МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові коаліція не склалась. Можливо, що це й несуттєво

06/23/2006 | Свобода
Представники фракцій БЮТ та ВО „Свобода” в обласній раді залишили сеійну залу після того, як лідер фракції БЮТ в обласній раді Ігор Держко поставив вимогу обговорити питання про звільнення голів РДА на Львівщині, зокрема від БЮТ.

Бютівців підтримала фракція ВО „Свобода” і вони разом залишили зал. Відтак у сесійній залі залишилося трохи більше 40 депутатів, що замало для проведення голосувань.

Лідер фракції „наша Україна” Олег Мандюк у своєму виступі заявив, що „наша Україна” звернеться до Юлії Тимошенко з проханням вплинути на голову фракції зокрема та на всю фракцію загалом, щоби вони не блокували розгляд важливих для області питань.

Сьогодні Президент України підписав укази про звільнення чотирьох голів РДА Львівщини, два з яких є представниками БЮТ, один ВО „Свобода” і ще один – УНП.

Голова обласної ради Мирослав Сеник зумшений був закрити сьогоднішню сесію обласної ради через відустність кворуму. Як передає кореспондент „Львівського порталу”, у залі після виходу фракцій БЮТ і ВО „Свобода” не набралося більшості, щоби проголосувати за закриття сесії. Продовження сесії перенесено на четверте липня.

Голова фракції БЮТ Ігор Держко зазначив, що БЮТ не братиме участі в засідання сесії до того часу, поки не буде проведено позачергову сесію і не буде розглянуте питання про законність звільнення голів чотирьох райдержаміністрацій області.

Натомість голова обласної ради М. Сеник зазначив, що позачергову сесію неможливо провести до закінчення чергової.

Львівський портал


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua