МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Борис Беспалий: Депутатські пільги мають бути скасовані

06/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Член Президії “Нашої України”, народний депутат Борис Беспалий вніс у Верховну Раду законопроект про внесення змін до закону "Про статус народного депутата України" (щодо упорядкування діяльності і скасування пільг). Законопроект зареєстрований під номером 1058.

У ньому, зокрема, пропонується скасувати безплатний проїзд у міському транспорті, житлові пільги, збереження попереднього місця роботи для депутатів і їхніх помічників-консультантів.

Крім того, у законопроекті передбачене положення, відповідно до якого народний депутат не має права "знаходитися на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, у Службі безпеки України, інших правоохоронних органах, бути суддею".

“Прийняття такого законопроекту буде сприяти встановленню соціальної справедливості в суспільстві і його гармонізації, – вважає Борис Беспалий. – Пільги в Україні потрібно впорядкувати, а багато їх – і скасувати, і я думаю, що депутати-“нашоукраїнці”, як порядні люди, повинні почати з себе”.

http://www.razom.org.ua/ua/news/11197/

Відповіді

 • 2006.06.15 | Стайєр

  Виглядає абсолютно цинічно

  На яких лохів ця лажа розрахована?

  Нехай просто квартиру поверне державі, або гроші на житло.

  Звіздєц! - Скасовувати безкоштовнийо проїзд в трамваї (а вони на них взагалі їздять?), не згадавши зовсім про, скажімо, літаки.

  Цікаво, що там в тексті про пільги на житло. Не здивуюся, якщо мова іде про якісь жалюгідні надбавки, не зачіпаючи сум з багатьма нулями.

  Навіть знаючи, що такий законопроект ніколи не пройде, пан Безпалий боїться про будь-які суттєві речі згадувати. Перестраховується - а раптом здуру за нього проголосують?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua