МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одеські аферисти” виявилися російськими шахраями.

06/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Одеські аферисти” виявилися російськими шахраями.

Організаторами шахрайської афери по незаконному привласненню цукру державного підприємства „Укрспецпостач” схоже є громадяни Росії. У всякому разі росіяни є власниками припортового Одеського цукрового заводу, керівництво якого причетне до скандалу з привласненням і контрабандою на територію України цукру, виготовленого з імпортного тростинного сирцю.

Ми вже повідомляли про майже неприховане мародерство, яке чиниться в Одесі та на Вінниччині на складах цукру , належного державному підприємству „Укрспецпостач”.

В ніч з п’ятниці на суботу на Одеському цукровому заводі , який до речі знаходиться майже в центі міста поряд з міліцією та митницею була вчинена чергова спроба незаконного вивезен цукор.

Півтора десятка молодиків „спортивної зовнішності” з настанням ночі намагалися організувати завантаження та вивезення грузовиків з належним ДП "Укрспецпостач" цукром .

Представникам ДП „Укрспецпостач” , під сліпучим „перехресним освітленням” іномарок повідомили що вони „трупи” і до ранку не доживуть. Міліціонери, які прибула на місце події лише через 40 хвилин, провели „конфіденційні переговори” з нападниками, і в дуже задоволеному настрої покинули місце події, заявляючи що "се добре"...

Лише завдяки втручанню співробітників митної служби, яка зобов’язана припиняти спроби контрабанди, вивезення цукру врешті було припинено.

Відповіді

 • 2006.06.18 | Scubo

  Кажуть що в цьому нібито замішана місцева СБУ

  Одеські есбеушники інтенсивно намагалися "накласти лапу" на "цукровий процес" навіть за чинного голови Турчинова, а потім і взагалі ...

  Мародерська атака "одессо-руссов" до речі почалася зразу після переведення в Одесу якогось есбеушного начальника з Харкова.
 • 2006.06.18 | Soft

  И после этого вы подерживаете дерьмократов типа Ющенко?

  Да лучше уже Кучму назад вернуть, тогда хоть такого бардака и беззакония не было.

  В Украине должны быть сильная рука - которая заставит всех подчинятся закону. Пока такими личностями выступают только украинские национал-социалисты.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.18 | Мартинюк

   От комісар бреше

   Як справжній більшовик...
 • 2006.06.20 | Люка

  Re: Одеські аферисти” виявилися російськими шахраями.

  Росіяни тут, в Україні, господарюють, як у себе вдома. Яскравий приклад тому -- недавні події в Криму. Наша влада надзвичайно слабка, просто безпорадна.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua