МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Те що не знищено за Кучми гине за Ющенка!

06/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Те що не знищено за Кучми гине за Ющенка!

Сьогодні вранці українські екологічні організації: Національний екологічний центр України, Дружина охорони природи КНУ “Зелене Майбутнє”, Київська ландшафтна ініціатива провели акцію з інформування учасників національного зібрання “Захисти Україну – і вона захистить тебе!”, що розпочалося в столичному Українському домі. Справа в тому, що не маючи на це дозволу, підступно скориставшись ситуацією енергетики Південноукраїнської АЕС затопили славетне урочище Бузький Гард на р. Південний Буг в районі м. Південноукраїнська (Миколаївська область).

Це призвело до зникнення під водою рідкісних та зникаючих видів рослин та тварин, частина з яких зустрічається тільки тут і ніде більше у всьому світі! Неповагу до Червоної книги ініціатори затоплення доповнили знищенням місця де стояла козацька святиня - церква на острові Гардовий. Не шумлять більше гардові пороги, знищено історичний ландшафт, останній в такому роді на Україні.

Учасники акції, що вимагають від Кабінету міністрів України ухвали рішення про негайний спуск води, у порятунку цієї казкової місцевості сподіваються на допомогу усіх патріотів України. Саме тому і з’явилися в цей день не під черговою державною конторою, а перед очами найкращих представників українського націоналістичного руху. Вони розгорнули гасла “Ні затопленню останніх козацьких порогів!”, “Гарду-Так!”. Підняте питання викликало зацікавлення та не залишило байдужими прибуваючих на зібрання делегатів.

ДОП КНУ “Зелене Майбутнє”

Відповіді

  • 2006.06.16 | Зеро

    Re: Те що не знищено за Кучми гине за Ющенка!

    Настав час, коли потрібно виборювати не тільки свободу, але й право
    на життя. Миколаїв, як і інші території Української землі, треба захищати від провокацій з боку некомпетентних господарників. Біда в тому, що ми надто печемся лише за свої інтереси.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua