МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Черновецький опинився під парканом (/)

06/24/2006 | Кияни
http://kiyany.com.ua/news/2006/6/23/18512.htm
23.06.2006 | 17:17
Черновецький опинився під парканом


Свою готовність йти назустріч побажанням простих людей мер Києва Леонід Черновецький неодноразово підтверджував в ході зустрічей з багатьма тисячами мешканців столиці. Чутливим та чуйним до проблем киян залишається Леонід Михайлович і сьогодні. І це не просто слова.

Приміром 23 червня  мер зустрівся з представниками масової акції, які протестували проти зведення офісного центру на розі вулиць Пушкінської та Богдана Хмельницького, і до яких приєдналися мешканці будинку з проспекту Григоренка 23. Останні, до речі, й раніше висловлювали своє невдоволення будівництвом житлового комплексу, який створить додаткові незручності для мешканців сусідніх будинків, однак попередня влада не звертала уваги на їх протести і ніхто не хотів прислухатися до їх аргументів. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

Поспілкувавшись  з учасниками протестної акції, Київський міський голова дав доручення відповідним службам та посадовим особам всебічно вивчити проблеми з урахуванням передусім думки мешканців, які прийшли до Київради та доповісти йому результати розслідування. На думку мера столиці спірне питання має бути вирішено на користь тих, хто проживає у будинку на розі вулиць Пушкінської і Богдана Хмельницького. А раніше прийняте рішення про відведення землі для будівництва офісного центру під вікнами киян має бути відмінено Київрадою.

Щодо житлового комплексу по проспекту Григоренка, то Київський міський голова доручив відповідним службам об’єктивно вивчити дане питання і терміново дати свої пропозиції з урахуванням позиції мешканців, чиї інтереси ущемляє нове будівництво. Відповідальним за вивчення та розв’язання даної проблеми призначено в.о. заступника голови Київської міської державної адміністрації Володимира Головача.

Відповіді

 • 2006.06.25 | Кияни

  Re: Черновецький опинився під парканом (/)

  Забудовником по проспекту Григоренка 23 є Мегаполіс ДКС, пов"язаний з «ТАС ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ». Хто власник ?
 • 2006.06.25 | Читач

  Re: Черновецький опинився під парканом (/)

  Забудовником по проспекту Григоренка 23 є Мегаполіс ДКС ТОВ «ТАС ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ».

  Підскажіть, хто є власником ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua