МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дніпропетровцям відключають воду за борги

06/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Без водопостачання наразі значна кількість мікрорайонів Дніпропетровська, увесь Дніпродзержинськ і Верхньодніпровськ. “Енергопостачальна компанія “Дніпрообленерго” відключила від струму три насосні станції Аульского водоводу.

У прес-службі “Дніпрообленерго” кажуть, що після багаторазових попереджень компанії водоканалу це відключення не мало бути несподіванкою. Загальний борг Аульського водоводу за спожиту електрику понад 200 мільйонів гривень.

Наразі розпочалися переговори між керівництвом компанії і дирекцією Аульського водоводу щодо відновлення електропостачання.

Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко наказав керівникам районів і підприємств забезпечити підвезення питної і технічної води. Між тим, зранку у Дніпропетровську великі черги поблизу магазинів з очищеною питною водою.

Тим часом, за словами Юрія Єханурова, рівень розрахунків за газ від початку року з фондів обласних державних адміністрацій становить близько трьох чвертей: “Якщо говорити про стан розрахунків за природній газ за 5 місяців, то я не знаю, я не прихильник емоцій, але фахівці вважають, що стан розрахунків жахливий”.

Прем’єр-міністр зауважив, що найгірша ситуація в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Закарпатській, Черкаській областях та в Севастополі.

Радіо Свобода

Відповіді

  • 2006.06.16 | Хвізик

    це є злочин і шкідництво, за таке при сталіні розстрілювали

  • 2006.06.16 | alx_1904

    Правительство сошло с УМА, ведь

    оставить миллионный город вез водопровода и канализации (ведь приказано отключать водоканалы) ещё и в миллионном городе - гарантированные эпидемии.
    Они что, хотят чтобы народ за вилы взялся?????


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua