МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЛУЦЕНКА: В якій країні працює ваше відомство?

06/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 23 червня 2006 року у м.Вінниці зроблене відкриття. Виявляється, на кошти українських платників податків утримуються працівники іноземних служб.

А справа була так. Для отримання адресної довідки автор цього сенсаційного відкриття звернувся до Адресного бюро (назва умовна, оскільки жодної вивіски на будівлі цієї установи не було виявлено), що розташоване у Вінниці по вул. Збишка,9.

Під час очікування вищезгаданої довідки вартістю 2,00 грн., на які жодному з отримувачів чомусь не було надано квитанцій або чеків, автор, не маючи під рукою іншої літератури, вирішив почитати оголошення та вивіски на стінах цієї таємничої установи. Усі вони були написані іноземною мовою, а це наводило на думку, що установа не державна. Правда, мапа СССР, що висіла на стіні, на мить навіяла аналогію з відомим твором В.Войновича «Москва 2042». Але то швидко пройшло, як тільки в сусіда по черзі заволав мобільний телефон.

Коли з’явилася огрядна тіточка з пачкою довідок, автор поцікавився, до якого відомства належить ця установа. У відповідь прозвучало: «МВД». На питання «Якої держави?» відповіддю була тривожна мовчанка. А коли тіточці пояснили, що оголошення на стінах написані іноземною мовою, вона незадоволено запитала: «А ви што, нє панімаєте?». Коли ж її запитали, чи «панімає» вона, яка мова в нас є державною, тіточка відповіла: «Лічно для мєня – рускій язик».

У зв’язку з усім викладеним хотілось би поцікавитись у Юрія Віталійовича: як довго ще нам, простим платникам податків, належить утримувати таких тіточок, що зухвало не поважають ні нашої держави, ні її мови?

З повагою,
"відкривач" Наталка Мельник

Відповіді

  • 2006.06.25 | Роман ShaRP

    Під ліжком "іноземних агентів" не шукали?



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua