > Демократия - это диктатура большинства.

   Ні в якому разі. Демократія - це і захист прав меншості.

   > При смене любого государственного устройства возникают недовольные инакомыслящие, которые подлежат уничтожению.

   Ні, не підлягають.

   >
   > Во Франции революцию сделала гильотина. Готовы ли вы, не задумываясь, рубить головы ради вашей светлой идеи? Если вы готовы, то шанс вашей победы довольно велик, если нет, то не майтесь дурью.

   Ви вже на практиці випробували свою балаканину?

   >
   > Зовите меня фашистом.

   Лише балаболом. Бо на фашиста не тягнете.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.06.15 | catko

  це вже було у 1918 році. помогло?

 • 2006.06.15 | catko

  а взагалі все дуже просто

  чого контра рветься до влади? бо там каналізується методом розподілу наше з вами бабло. тому треба щоб наше з вами бабло у владі не каналізувалось. все.

  до речі - 60% економіки україни в тіні - це просто один з еволюційних методів самозахисту українського суспільства від контри у владі а не смертельний гріх як дехто думає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.15 | Pavlo

   Re: а взагалі все дуже просто

   catko пише:

   > до речі - 60% економіки україни в тіні - це просто один з еволюційних методів самозахисту українського суспільства від контри у владі а не смертельний гріх як дехто думає.

   Дохід контри саме формується від виплат тіньової економіки. Тому контра приймає закони, які роблять неможливим або невигідним чесний бізнес.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.15 | catko

    тіньовий дохід не йде через владу - це приватний бізнес

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.15 | Pavlo

     Помиляєтесь.

     >>>тіньовий дохід не йде через владу - це приватний бізнес

     З тіньового бізнесу так само сплачується "податки". Саме з нього сплачуються всі хабарі.
     В Україні за часів Кучми склалася напівфеодальна відкупна система.
     Начальник підрозділу контролюючого органу купує посаду за велику суму, яка набагато перевищує його оклад за всі майбутні роки роботи. Потім, зрозуміло, він мусить відбити ці гроші. Рядовий митник, пожежник, міліціант або податківець мусить приносити начальнику певну суму або кешем або через благодійні фонди.
     Відкуп керівник підрозділу передає своєму керівнику, який так само купує свою посаду.
     Ніякий довготривалий тіньовий бізнес поза цією корупційно-васальною системою НЕМОЖЛИВИЙ. Ця система страшно неефективна і кримінальна, але вона краще, ніж повний безлад.
     Саме ця економічна система, на мою думку, і є причиною того, що зараз відбувається в країні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.16 | catko

      ми про різну тінь говоримо

      ви говорите про тіньовий оборот хабарів в державній системі який та система ж і породжує. тобто чиновники самі себе працевлаштовують на великі зарплати, створюючи систему коли за послуги держави платиться "на лапу" а не власне державі.

      а я говорю про тіньовий оборот економіки яким є наприклад зарплата в конвертах, відмивка грошей, приховування прибутку, офшори і т.д. і т.п. в цій системі якщо мені нічого від держави не треба то вона нічого і не одержить від мене у вигляді хабарів - від сили щоб відкупитись від податкової.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.16 | Pavlo

       Це одна й та ж сама тінь!

       > ви говорите про тіньовий оборот хабарів в державній системі який та система ж і породжує. тобто чиновники самі себе працевлаштовують на великі зарплати, створюючи систему коли за послуги держави платиться "на лапу" а не власне державі.

       Ви не зрозуміли. Неможливо заплатити хабаря з чесно нарахованої зарплати або з дівідентів.

       > а я говорю про тіньовий оборот економіки яким є наприклад зарплата в конвертах, відмивка грошей, приховування прибутку, офшори і т.д. і т.п.

       Це все одна й та ж сама система. Приблизно до 95-го року тіньову економику контролювали бандитські угруповання, пізніше цю функцію перебрали на себе державні органи. Для сплати зарплати в конвертах безготівку необхідно конвертувати, а всі конвертаційні центри (крім відморозків, яких періодично заджають) працюють під дахом органів. Ви плотите 10% за конвертацію, приблизно 5% йде на фінансування чиновницько-феодальної піраміди.
       Для приховування прибутку необхідно співпрацювати з податківцями - та сама історія. Або завозити товар контрабандою - знов 10% йде митникам, далі аж до самого верха.

       >в цій системі якщо мені нічого від держави не треба то вона нічого і не одержить від мене у вигляді хабарів - від сили щоб відкупитись від податкової.

       Вам може і не треба, але органам від вас треба. Ви вільні вибирати - платити податки офіційні або неофіційні. Неофіційні "податки" трохи менше, бо нема потреби фінансувати власне державу. Феодали, які стоять на горі цієї піраміди спеціально пишуть закони таким чином, щоб в тіні було працювати легше, ніж офіційно.
       Якщо Ви працюєте в тіні Ви в любому випадку фінансуєте один із кланів. Ці клани не є щось чужорідне чи штучне, вони просто є органічним проявом наявної економічної системи. Поки ми її не зломаємо та не _запропонуємо_щось_більш_ефективне ми будемо далі рухатись по колу.


       Тепер зрозуміло?
 • 2006.06.16 | Мірко

  Нераз думав що якраз таким способом

  Але освідомився що з того не вийде то, чого ми бажаємо.
  Одно ми зрозуміли, пане Татарчук, - що безкровних революцій не буває. Кажу це не тому що люблю авантури. Ні, це на жаль соціял-психічне правило. Без кровопролиття нема чітко визначеного чорно-білого розрізнення. Нема так щоби один мав рацію а другий був визнаний як неправий (скажім так як у повоєнній Німеччині). Все, якщо є компроміс між добром а злом, - виходить поширення зла. Це як мішати білу зі сірою фарбою, - стає лише більше сірої. :(

  Думаю що мусимо продовжати боротьбу тактикою що колись ОУН(б)вживало - але пристосованою до 21-го століття. Перед тим як може бути українська влада, мусить бути українська Україна. Не накинемо не-українській Україні українську владу. А такої України ми ще не маємо.

  А так, мусить знати бандит, що якщо його влада України не каратиме, то каратиме його Організація. З часом аж проситиметься за ґрати, ;) бо алтернатива страшніша. :gun:
  Якщо влада України не судитиме Вітренчиху, Януковича, Кучму та інших , засудить їх Організація.
  Якщо запроваджуть реґіональну мову, матимуть діло з Організацією. :cry: :gun: :gun:
  Якщо продаватимуть московську попсу, очищення інветуару ;) переведе - Організація.
  Якщо битимуть українську учительку, сповідатимуться перед Організацією. :ouch:

  Ризико такого ладу є це, що хтось може діло перекрутити на особисті авантюри, - хоч точно це саме ризико існує i при "леґальній" владі. Але щоби запобігти надуживанню "народосуддя" на якісь власні потреби, Організацію твориться в стилю Чорної Пори. Без єдиного голови, і без чітко-структурованого верховенства. Найвища влада, це український народ. Члени-бойовики Організації присягають перед народом на вірність, і обмеження декількома принципами... Найвищий закон, - це Присяга. При Організації існуватиме Організаційний суд, кого перша мета буде правовий контроль над членами-бойовиками. Це щоби запобігти зловживанню і безкарністтю дій. Організація просякне усі державні структури, в тім числі і військо, і міліцію та СБУ, - і не тільки. Просякнуть бізнес, промисл, духовенство, школи, університети. Члени-бойовики діятимуть самостійно, за принципами Присяги. На місцях Організація матиме клітинну-мережеву структуру. І інтернетом-мережою будуть надаватися загальні напрямні.

  З часом, пане Татарчук, стане вами омріяне захоплення влади, - але тоді коли це станеться - не треба буде рвати двері і боятися спецнацу. Усе вже буде в руках Організації.

  Найкритичніше - це саморозпуск Организації - чи радше перехід на цивільний етап. Це теж мусить бути в Присязі.

  Слава Червоно-Чорній революції
  Слава Україні :bic:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.17 | Anneken

   Фу. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

    Вам за власне кріпацтво і стояння рачки не соромно? Чи ви мали р

    родинні звязки з катами чи бандитами від НКВД чи хочаб теперішніх бандформувань у верховній зраді?

    ставайте з колін
  • 2006.06.17 | Prosector

   Re: Нераз думав що якраз таким способом

   Мірко пише:
   > А так, мусить знати бандит, що якщо його влада України не каратиме, то каратиме його Організація. З часом аж проситиметься за ґрати, ;) бо алтернатива страшніша. :gun:
   > Якщо влада України не судитиме Вітренчиху, Януковича, Кучму та інших , засудить їх Організація.

   Маються на увазі злочини більш-менш економічного та загально-політичного плану, так? Чому відокремлюю - тому що дії Організації, спрямовані на "реґіональну мову", "московську попсу", "українську учительку" будуть розцінюватися ще багатьма в Україні та висвітлюватися як деякими ЗМІ України, так і північно-східного сусіда як "заборони носити фофудью" і "недемократичні знущання і тортури ацьцьких фошистів з бідних "русських". Тобто буде багато нездорового триндьожу, і до всієї справи буде неґативне ставлення більшості населення України (яке, на жаль, ще слухає ЗМІ північно-східного сусіда без належного фільтрування у власних мізках).

   НМД, щодо культурного фронту, то треба - на превеликий жаль, бо вже справді задовбало, - еволюційний підхід. І більше позитивних важелів, аніж неґативних (тобто систематичне поширення ідеї, що все українське - це "круто", і підтвердження конкретними справами").

   > Ризико такого ладу є це, що хтось може діло перекрутити на особисті авантюри, - хоч точно це саме ризико існує i при "леґальній" владі. Але щоби запобігти надуживанню "народосуддя" на якісь власні потреби, Організацію твориться в стилю Чорної Пори. Без єдиного голови, і без чітко-структурованого верховенства.

   На Вашу думку, чи зараз є достатня кількість національно-свідомих осіб, які мають достатній рівень внутрішньої дисципліни, щоб все це робити і не з"їжджати або в ті всі особисті розборки, про які Ви згадали, або не з"їжджати до хибної звички деяких нацдемів, які тільки на мовно-культурний аспект дивляться?

   > Слава Червоно-Чорній революції
   > Слава Україні

   Героям слава!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.18 | Мірко

    Re: Нераз думав що якраз таким способом

    Просектор пише

    >НМД, щодо культурного фронту, то треба - на превеликий жаль, бо вже справді задовбало, - еволюційний підхід. І більше позитивних важелів, аніж неґативних (тобто систематичне поширення ідеї, що все українське - це "круто", і підтвердження конкретними справами").<

    Легко сказати, - але практично як? Еволюційний підхід маємо вже 15 років, і бачите як цофаємось на повну пару. А яким способом будемо поширювати ідею, якщо ЗМІ, мас-медія, часописи, книгарні, і т.п. є в руках, делікатно сказавши, - не наших.

    Але "крутою" буде сама чутка що існує таямна організація, що існують месники які наругу над українським народом віддячують жорсткою відплатою. Якщо в Криму вимкнули українське ТБ, то що тоді коли Організація вимкне московські програми - по цілій Україні.
    Підвищити економічне ризико на певні речі, і асекураційні (по вашому страхові) підприємства почнуть штрафувати московське. Це так званий ефект економічного множення, пристосований до партизанки.
    Зрозуміймо що влада не в наших руках. Ідеться в підпілля. А українське підпілля, - це круто.

    >На Вашу думку, чи зараз є достатня кількість національно-свідомих осіб, які мають достатній рівень внутрішньої дисципліни, щоб все це робити і не з"їжджати або в ті всі особисті розборки, про які Ви згадали, або не з"їжджати до хибної звички деяких нацдемів, які тільки на мовно-культурний аспект дивляться?<

    Не знаю чи заспали лихії люди Україну. На це добровільно відповість український народ. (І то спонтанно, без будь якого наказу.) Не можна тільки на мовно-культурний аспект дивитися, але теж не можна про нього забувати. Це все разом тісно повязане.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

     згоден

  • 2006.06.24 | Сергій Кабуд

   це єдине що нас врятує від швидкої аиміляції і знищення більшос

   народу українського
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.25 | ОРИШКА

    Re: це єдине що нас врятує від швидкої аиміляції і знищення більшос

    Ця бесіда чомусь нагадала мені \"Землю та Волю\", перехід до \"Чорного пєрєдєлу\"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua