МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Садовий запросив до Львова діячів, які подали на нього позов

06/27/2006 | keymaster
Сьогодні, 27 червня, міський голова Львова Андрій Садовий скерував лист керівнику секретаріату ГО «Голос громади Києва» Володимиру Бондаренку, Президентові Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я Аллі Тютюнник, голові правління Української Гельсінської спілки з прав людини, співголові Харківської правозахисної групи Євгенові Захарову. Голові правління Луганської обласної правозахисної організації «Чайка» Ларисі Заливній. Про це Західну інформаційну корпорацію повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У своєму листі міський голова, зокрема, зазначає:

«Мені приємно, що громадські діячі України так активно цікавляться проблемами нашого міста. Саме тому вирішив запросити Вас до Львова, аби Ви мали можливість на місці вивчити ситуацію з ремонтними роботами на площі Ринок. Я готовий зустрітися з Вами та вашими колегами з інших міст України. З радістю зустрінемо Вас у Львові, покажемо усі матеріали та документи, які Вас зацікавлять. Тут Ви зможете поспілкуватися з тими фахівцями, які працювали над проектами, а також тими, які зараз виконують роботи».

Західна інформаційна корпорація

Довідка ЗІКу.

13 червня відомі громадські діячі України – президент Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров’я Алла Тютюнник, голова правління Української Гельсінської Спілки з прав людини, співголова Харківської правозахисної групи Євген Захаров, голова правління Луганської обласної правозахисної організації «Чайка» Лариса Заливна, львівський архітектор та реставратор Кость Присяжний, керівник Секретаріату громадського об’єднання «Голос громади Києва» Володимир Бондаренко подали позовні заяви до суду на дії міського голови Львова Андрія Садового, в яких вимагають негайного припинення робіт на площі Ринок до переведення їх у правове русло.

«Оскільки площа Ринок у Львові є культурною спадщиною всієї країни, її громадяни об’єдналися, щоб відстояти спільне історичне надбання, яке вони по праву вважають і своїм. Це лише початок об’єднання українців навколо спільних проблем», – заявили громадські діячі України.

Відповіді

  • 2006.06.27 | anatolij

    Re: Садовий запросив до Львова діячів, які подали на нього позов

    i prawylno zrobyw, Sadowyj!
    Szob ne pryjmaly wsiakykh riszen na riwni ..des czuw, meni kazaly, typu #OBS'...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua