МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дружба з каменем за пазухою

06/22/2006 | Тарас Гаталяк
Керівник фракції БЮТ в обласній раді Ігор Держко заявив, що він побував у тих районах, де збираються звільнити голів РДА, вивчав ситуацію і дійшов висновку, що їх показники не найгірші. Від так він звернувся до Олійника проханням не поспішати з кадровими чистками, бо якщо сформують новий уряд, то і його можуть змінити.

Водночас лідер фракції БЮТ підкреслив, що у випадку, коли чотирьох голів РДА таки звільнять з посад, то його фракція ініціюватиме питання про оцінку діям Олійника та про довіру йому.

Натомість координатор фракції „Наша Україна” в обласній раді Олег Мандюк зазначив журналістам, що такий крок БЮТ не вдасться, бо для цього треба 61 голос, а вони не зможуть стільки набрати голосів.

Також він назвав ініціативи БЮТ щодо оцінки Олійника та звіту депутатської комісії „піар-акцією”. „Вони свідомі того, що ці ініціативи не пройдуть, більше того, вони ставлять ультиматуми, не думаючи про наслідки” наголосив О.Мандюк.

Лише 48 із 89 присутніх у сесійній залі депутатів облради проголосували „за” проект рішення тимчасової контрольної комісії, яка дійшла висновку, що звільнення голів РДА є упередженим. Відтак рішення було не прийняите. Загалом із 89 депутатів ще 36 висловились "проти" та ще 5 "утримались".

Нагадаємо, що сьогодні під час сесійного засідання комісія вирішила визнати висновки Колегії ЛОДА від 17 травня щодо доцільності перебування голів Самбірської, Бродівської, Яворівської та Мостиської РДА на даних посадах, недостатньо об’єктивними та такими, що мають політичний характер. Крім того комісія рекомендувала звернутись до Президента України з проханням не приймати рішення щодо звільнення голоів РДА та дати оцінку діям голови Львіської ОДА Петра Олійника.

Завтра сесія Львівської обласної ради продовжить свою роботу о 10 годині ранку, оскільки сьогодні депутати встигли до обіду лише затвердити порядок денний, а після обідньої перерви затрердити нову редакцію регламенту облради та заслухати звіт тимчасової комісії щодо звільнення голів РДА.

Так завтра обранці мають розглянути ряд важливих питань, серед яких розгляд протесту прокурора щодо законності обрання трьох заступників, затвердження структури, чисельності та витрат на утримання облради та виконавчого апарату тощо.

Однак, зважаючи на завтрашній матч по футболу збірної України, голова облради Мирослав Сеник зазначив, що працюватимуть депутати лише до 16.00 години.

Львівський портал


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua