МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Замість некролога

06/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО переконаний, що генерала міліції Олексія ПУКАЧА, який перебуває у міжнародному розшуку за звинуваченням в організації вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, немає в живих.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні зустрічі з львівськими політологами, коментуючи виявлення під час спецоперації правоохоронців закордонного паспорта на ім’я О.ПУКАЧА.

«На мою думку, генерала ПУКАЧА немає серед живих», - сказав міністр.

Ю.ЛУЦЕНКО зазначив, що він не може цього довести, однак наголосив на тому, що «якщо спровадили на той світ Юрія Кравченка, то навряд чи залишили живим ПУКАЧА з його паспортами».

Як повідомляв УНІАН, деякі ЗМІ наприкінці червня 2005 р. повідомили, що О.ПУКАЧ живий і перебуває в Ізраїлі. Пізніше ЗМІ писали, що СБУ порушила справу за "злив" заступником генерального прокурора Віктором ШОКІНИМ інформації щодо перебування в Ізраїлі О.ПУКАЧА. 21 березня 2006 р. в інтерв’ю тижневику Час.ua («Час Украины») колишній голова СБУ Олександр ТУРЧИНОВ заявив, що О.ПУКАЧ зміг сховатися, оскільки роботу СБУ за кордоном навмисне «засвітили» люди з Генпрокуратури і оточення Президента.

Учора СБУ повідомила, що під час спецоперації виявлено закордонний паспорт на ім’я О.ПУКАЧА. Паспорт було виявлено у керівника угруповання, яке займалось протиправними “конвертаційними” операціями, а також контрабандним ввезенням та реалізацією в країні дорогоцінного каміння.

За інформацією УНІАН

Відповіді

  • 2006.06.17 | Юрій

    Re: Орел Кравченка мав тільки один паспорт?


    Навіщо Луценко запускає у ефір такі версії зникнення Пукача?Це,щоби переконати своїх підлеглих у безнадійності його пошуку?Чи це сигнал,що замовники вбивства журналіста можуть почуватися у безпеці?А ще цікаво про відмітки у цьому паспорті:де і коли маніак-генерал Пукач перетинав кордони і яких країн? І що кажуть ці,що ставили штампи у цьому паспорті? Цікаво...Луценко думає,що головний орел Кравченка мав тільки один паспорт?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua