МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

БЮТ: Невиконане замовлення.

06/17/2006 | Axeman
За вказівкою ЮВТ обласні ради, де ці хлопці мають більшість або контроль зобов'язали провести позачергові сесії на підтримку спідниці та посади прем'єра для шанованої лідерки. У Тернополі депутати облради мали зібратися о 10.00 у суботу. Але перед тим керівники "сердечного" блоку встигли напартачити у відносинах з нашоукраїнцями та костентівцями. Так на першій сесії нового скликання представники БЮТ перекупили обіцянками посад кількох депутатів і протягнули своє керівництво ради. При цьому лічильна комісія сформована винятково з БЮТівців (який прояв демократії) примудрялася нараховувати 73 голоси з залу при 62-х присутніх. А таємне голосування за кандидатуру голови взагалі нагадало часи кучмізму: кожен з членів фракції БЮТ перед вкиданням бюлетеня демонстрував "правильність" свого вибору партійним вождям і відеооператору. Керівництво усіх (!) профільних депутутських комісій також дісталося своїм - тимошенківцям з соціалістами.
Отож нічого дивного, що під висмоктаний з пальця привід позачергової сесії депутати з'їжджалися неохоче. Станом на 11.30 у залі зареєструватися лише 58 обранців, при необхідних 61-му. Справа у тому, що цукрові та спиртові барони, які становлять кістяк фракції БЮТ масово виїхали вболівати за футбольні збірну до Німеччини. А ті, хто не мав можливості алярмово прибути до Тернополя звозили машинами керівники місцевих рад. Навіть хворого депутата в гіпсі з лікарні привезли :). Цього виявилося замало.
Наступне засідання багетостраждальної ради призначено на понеділок. Керівник БЮТу В.Деревляний сидить на міжнародному телефоні і намагається витягнути однопартійців назад в Україну. На біду саме у понеділок наступний матч збірної.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua