МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Звєріний аскал". Що містила зламана пошта російських наци (л)

06/22/2006 | Боррачо
...В начале июня группа хакеров-антифашистов из разных российских городов провела одновременную атаку на наиболее известные интернет-форумы, где общаются между собой националистически настроенные пользователи. Это такие сайты, как slavnazi.com, format18.org, ns-88.org, karatel.org, dna-firm.org, demushkin.com, ss-forum.org, rne.fastbb.ru. Кроме общедоступной части, эти сайты имеют "закрытые" разделы, куда можно попасть только через пароль. Чтобы получить пароль, на сайте надо зарегистрироваться, при этом администраторы должны получить информацию о том, кто ты такой, состоишь ли в какой-либо националистической организации...

http://www.contr.info/content/view/1797/39/

Дуже цікаво. Як виявилось, російські нацЫ п`ють коньяк разом з ФСБ та спілкуються із оточенням Путіна. На кого ж працюють дружні їм українські нацисти?

Відповіді

 • 2006.06.22 | Убітий Єнот

  Фігня

  Зараз у Россії іде кампанія "Всі бормось з хвошизмом заради Третього Строку рідного ВВП". Ця пи-ар мулька одна з її елементів. Не ведіться.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.22 | Боррачо

   Брехня

   Ви певно, ніякий не єнот, а білий арійський мєдвєд :)

   По-перше, цей матеріал з`явився на ліберальному прокасьяновському сайті.

   По-друге, стаття викриває усім відомі зв`язки руських наци із ФСБ та оточенням вашого ВВП. Треба бути дуже убитим єнотом, щоби побачити тут пропутінський піар.

   Скажіть, ви часом не є одним з дописувачів тих зламаних наци-сайтів? Бо інакше навіщо вам ця жалюгідна спроба "відмазати" їхню арійсько-путинську шайку?


   Убітий Єнот пише:
   > Зараз у Россії іде кампанія "Всі бормось з хвошизмом заради Третього Строку рідного ВВП". Ця пи-ар мулька одна з її елементів. Не ведіться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.22 | Убітий Єнот

    Я просто слідкую за політичною ситуацією в Росії

    1. Будь-яка опозиція в нинішній Росії в тій чи інший мірі залежить від Кремля, це стосується як ліберальної, так і націоналістичної. Як серед ліберальних, так і націоналістичних структур велика кількість агенів спецслужб, деякі организації прямо створені спецслужбами, згідно практиці сумновідомого Зубатова.

    2. В Росії зараз іде капанія проти націоналізму, сили, потенційно дуже небезпечної до путінського режиму. Якщо російський народ прокинеться, він не буде терпіти цю наволоч над собою. Цей поцес вже почався.Для знешкодження націоналізму путінська влада з одного боку організовує провокаторів, що своїми діями повинні віджахнути обивателів від таких ідей, з другого проводить дуже потужні інформаційно-пропагандистські кампаніі проти націоналістів, в суспільство "вколочують" думку, що чинна влада захищає Росію від фашизму, що вже на порозі.
    3. Ліберальні організації, типу касьянівських, Яблука та ін. пробують заробити політичний капітал на боротьбі проти "фошизму", оскільки ішниших можливостей заробити такий капітал у наих немає - вони є політичними банкрутами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.22 | Боррачо

     Бєлий єнотъ, ето зачотъ

     Отже, ви таки симпатизант руських наци. Не важко було здогадатись. Маємо ще один приклад великих ідейних симпатій між українськими ультраправими та їх російськими колєгами, що їх утримує та підживлює Путін. Бо в те, що вони - його вороги, навіть вбитий єнот не повірить. А ті, хто дійсно слідкує за тамтешньою ситуацією - й поготів. :)

     Убітий Єнот пише:
     > 2. В Росії зараз іде капанія проти націоналізму, сили, потенційно дуже небезпечної до путінського режиму. Якщо російський народ прокинеться, він не буде терпіти цю наволоч над собою. Цей поцес вже почався.Для знешкодження націоналізму путінська влада з одного боку організовує провокаторів, що своїми діями повинні віджахнути обивателів від таких ідей, з другого проводить дуже потужні інформаційно-пропагандистські кампаніі проти націоналістів, в суспільство "вколочують" думку, що чинна влада захищає Росію від фашизму, що вже на порозі.
   • 2006.06.22 | Moro

    Не думаю

    Фашизація суспільної свідомості - реальна проблема суспільного життя в Росії. Дивно, що ви "слідкуєте за політичним життям" в цій країні і не помічаєте такої речі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.22 | Боррачо

     Саме такCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua