МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міський голова Івано-Франківська заборонив відключати воду

06/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Голова Івано-Франківського міськвиконкому, представник Української народної партії Віктор Анушкевичус заборонив відключати від водопостачання будинки. «Я порекомендував керівництву комунального підприємства розробити механізм індивідуального впливу на боржників. А то, виходить, якісь п’ятеро жителів будинку не платять за воду, а чомусь повинні страждати всі мешканці», - озвучив свою позицію новий мер міста на зустрічі з журналістами.

Він також повідомив, що заборонив підвищувати тарифи і на комунальні послуги у зв’язку з подорожчанням енергоносіїв, поки це питання не буде врегульоване на законодавчому рівні. Річ у тім, що відповідне рішення Кабміну завдало серйозного удару економіці Прикарпаття. Практично у всіх містах відбулося відключення від газопостачання підприємств теплокомуненергетики. Проблеми, пов’язані з цим, звалилися на голову керівників місцевого самоврядування.

«Всі попередні і нині чинний уряд займалися популізмом, повернувшись спиною до економіки», - зазначив Віктор Анушкевичус. Він також зауважив, що згідно з чинним законодавством, саме Кабмін, котрий призвів до такої ситуації, має подбати про її вирішення, скажімо, шляхом виділення відповідних коштів і т. ін.

Це, до речі, позиція не лише мера Івано-Франківська. Таку саму позицію на зустрічі з нинішнім урядом озвучило правління Асоціації міст України.

Відповіді

  • 2006.06.16 | йгу

    Re: Міський голова Івано-Франківська заборонив відключати воду

    це все, звичайно, чудово.. але пан мер позбавив мешканців міста гарячої води... півтора місяці тому..............


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua