МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПРУ поставила оранжам ультиматум (/)

06/26/2006 | alx_1904
Ультиматум Політради Партії регіонів
26.06.2006, 18:28

"Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Ніхто не може узурпувати владу", – ці слова з Конституції нашої держави набирають нині драматичного звучання. Адже на наших очах відбувається цілковита узурпація влади одним політичним оранжевим табором, за яким стоїть лише одна частина народу України.

Інтереси іншої половини України, інтереси наших виборців, їхнє прагнення, воля, переконання і їхнє бачення української перспективи сьогодні брутально нехтуються.

З вуст представників оранжевого табору ми чуємо слова про те, що, виявляється, опозиції в Україні нема, оскільки не прийнято закон про опозицію. Ще не забулося обурення, з яким ці ж слова сприймали помаранчеві, коли їх вимовляв попередній президент України.

Як бачимо, минуло зовсім небагато часу, а нинішня влада вже оперує тими самими термінами і воює з опозицією тими самими методами, цинічно і зухвало називаючи це демократією.

"Ми отримали другий шанс ", – говорять глашатаї оранжевого табору, відповідаючи на запитання, чому навіть комітет зі свободи слова влада не хоче віддати опозиції. Хоча цей комітет разом з ще вісімнадцятьма навіть при попередньому режимові належав опозиції.

Таких цинічних підходів, такого безпардонного порушення права мільйонів громадян України на участь в управлінні державою, такого брутального порушення Конституції України справді не було за всю історію незалежної держави.

Вже з перших днів існування неопомаранчевої коаліції зрозуміло, що в стилі її керівництва взяли гору свари, зведення порахунків, взаємні підозри і недовіра, що помаранчевим знову бракує об'єктивного аналізу стану справ у державі, що вони не мають позитивної програми для всієї України.

Оранжеві не зробили висновку зі своїх вчорашніх помилок, а значить знову будуть вести державу і народ хибним шляхом.

Звичайно у таких обставинах їм було б вигідно не мати опозиції в парламенті. Але опозиція є – і не лише в парламенті. Сьогодні в опозиції до помаранчевої безвідповідальності і непрофесіоналізму – більшість народу України. Це опозиція до оранжевих методів управління, до їхнього популізму, до їхніх сварок, до їхньої ідеології "розділяй Україну". Основу цієї громадянської опозиції складають мільйони наших виборців і тепер уже не лише на сході та півдні, а по всій Україні.

Ми не прагнули бути в опозиції, але тепер оранжеві дізнаються, що таке справжня опозиція. Першим кроком Партії регіонів в якості парламентської опозиції є наш ультиматум з вимогою чітко дотримуватися Конституції України та Регламенту Верховної Ради під час обрання керівних органів парламенту та Кабінету Міністрів та розподілу парламентських комітетів.

Ми вимагаємо:


1) обрання Голови Верховної Ради у рамках Регламенту і Конституції, що передбачає таємне голосування і виключає будь-яке пакетне голосування;

2) розподілу парламентських комітетів з обов'язковим дотриманням принципу пропорційності представництва всіх депутатських фракцій; керівництво основними парламентськими комітетами, контролюючими органами на кшталт рахункової палати, участь в управлінні регіонами, де ми перемогли – це для опозиції єдина можливість контролювати дії влади, яка знову висуває вчорашніх корупціонерів на найвищі державні посади;

3) внесення пропозиції та призначення прем'єр-міністра згідно з Конституцією України;

4) складення присяги суддів Конституційного Суду згідно з вимогами закону "Про Конституційний Суд України";

5) негайного припинення незаконного сумісництва посадовців з депутатськими повноваженнями.

Лише за умови виконання цього ультиматуму ми бачимо можливість продовження роботи цього парламенту України. В іншому разі парламент не розглядатиме жодного питання і жодна дія у залі Верховної Ради не відбудеться. А нелегітимно обраному керівництву ми не дозволимо вести жодного засідання.

Не виконання нашого ультиматуму означатиме також, що ми використаємо своє право і звернемося до народу, який однозначно підтримає нас у боротьбі за верховенство Закону й дотримання Конституції України.
http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/449fff2c4897e/

Відповіді

 • 2006.06.26 | 123

  Здебільшого нормальні вимоги

  alx_1904 пише:
  > Ультиматум Політради Партії регіонів
  > 26.06.2006, 18:28
  >
  > "Єдиним джерелом влади в Україні є народ. Ніхто не може узурпувати владу", – ці слова з Конституції нашої держави набирають нині драматичного звучання. Адже на наших очах відбувається цілковита узурпація влади одним політичним оранжевим табором, за яким стоїть лише одна частина народу України.
  >
  > Інтереси іншої половини України, інтереси наших виборців, їхнє прагнення, воля, переконання і їхнє бачення української перспективи сьогодні брутально нехтуються.
  >
  > З вуст представників оранжевого табору ми чуємо слова про те, що, виявляється, опозиції в Україні нема, оскільки не прийнято закон про опозицію. Ще не забулося обурення, з яким ці ж слова сприймали помаранчеві, коли їх вимовляв попередній президент України.
  >
  > Як бачимо, минуло зовсім небагато часу, а нинішня влада вже оперує тими самими термінами і воює з опозицією тими самими методами, цинічно і зухвало називаючи це демократією.
  >
  > "Ми отримали другий шанс ", – говорять глашатаї оранжевого табору, відповідаючи на запитання, чому навіть комітет зі свободи слова влада не хоче віддати опозиції. Хоча цей комітет разом з ще вісімнадцятьма навіть при попередньому режимові належав опозиції.
  >
  > Таких цинічних підходів, такого безпардонного порушення права мільйонів громадян України на участь в управлінні державою, такого брутального порушення Конституції України справді не було за всю історію незалежної держави.
  >
  > Вже з перших днів існування неопомаранчевої коаліції зрозуміло, що в стилі її керівництва взяли гору свари, зведення порахунків, взаємні підозри і недовіра, що помаранчевим знову бракує об'єктивного аналізу стану справ у державі, що вони не мають позитивної програми для всієї України.
  >
  > Оранжеві не зробили висновку зі своїх вчорашніх помилок, а значить знову будуть вести державу і народ хибним шляхом.
  >
  > Звичайно у таких обставинах їм було б вигідно не мати опозиції в парламенті. Але опозиція є – і не лише в парламенті. Сьогодні в опозиції до помаранчевої безвідповідальності і непрофесіоналізму – більшість народу України. Це опозиція до оранжевих методів управління, до їхнього популізму, до їхніх сварок, до їхньої ідеології "розділяй Україну". Основу цієї громадянської опозиції складають мільйони наших виборців і тепер уже не лише на сході та півдні, а по всій Україні.
  >
  > Ми не прагнули бути в опозиції, але тепер оранжеві дізнаються, що таке справжня опозиція. Першим кроком Партії регіонів в якості парламентської опозиції є наш ультиматум з вимогою чітко дотримуватися Конституції України та Регламенту Верховної Ради під час обрання керівних органів парламенту та Кабінету Міністрів та розподілу парламентських комітетів.
  >
  > Ми вимагаємо:
  >
  >
  > 1) обрання Голови Верховної Ради у рамках Регламенту і Конституції, що передбачає таємне голосування і виключає будь-яке пакетне голосування;

  Справедлива вимога.

  > 2) розподілу парламентських комітетів з обов'язковим дотриманням принципу пропорційності представництва всіх депутатських фракцій; керівництво основними парламентськими комітетами, контролюючими органами на кшталт рахункової палати, участь в управлінні регіонами, де ми перемогли – це для опозиції єдина можливість контролювати дії влади, яка знову висуває вчорашніх корупціонерів на найвищі державні посади;

  Крім "участі в управлінні регіонами" - теж справедливо. А щодо цієї "участі" -- так неясно, до кого ця вимога :)

  > 3) внесення пропозиції та призначення прем'єр-міністра згідно з Конституцією України;

  А як ще?!

  > 4) складення присяги суддів Конституційного Суду згідно з вимогами закону "Про Конституційний Суд України";

  А як ще?!

  Хоч тут і не ясно, що саме мається на увазі.

  > 5) негайного припинення незаконного сумісництва посадовців з депутатськими повноваженнями.

  Ясно ж.

  > Лише за умови виконання цього ультиматуму ми бачимо можливість продовження роботи цього парламенту України. В іншому разі парламент не розглядатиме жодного питання і жодна дія у залі Верховної Ради не відбудеться. А нелегітимно обраному керівництву ми не дозволимо вести жодного засідання.
  >
  > Не виконання нашого ультиматуму означатиме також, що ми використаємо своє право і звернемося до народу, який однозначно підтримає нас у боротьбі за верховенство Закону й дотримання Конституції України.

  Цікаво як це виглядатиме :)

  Але у будь-якому випадку -- вимоги ІМХО є справедливими і беззаконня (типу - коли треба голосуємо таємно, коли навпаки - відкрито; коаліцію утворили, але так довіряємо партнерам по коаліції, що треба все голосувати пакетами тощо) потрібно завершувати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.26 | Englishman

   Re: Здебільшого нормальні вимоги

   123 пише:

   >
   > > 2) розподілу парламентських комітетів з обов'язковим дотриманням принципу пропорційності представництва всіх депутатських фракцій; керівництво основними парламентськими комітетами, контролюючими органами на кшталт рахункової палати, участь в управлінні регіонами, де ми перемогли – це для опозиції єдина можливість контролювати дії влади, яка знову висуває вчорашніх корупціонерів на найвищі державні посади;
   >
   > Крім "участі в управлінні регіонами" - теж справедливо. А щодо цієї "участі" -- так неясно, до кого ця вимога :)

   цікаво, "пропорційне представництво фракцій"- це вимога якогось закону?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | ilia25

    Ну противозаконного там ничего нет

    > цікаво, "пропорційне представництво фракцій"- це вимога якогось закону?

    Нет, разумеется. Но это не значит, что это предложение противоречт здравому смыслу, не говоря уже о законе.

    Вообще, в интерсах демократии все парламентские комитеты следовало бы отдать оппозиции. Ведь роль опозиции имено в этом и заключается -- отслеживать и критиковать действия исполнительной власти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | Englishman

     а что, роль парламентских комитетов сводится исключительно к

     "отслеживанию и критике исполнительной власти"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.27 | ilia25

      Ну вобщем-то да

      Englishman пише:
      > "отслеживанию и критике исполнительной власти"?

      Всем остальным, в принципе, может заниматься правительство. В т.ч. и разработкой законов.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.27 | Englishman

       да ну?

       Может, или должно?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.06.27 | ilia25

        Re: да ну?

        Englishman пише:
        > Может, или должно?

        Может, разумеется. Но в парламентских республиках так всегда и происходит.

        А у оппозиции обычно официальный статус, который позволяет ей получать полную информацию о деятельности правительства, и выступать с конструктивной критикой. У нашей ситуации ПР вполне можно было с этой целью отдать руководство парламентскими комитетами.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.06.27 | Englishman

         Уточняю вопрос

         В парламентских республиках разработкой законов занимается правительство? Вы в этом уверенны? ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.06.27 | ilia25

          Я уже отвечал

          Englishman пише:
          > В парламентских республиках разработкой законов занимается правительство? Вы в этом уверенны? ;)

          Разработкой законопроектов. Я этот вопрос специально не изучал, но я не могу представить как это еще может работать.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.06.27 | Englishman

           кроме этого есть понятие "законодательной инициативы"

           но дело не в этом. Думать, что парламентские комитеты не могут тупо тормозить продвижение предложенных тем же правительством законопроектов, либо не изменять их до неузнаваемости (не из самых патриотических побуждений) имхо наивно.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.06.28 | ilia25

            Инетерсно! -- ну и как это будет выглядеть физически?

            > Думать, что парламентские комитеты не могут тупо тормозить продвижение предложенных тем же правительством законопроектов

            Да? -- ну и как они смогут это сделать? Не дадут своими ксероксами пользоваться, чтобы правительственный законопроект распечатать?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.06.28 | Englishman

             странный вопрос

             ilia25 пише:
             > > Думать, что парламентские комитеты не могут тупо тормозить продвижение предложенных тем же правительством законопроектов
             >
             > Да? -- ну и как они смогут это сделать? Не дадут своими ксероксами пользоваться, чтобы правительственный законопроект распечатать?

             законопроекты отправляются в парламентские комитеты на рассмотрение перед 1-м, 2-м и иногда третим чтением (слышали о таком понятии?). Комитеты рассматривают предложенные заонопроекты не тогда, когда им прикажут, а в соответствии со своими приоритетами, на которые правительство не всегда может повлиять.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2006.06.28 | ilia25

              Если у вас есть что сказать -- то говорите

              Englishman пише:
              > ilia25 пише:
              > > > Думать, что парламентские комитеты не могут тупо тормозить продвижение предложенных тем же правительством законопроектов
              > >
              > > Да? -- ну и как они смогут это сделать? Не дадут своими ксероксами пользоваться, чтобы правительственный законопроект распечатать?
              >
              > законопроекты отправляются в парламентские комитеты на рассмотрение перед 1-м, 2-м и иногда третим чтением (слышали о таком понятии?). Комитеты рассматривают предложенные заонопроекты не тогда, когда им прикажут, а в соответствии со своими приоритетами, на которые правительство не всегда может повлиять.

              Т.е. если законопроект запрешается (чем, регламентом?) выносить на голосование пока он не будет рассмотрен в комитете? Вы точно знаете, что это так?

              Если такое положение действительно существует, то его нужно просто отменить. Зачем дублировать функции правительства?
    • 2006.06.27 | Юрій Шеляженко

     Регламент, панове, Регламент!

     ilia25 пише:
     > > цікаво, "пропорційне представництво фракцій"- це вимога якогось закону?
     >
     > Нет, разумеется. Но это не значит, что это предложение противоречт здравому смыслу, не говоря уже о законе.

     Взагалі-то це вимога Регламенту ВР, на який наша демократична команда постійно плює з високої колокольні. Якщо б у Регламенті цього не було, чорта з два Кучма віддав би патріотам купу комітетів у попередньому парламенті.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.27 | Englishman

      ви можете дати конкретне посилання на регламент? дякую.

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.28 | Юрій Шеляженко

       Посилання на регламент: (/)

       Глава 15
       СТВОРЕННЯ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

       Стаття 76. Створення комітетів Верховної Ради

       4. Квоти розподілу посад голів комітетів, перших заступників,
       заступників голів, секретарів та членів комітетів визначаються
       пропорційно від кількісного складу депутатських фракцій до
       фактичної чисельності народних депутатів у порядку, встановленому
       Верховною Радою.

       http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3547%2D15&p=1149332022966188
   • 2006.06.27 | один_козак

    Як помаранчеві не будуть дурні, то вони

    не даватимуть можливості ПРУнам показувати на себе пальцем перед виборцями та кричати:"Вони вас ігнорують!"

    Треба давати їм відповідне місце у владі та робити це "з помпою". Щоб не тільки БУТИ, а й виглядати як СПРАВЖНІ ДЕМОКРАТИ!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | Englishman

     де ви бачите ігнор?

     Рахункова палата, перші заступники ВСІХ комітетів, щось там ще.
 • 2006.06.26 | alx_1904

  Юля уже ответила (/)

  >Завтра Верховная Рада может принять постановление о специальной процедуре голосования относительно назначения председателя парламента, сообщила журналистам лидер БЮТ Юлия Тимошенко.
  >По ее словам, сегодня на встрече лидеров фракций, входящих в парламентское большинство (“Наша Украина”, БЮТ и СПУ), рассматривался проект постановления, который завтра будет выноситься на голосование. Проектом предусмотрена процедура “ад-гок” (отклонение от регламента – ред.) относительно избрания спикера, передает «УНИАН».
  >Как отметила Тимошенко, большинство хотело бы, чтобы голосование по кандидатуре на должность главы парламента происходило не в тайном, а в открытом режиме. «Потому что сейчас политические силы несут ответственность, и не должно быть никакой коррупции, никаких теневых схем относительно голосования бюллетенями», - сказала Тимошенко, добавив, что коалиция будет настаивать на открытом голосовании в сессионном зале.
  >В то же время она сообщила, что пока не решен вопрос, будут ли голосоваться кандидатуры премьера и спикера в одном пакете. По ее словам, это решение будет приниматься в четверг, 29 июня.
  >Кроме того, сообщила лидер БЮТ, завтра планируется принять постановление о количестве и ведении комитетов ВР.
  >После этого, по словам Тимошенко, будет объявлен перерыв в работе парламента до тех пор, пока Президент Украины Виктор Ющенко не внесет в парламент представление о назначении премьер-министра.
  http://for-ua.com/ukraine/2006/06/26/194224.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | ilia25

   По поводу открытого голосования она права на 100%

   Я понимаю во времена развитого кучмизма, когда оппозиционный депутат мог попасть под камаз -- тогда тайное голосование по ключевым вопросам было оправдано.

   А сейчас депутатам чего бояться, кроме своих избирателей? Хай честно заявляют о свой позиции, а на следующих выборах народ рассудит.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | пан Roller

    А тайное голосование не честное?

    ilia25 пише:
    > Я понимаю во времена развитого кучмизма, когда оппозиционный депутат мог попасть под камаз -- тогда тайное голосование по ключевым вопросам было оправдано.
    >
    > А сейчас депутатам чего бояться, кроме своих избирателей? Хай честно заявляют о свой позиции, а на следующих выборах народ рассудит.

    А тайное голосование не честное?
    Чего стоит тогда коалиция?

    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | ilia25

     Да. Скрывать правду -- это почти то же, что и лгать.

   • 2006.06.27 | SpokusXalepniy

    Суть тайного голосования проста, как яйцо.

    ilia25 пише:
    > Я понимаю во времена развитого кучмизма, когда оппозиционный депутат мог попасть под камаз -- тогда тайное голосование по ключевым вопросам было оправдано.
    > А сейчас депутатам чего бояться, кроме своих избирателей? Хай честно заявляют о свой позиции, а на следующих выборах народ рассудит.

    Тайное голосование в разных случаях имеет разную цель тайности.
    В данном случае совершенно ясно почему ПРУ настаивает на тайном голосовании. Думаю, что этот вопрос входил в "консультативную" часть переговоров между ПРУ и НСНУ (ещё посмотрим на поведение НСНУ по этому вопросу).
    При тайном голосовании ПРУ может просто купить десяток депутатов из коалиции, чтобы Тимошенко не прошла на пост премьера.
    Вот и вся борьба за законность и справедливость при блокировании работы ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.28 | ilia25

     Поэтому я и поддерживаю Юлю в этом вопросе

     Но точно так же и ПРУ права, когда требует себе парламентские комитеты.

     Обе стороны должны бороться честно.
 • 2006.06.27 | пан Roller

  Разумно. Подтримываю. Треба играть честно по правилам (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | ОРИШКА

   Re: Разумно. Подтримываю. Треба играть честно по правилам (-)

   Пока сбываются мои худшие прогнозы - ПеРуНы будут срывать работу парламента, и оснований у них полным-полно, включая и ситуационные глупости оранжевых, и несовершенные регламенты-законы.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | ОРИШКА

    Re: Разумно. Подтримываю. Треба играть честно по правилам (-)

    Ой, ситуативно беру свои слова взад-обратно. Мне нравится, что у них сейчас крылышки прорезываются, и они протестуют против совмещения и отсутствия дупутатов в зале. Ма-ла-сы! Я тута с ними.

    От черти, что творят, что творят!!! А как дысали! Небось, бладаря ПеРуНам таперича буква закона везде соблюдаться будет! Вот ужо посмеюсь..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | шкіпер

     Мне кажется у них другая цель

     ttp://www.pravda.com.ua/news/2006/6/27/43561.htm

     ЯНУКОВИЧ БУДЕ БЛОКУВАТИ ВР АЖ ДО РОЗПУСКУ
     www.ПРАВДА.com.ua, 27.06.2006, 13:10, оновлено

     Фракція Партії регіонів готова блокувати роботу Верховної Ради аж до розпуску парламенту.

     "Будемо блокувати Верховну Раду згідно з законом 30 днів", - сказав лідер ПР Віктор Янукович журналістам у парламенті.

     Відповідаючи на питання, чи розраховує таким чином Партія регіонів на проведення дострокових виборів, Янукович відповів: "Звичайно. Якщо буде порушуватися Конституція і якщо будуть порушуватися закони України".

     Водночас він зазначив, що якщо сторонам вдасться домовитися і "влада почне рахуватися з половиною населення України", то Партія регіонів не буде "накаляти обстановку".

     "Ми не заважали і не збираємось заважати владі ефективно працювати. Але ми ніколи не дозволимо, щоб 50% населення України були виключені з життя", - сказав він.

     Янукович також підкреслив, що Партія регіонів готова до компромісів.

     "Але сьогодні у нас відбулася розмова глухого з німим. Цілковите неприйняття наших вимог", - сказав він.

     Янукович також вважає, що якщо відбудуться дострокові вибори, то Партія регіонів отримає кращий результат, ніж на попередніх.

     "Ми впевнені, що кількість наших прихильників зростає, при чому не лише на Сході, але й в Центрі, і на Заході", - сказав він.

     =================

     Не знаю, верят ли сами регионы, в то, что они смогут добится перевыборов, но их текущие действия выглядят именно так (ПМСМ).
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.27 | stefan

      ПРУ-шники зірвали пленарне засідання ВР

      ПРУ-шники зірвали пленарне засідання ВР
      http://www.unian.net/ukr/news/news-158924.html

      27.06.2006 12:22]
      Депутати з більшості мають намір залишити парламент
      http://www.unian.net/ukr/news/news-158924.html

      Народні депутати з парламентської більшості мають намір залишити парламент.

      Як передає кореспондент УНІАН, представники фракцій БЮТ і СПУ забирають свої картки для голосування і йдуть з сесійної зали Верховної Ради України.

      Як повідомляв УНІАН, засідання Верховної Ради України сьогодні так і не розпочалось, тому що з 9.00 представники фракції Партії регіонів блокують парламентську трибуну, а також президію, ложу уряду та гостьову ложу, вимагаючи виконати ряд їхніх умов.
      ***
      ПРУ-шники настроєні "по - бойовому".
      Але не видно логіки в їхній тактиці поведінки: раніше вони ратували за
      проведення пленарних засідань, без відкладень, тепер - навпаки, самі блокують подальшу роботу Парламенту.
      До чого це приведе?
      А де Президент, коли він покаже "свої зуби"?
    • 2006.06.27 | пан Roller

     Закон есть закон.

     ОРИШКА пише:
     > Ой, ситуативно беру свои слова взад-обратно. Мне нравится, что у них сейчас крылышки прорезываются, и они протестуют против совмещения и отсутствия дупутатов в зале. Ма-ла-сы! Я тута с ними.
     >
     > От черти, что творят, что творят!!! А как дысали! Небось, бладаря ПеРуНам таперича буква закона везде соблюдаться будет! Вот ужо посмеюсь..

     Соблюдение закона находится в интересах избирателей, бандитов,народа, граждан, нации, инвесторов.Пусть даже не совершенных законов.

     Если закона нет, (закона об оппозиции), то и суда нет.

     Логично предположить, что, перед тем как исполнять закон его треба создать. И создается он далеко не на бумаге, а в жизни.Бумага только отражает суть договорных отношений, установленых свыше.

     Понятие коалиции бессмыслено без понятия оппозиции.

     Но, если нет закона об оппозиции, то треба сначала его иметь, а не базарить об коалиции.

     И если "таемная коалиция" прозоро начинает подминать конституцию, то это прямой путь к революции, которую так не любят в ПР в народе.

     Brgds
   • 2006.06.27 | alx_1904

    Совершенных законов НЕ бывает, но это Законы

    ОБЯЗАТЕЛЬНЫЕ к выполнению ВСЕМИ без исключения. Особенно ющом, как гарантом.
 • 2006.06.27 | alx_1904

  Порошенко согласен поддержать ПРУ ?(л)

  >Член фракции блока "Наша Украина" Петр Порошенко заявляет, что "Наша Украина" не настаивает категорически на пакетном голосовании за кандидатуры премьер-министра и председателя Верховной Рады, поскольку рассчитывает на выполнение коалиционного соглашения в пункте распределения должностей между участниками коалиции.

  http://for-ua.com/ukraine/2006/06/27/083618.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | шкіпер

   Играете словами?

   В заголовке статьи написано "согласна уступить". Процитированное вами соответствует этому. "Поддержать" в данном контексте - участвовать в блокировании парламента.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | alx_1904

    Вопрос. знак видели?

    шкіпер пише:
    > В заголовке статьи написано "согласна уступить". Процитированное вами соответствует этому. "Поддержать" в данном контексте - участвовать в блокировании парламента.

    Поддержать в данном контексте - поддержать одно из требований ультиматума. Причём основополагающее!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | шкіпер

     Учите язык

     Поскольку Порошенко представляет сторону, к которой предъявлены требования, он не может их поддержать, он их может только выполнить или уступить. Что и было написано в заголовке новости.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.27 | alx_1904

      Re: Учите язык

      шкіпер пише:
      > Поскольку Порошенко представляет сторону, к которой предъявлены требования, он не может их поддержать, он их может только выполнить или уступить.
      А "выполнить" это не поддержка??????????????
      И кстати, а чем отличается "поддержать" от "уступить" в данном случае, а?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.27 | шкіпер

       Re: Учите язык

       Представим воображаему картину: к паре в темном переулке пристали двое хулиганов.

       Один с ножом требует кошелек. Второй стоит рядом.

       Так вот девушка, говорящая парню "отдай им ... и пойдем быстрее от сюда..." - предлагает уступить, второй хулиган, возможно даже ничего не говорящий, поддерживает действия первого хулигана.

       Такие азбучные истиный в разнице толкования слов проходят наверное в первых классах школы. И прав один_козак, спорить тут не о чем.

       Почему умолкаю.
     • 2006.06.27 | один_козак

      Шкіпере! З ким ви сперечаєтеся?..

      Та ще й сердитесь.
      Його роль - бути "тролем". От він собі й тролює. А ви сердитеся.))
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.27 | шкіпер

       ОК.

 • 2006.06.27 | Timeo

  ПРУ жжот, приємно читати.

  Якщо регіональці ллють щодо Коаліції такі сльози та такі соплі - це вірна ознака, що Коаліцію сформовано ПРАВИЛЬНО.
 • 2006.06.27 | alx_1904

  Безсмертный : в 16:00 или мир или перевыборы (/)

  Бессмертный предупреждает, что Регионы нарываются на войну
  www.ПРАВДА.com.ua, 27.06.2006, 12:53

  Лидер фракции "Наша Украина" Роман Бессмертный заявляет, что выдвинутый Партией регионов ультиматум будет рассмотрен во время собрания коалиции, которое запланировано на 16.00 во вторник.

  "Мы там решим - или вступаем в переговоры, или шапкой об землю и идем на повторные выборы", - сказал Бессмертный журналистам.

  Он добавил, что вторник стал первым днем, когда парламент не собрался на свою работу. При этом Бессмертный напомнил, что, согласно Конституции, если Верховная Рада бездействует на протяжении 30 дней, то она распускается.

  На вопрос, поддерживает ли он требования Партии регионов, представитель "Нашей Украины" ответил: "Я за то, чтобы парламент продолжил свою работу. Но ультиматум как средство общения является неприемлемым, так как после ультиматумов объявляют войну".

  Бессмертный также сообщил, что во время собрания коалиции будут приняты решения о кандидатурах на должности спикера и премьер-министра.

  Вместе с тем другой представитель "Нашей Украины" Роман Зварыч высказал уверенность, что парламент так и не начнет свою работу во вторник.

  На вопрос о требованиях Партии регионов отдать им должности руководителей парламентских комитетов в соответствии с полученными ими результатами на выборах, Зварыч сказал, что выступает за предоставление оппозиции только должностей первых заместителей глав комитетов.

  "Я выступал за это, когда еще сам находился в оппозиции. Такая же практика и в США – все комитеты в конгрессе возглавляет партия власти, а оппозиция имеет должности первых заместителей", - объяснил он.

  В свою очередь представитель БЮТ Александр Турчинов сказал, что работу парламента блокируют "с единой целью - не допустить Юлию Тимошенко к премьерству".

  "Я сегодня не услышал ни одной артикулированной позиции Партии регионов. Нас пугают роспуском парламента. Они должны себя пугать, а украинские граждане увидят, какая политическая сила является конструктивной, а какая – дестабилизационной", - сказал он.

  При этом Турчинов добавил, что результатом такого поведения Партии регионов станет то, что "руководство фракции потеряет контроль над своими депутатами".
  http://pravda.com.ua/ru/news/2006/6/27/42452.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | Хвізик

   турчинов - козел. він мав усі шанси посадити бандитів у тюрми

   а він натомість висунув теорію самогубства 3ма кулями у голову
   > представитель БЮТ Александр Турчинов сказал, что работу парламента блокируют "с единой целью - не допустить Юлию Тимошенко к премьерству".
   > "Я сегодня не услышал ни одной артикулированной позиции Партии регионов. Нас пугают роспуском парламента. Они должны себя пугать, а украинские граждане увидят, какая политическая сила является конструктивной, а какая – дестабилизационной", - сказал он.
   > При этом Турчинов добавил, что результатом такого поведения Партии регионов станет то, что "руководство фракции потеряет контроль над своими депутатами".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | ОРИШКА

    Re: турчинов - козел. він мав усі шанси посадити бандитів у тюрми

    Хвізик, усі справи розвалювалися у прокуратурі, чи не так?

    Турчинов, імхо, один з небагатьох чесних людей в політиці. Це - думка психологів, які вміють читати поза словами. Хвізики - спеціалісти в інших сферах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.27 | Хвізик

     Re: турчинов - козел. він мав усі шанси посадити бандитів у тюрми

     ОРИШКА пише:
     > Хвізик, усі справи розвалювалися у прокуратурі, чи не так?
     >
     > Турчинов, імхо, один з небагатьох чесних людей в політиці.
     угу. наче мюнхаузен
     тільки розповіді мюнхаузена невинні
     а турчинов доводить, що людина може поінчити самогубством 3ма кулями у голову
     Турчинов - козел
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.27 | alx_1904

      Перед этим переломав себе все пальцы

      Хвізик пише:
      > а турчинов доводить, що людина може поінчити самогубством 3ма кулями у голову
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.06.27 | ОРИШКА

       Re: Перед этим переломав себе все пальцы

       Мужики, вы че, есть вещи в любых странах, в любых открытых об-вах с грифом \"секретно\". Куда ни-зя сувать нос, а то можно разочароваться даже в любимой женчине. Вы все это прекрасно понимаете.

       Далее - если уж вам так плохо от доли вранья, кот. всегда присутствует в спецслужбах - примите версию, что Кравченко убила жена, ибо больше никого не было. Если бы было - уже бы просочилось (Эркюль Пуаро). Сейчас правду не спрячешь.
  • 2006.06.27 | Englishman

   налякав їжака дупою


   > "Мы там решим - или вступаем в переговоры, или шапкой об землю и идем на повторные выборы", - сказал Бессмертный журналистам.

   їм же цього і треба.
 • 2006.06.28 | Свiдомий

  Re: ПРУ поставила оранжам ультиматум (/)

  "рИгiони" як були клоунами, так ними й залишились. Меншiсть ставить бiльшостi ультиматум! Ха-ха-ха!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua