МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Луганський криміналітет на службі “Нашої України”?

06/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Кияни добре пам’ятають експансії з Донбасу до столиці, яка відбувалася в часи прем’єрства Віктора Януковича, коли мешканці з Донбасу масово скуповували квартири у Києві та поклали око на прилеглі до нього райони. Звичайно, шахтарів з металургами серед “експансіоністів” не було. Зате аж зашкалював відсоток представників “певних кіл”, які в цивілізованій державі мали б великі проблеми з правоохоронними органами.

До “Майдану” вже надходила інформація, що, як мінімум, деякі групи вищезазначених представників не полишили свої експансіоністські плани і взялися реалізовувати їх вже через помаранчеві партії шляхом інфільтрації до їх місцевих організацій.

Якщо глянути на список депутатів Ірпінської міської ради від “Нашої України”, то впадає око донецько-луганське походження багатьох із них. Деякі з них прописалися в Ірпені напередодні виборів, хоча стверджують, що давно фактично проживали в Ірпені, а те, що їх не було тут видно і чутно в часи боротьби з режимом Кучми пояснюють тим, що боролися з ним на Донбасі, зокрема в Луганську протистояли тодішньому кумівському губернатору Олександру Єфремову, а також допомагали Віктору Ющенку у боротьбі матеріально.

Згадавши, що народний депутат України Олексій Данилов, який 1 червня побував в Ірпені на першій сесії міської ради нового скликання, брав активну участь у протистоянні з Єфремовим, очолював штаб Віктора Ющенка в Луганській області, а після революції – Луганську обласну державну адміністрацію, ми вирішили уточнити в нього деякі моменти.

О. Данилов, зазначивши, що проти Єфремова боролися не так вже й багато людей, не ідентифікував як соратників по боротьбі жодного з ірпінських нашоукраїнців, чиї прізвища ми йому назвали. Натомість він повідомив, що бачив у команді екс-кандидата на посаду Ірпінського міського голови Олега Бондаря представників “певних кіл” з Луганська.

Деталі, які з кожним днем відкриває “Ірпеніада”, поступово складаються в мозаїку та обіцяє нам можливі нові захоплюючі відкриття.

Відповіді

 • 2006.06.17 | Бурлака

  Ну так недаремно на його підтримку приїздять янучари

  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1150457874.html

  Бондарь (підтриманий "Нашою Україною") привіз з Києва ще одного депутата від Партії Регіонів. Нові підходи Ірпінського міського суду та лузерів на виборах міського голови для того, щоб зачепитися за владу.


  Як ми повідомляли, в свій час місцевий КУН "знайшов спалені бюлетені", які скоріш за все сам і спалив. Тоді ж з"ясувалося, що бюлетнів було всього три, інший спалений папір - газети.

  Принаймні двічі невдаха Бондар ( програвши тепер вже і в апеляції війну по 1-й та 2-й дільницях), бажає хоч чудом зачепитися за свій шанс не допустити Мирославу Свистович до влади.

  Чудом знову буде Ірпінський суд (та прокуратура?). Бондар домовився з своїм обробленим та прикормленим судом, який швиденько виніс рішення "зобов"язати прокуратуру огледіти бюлетні по 3-й дільниці", в рамках тієї старої історії з начебто спаленими бюлетенями. На огляд кандидат від голови київської обласної НСНУ Литвина Бондар привіз 147 номера списку Партії Регіонів, депутата Цапюка Степана Кириловича, для солідності.


  Отже, сьогодні ми вкотре спостерігаємо зворушливу картину - Партія Регіонів підставляє братське плече Ірпінський НСНУ. А Бондар продовжує мріяти про мерське крісло - в чому йому допомагає (і буде допомагати) Ірпінський міський суд.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.18 | Михайло Свистович

   Тому бондарлогів і звуть в Ірпені нашорегіоналами

   Весь прикол, що ірпінська ПРУ їх не підтримує, зберігаючи нейтралітет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.18 | Soft

    Чем больше я смотрю на политику НСНУ, тем больше мне нравится ПР

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.18 | Михайло Свистович

     А мені ПР навряд чи сподобається, якою б не була політика НСНУ,

     БЮТ чи СПУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua