МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бутейко - чергова жертва КГБ

06/21/2006 | Боровик
Бутейко госпитализирован с инфарктом

Корреспондент.net
21 Июня 2006, 21:17

Первый заместитель министра иностранных дел Антон Бутейко попал в больницу с инфарктом и обширным инсультом, передает УНИАН.Об этом сообщили в больнице "Феофания", куда госпитализирован Бутейко.

Вчера у Бутейко произошел инфаркт, после чего он был госпитализирован, а сегодня у него произошел обширный инсульт.

Бутейко - 1947 года рождения. С 1974 г. - на дипломатической службе. Работал, в частности, послом Украины в США (1998-1999 гг.), послом Украины в Румынии. В сентябре 2003 года подал в отставку с должности посла в Румынии в знак протеста против подписания Украиной соглашения о Едином экономическом пространстве.

Відповіді

 • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

  важко уявити совєцького діпломата і не ахвіцера кгб

  може він і жертва, але гарантовано ахвіцер ГБ у минулому, як і 100% інших 'дипломатів'.

  Подав у відставку- велике цабе, а міг би скажімо Щербицького застрелити, бо вирогідно не раз бував поруч.

  Міг і кучму. Був би національним героєм.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.22 | Михайло Свистович

   зовсім не важко

   Сергій Кабуд пише:
   > може він і жертва, але гарантовано ахвіцер ГБ у минулому

   зовсім не гарантовано

   > як і 100% інших 'дипломатів'

   не були 100% дипломатів ахвіцерами КГБ

   >
   > Подав у відставку- велике цабе, а міг би скажімо Щербицького застрелити, бо вирогідно не раз бував поруч.
   >
   > Міг і кучму. Був би національним героєм.

   Ти теж можеш приїхати з Америки і багато кого застрелити з нинішніх впливових осіб, на яких женеш. Але чомусь не робиш цього. Натомість дорікаєш іншим, що вони цього не зробили. Негарно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.22 | Сергій Кабуд

    треба доводити що НЕ був аніж шо був

    бо були всі, за означенням, так само як і під час нюрнбергу доводити треба було нацистам що не приймали участь в злочинах проти людства, так і в Україні, де знищували людей десятками міліонів, ситуація була ще гірша ніж в німців.

    Так близько до кучми як Бутейко я ніколи не доберуся.

    З огляду на занепад української дипломатії, можна зробити лише один висновок про всіх дипломатів-

    був комуністом, вчився на міжнародці- пішов нафіг,

    бо вирогідність співпраці з кгб-фсб настільки висока, що має стати НЕГАТИВНИМ критерієм відбіру для державної служби, так само як і членство в СС чи праця на гестапо, навіть гірше з огляду на чисельність жертв і маштаби шкоди.

    Елементарна логіка держбезпеки вказує на недоцільність таких ризиків.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.22 | Михайло Свистович

     Ні, треба доводити, що був. В цивілізованих країнах завжди

     доводяться звинувачення, а не невинність.

     Сергій Кабуд пише:
     > бо були всі, за означенням

     не були

     > так само як і під час нюрнбергу доводити треба було нацистам що не приймали участь в злочинах проти людства, так і в Україні, де знищували людей десятками міліонів

     При Бутейкові вже не знищували

     >
     > Так близько до кучми як Бутейко я ніколи не доберуся.

     Ти можеш дуже близько добратися до Волкова, Ахметова, Януковича, та й до Кучми також. Було б бажання.

     >
     > був комуністом, вчився на міжнародці- пішов нафіг

     А ким замінити? Нема ким.

     >
     > бо вирогідність співпраці з кгб-фсб настільки висока

     не дуже

     >
     > Елементарна логіка держбезпеки вказує на недоцільність таких ризиків.

     Можеш бути спокійним за родича моєї дружини :) Моя теща, яка вчила Бутейків, підтвердить їх порядність та розум. Не стукали ніколи вони.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.22 | ans-mo

      Цілком очевидно, що Бутейко не мав безпосереднього відношення

      до КДБ за часів роботи у радянському МЗС. У радянських амбасадах приблизно половина дипломатів була "чистими", а половина "сусідами" зі спецслужб. Але стовідсотково усіх "перевіряли органи" (чи є родичи за кордоном, чи є родичи судимі etc.). Також стовідсотково усі дипломати підписували забов"язання "храніть государствєнную тайну".
      Можливо у радянські часи Бутейко й шов на компроміси з комуністичною системою, але зараз він є рідкісним прикладом проукраїнського чесного політика. Тому дуже прикро, що з поважним паном Бутейко сталась така неприємність. Зараз в Україні вкрай мало спеціалістів такого гатунку.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.22 | Чучхе

       Я хотів би уточнити, що Бутейко не був радянським дипломатом

       Він і іще кількеа людей потрапили в МЗС часів його формування в перші місяці незалежності, коли Кравчук пустив до деяких міністерств (переважно, гуманітарних, зокрема Ємця в Міннац) якийсь відсоток неформалів. До того Бутейко був рухівцем, а перед цим фякимось інженером... В радянські часи дипломатичною роботою точно не займався
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.22 | ans-mo

        Що тоді мав на увазі УНІАН про "с 1974 на службі"?

        http://www.unian.net/ukr/news/news-158408.html
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.22 | ans-mo

         Все ж був дипломатом УРСР (сайт МЗС), але наврядчи

         був пов"язаний з КДБ.
         http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/publication/content/1443.htm

         АНТОН ДЕНИСОВИЧ БУТЕЙКО - перший заступник Міністра закордонних справ


         Заступник голови Української Народної Партії

         Дипломатичний ранг – Надзвичайний і Повноважний Посол України

         Освіта – вища, кандидат юридичних наук, закінчив Київський університет, факультет міжнародних відносин та міжнародного права, юрист-міжнародник, референт-перекладач англійської мови. Автор багатьох публікацій.
         Народний депутат України ІІ-го скликання (1994-98 р.р.) - керівник депутатської групи “ЦЕНТР”, член Президії Верховної Ради України, член Конституційної комісії України, голова підкомісії з питань валютного регулювання та державного боргу України Комісії Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності. Відстоював розбудову України як демократичної європейської держави, брав участь у прийнятті Конституції України, представляв перше подання до Конституційного Суду України.         Брав активну участь у розробці та втіленні в життя засад зовнішньої політики України та у створенні її дипломатичної служби. Виконував функції міністра закордонних справ України у рік, коли Г.Удовенко був Головою Генеральної Асамблеї ООН. Очолював делегації України на переговорах з іноземними державами, а також у складі державних делегацій України брав участь у численних міжнародних конференціях, форумах та парламентських асамблеях ОБСЄ, НАТО, Ради Європи та Західно-Європейського Союзу. Обирався доповідачем Парламентської Асамблеї ОБСЄ. Обирався головою Спеціальної комісії в рамках ООН по створенню Міжнародного трибуналу з морського права.         У вересні 2003 року подав у відставку у зв’язку з незгодою з політикою Президента України Л.Кучми, зокрема, з підписанням угоди про участь України в Єдиному економічному просторі з Росією, Казахстаном і Білорусією, порушенням прав людини в Україні та за іншими мотивами.         З грудня 2003 р. до березня 2005 р.- Віце--президент Асоціації українських банків.         З лютого 2001 р. до жовтня 2003 р.– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії.         З березня 2000 р. до січня 2001 р. – Посол з особливих доручень МЗС України.         З листопада 1998 р. до січня 2000 р.– Надзвичайний і Повноважний Посол України в Сполучених Штатах Америки.         З жовтня 1995 р. до листопада 1998 року – Перший заступник Міністра закордонних справ України, Уповноважений Кабінету Міністрів України у справах європейської та євроатлантичної інтеграції України.         З грудня 1991 року по вересень 1994 року – радник Президента України, керівник Служби Президента України з міжнародних питань.         З 1986 р. до 1991 р. – відповідно радник відділу міжнародних організацій, начальник договірно-правового відділу МЗС УРСР.         З 1980 р. до 1986 р. – співробітник Секретаріату ООН (правове обслуговування багатосторонніх переговорів держав), м.Нью-Йорк, США.         З 1974 р. до 1980 р. – відповідно аташе, третій, другий секретар відділу міжнародних організацій, перший секретар-помічник Міністра закордонних справ УРСР.         Нагороджений орденами України “За заслуги” ІІІ і ІІ ступенів, орденами Греції, Італії, Мексики та Польщі.         Володіє українською, англійською, російською та французькою мовами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua