МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Примусовий борщ у поїздах подаватимуть з вересня

06/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Обов`язкове харчування в українських поїздах буде введено через один-два місяці, швидше за все, з 1 вересня, заявив генеральний директор «Укрзалізниці» Василь ГЛАДКІХ сьогодні на прес-конференції в Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, за його словами, згідно з попередніми розрахунками, вартість харчування в плацкартних вагонах становитиме 5-7 грн., в купейних - 12-14 грн. і у вагонах «СВ» - 14-20 грн. Їжа відрізнятиметься за асортиментом, уточнив В.ГЛАДКІХ.

Також він повідомив, що постачальник харчування буде визначений на конкурсній основі.

В.ГЛАДКІХ висловив побажання, щоб в меню входив український борщ, за прикладом того, як в російських потягах є фірмова залізнична солянка.

Як повідомляв УНІАН, на початку червня гендиректор «Укрзалізниці» підтвердив, що відомство запроваджуватиме харчування в потягах. За словами В.ГЛАДКІХ, поки що планується вводити харчування в «СВ» і купе на денних поїздах підвищеної комфортності. Гендиректор «Укрзалізниці» повідомив, що 1 червня, в ході своєї поїздки у Донецьк, він провів опитування пасажирів купе поїзда, в якому їхав, і 90% з них висловилися за введення харчування.

Щодо протесту проти введення обов`язкового харчування В.ГЛАДКІХ заявив: «Це якісь певні сили намагаються нав`язати». Що стосується ціни на харчування, то В.ГЛАДКІХ зазначив, що «Укрзалізниця» буде її вивчати і дивитися на те, щоб «вона відповідала величині ціни на квиток».

Антимонопольний комітет України виступає проти введення обов`язкового харчування на залізниці. У прес-службі АМК зазначили, що якщо залізниця введе обов`язкове харчування, включаючи його у вартість квитків, Комітет вважатиме такі дії зловживанням монопольним становищем. В цьому випадку щодо залізничного монополіста можуть бути застосовані фінансові санкції - до 10% річного доходу підприємства. Раніше гендиректор «Укрзалізниці» В.ГЛАДКІХ розповідав про можливість того, що з часом в поїздах введуть харчування (аналогічно харчуванню в літаках), яке включатиметься в ціну квитка.

М-І: Ми розуміємо бажання дeяких "добродіїв", користуючись власним службовим положeнням і монопольним становищeм "Укрзалізниці", підзаробити на примусовій їжі, алe сподіваємося, що Антимонопольний комітeт всe ж таки залишить право за пасажирами самим обирати, чи хочуть вони їсти в поїздах.

Відповіді

 • 2006.06.20 | star

  Ідійотти

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Як повідомляв УНІАН, на початку червня гендиректор «Укрзалізниці» підтвердив, що відомство запроваджуватиме харчування в потягах. За словами В.ГЛАДКІХ, поки що планується вводити харчування в «СВ» і купе на денних поїздах підвищеної комфортності. Гендиректор «Укрзалізниці» повідомив, що 1 червня, в ході своєї поїздки у Донецьк, він провів опитування пасажирів купе поїзда, в якому їхав, і 90% з них висловилися за введення харчування.

  Задачка: в купе їхав пан Гладкіх та ще три людини. Уявіть, як могли 90% з них висловитися "за" :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.20 | Чучхе

   Гладкіх, мабуть, їздив у загальному вагоні

   Посада голови Укрзалізниці робить людей одночасно хапугами та ідіотами

   Ще мені дивно те, що якось народ не сильно обурюється ідеєю Гладкіх включати ціни на постіль в вартість квитка, бо, мовляв постілями користуються тільки 75 відсотків пасажирів. Я, наприклад, часто їду потягом з Києва до Рівного, який приходить о 4 ранку, і постілі звичайно ж ніякої не беру, бо й спати не лягаю. А тепер у мене хочуть відняти оце суверенне право вибирати купую я постіль, чи ні. А чи будуть нав"язувати постіль пасажирам, які взагалі їдуть, напр. до Вінниці, чи до Черкас, чи навіть до Дніпропетровська, тобто чия подорож займає 3-6 годин
 • 2006.06.20 | Sean

  Це що за нормативний акт такий?

 • 2006.06.20 | Ukropithecus (robustus)

  Чому на форумі про борщ є, а про футбол нема?

  Чемпіонат світу все ж таки це найбільша подія на планеті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua