МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

30 червня українці Києва малюватимуть комуністів

06/27/2006 | UNIK
30 червня, у п’ятницю, відбудеться святкова акція Київської української громади, присвячена Дню проголошення Незалежності України у далекому 1941 році. Саме у цей день 65 років тому у щойно звільненому від радянських військ Львові Організацією Українських Націоналістів з під стягу Степана Бандери було проголошено відновлення Української Держави.

Через відсутність у столиці відповідного місця та пам’ятника для святкування цієї події молоді українські націоналісти планують відзначити її біля... пам’ятника радянському генералу Ватутіну, який у 1943-1944 роках командував 1-м Українським фронтом, скерованим у тому числі й проти воїнів УПА. Він був смертельно поранений східніше від міста Рівне, потрапивши у засідку бойовиків Української Повстанської Армії.

На черговій недільній нараді керівників київських націоналістичних угруповань, які входять до складу Київської української громади, було вирішено 30 червня о 19-00 під генеральським монументом у Маріїнському парку в рамках святкування події влаштувати конкурс у номінації „Найоригінальніший подарунок генералу Ватутіну „від вдячного українського народу”.

Після цього, керуючись закликом президента Віктора Андрійовича Ющенка вшанувати пам’ять Героїв Крут, планується замінити якомога більше табличок на будинках з написом „вул. Московська” на „вул. Героїв Крут”. "Ця подія (битва під Крутами – ред.) стала яскравою сторінкою в історії України, а подвиг українських юнаків – прикладом жертовного служіння Батьківщині, який донині належним чином не оцінено", – переконаний Ющенко.

Збираються свідомі українці Києва 30 червня о 18-30 біля станції метро „Арсенальна”.

http://community.livejournal.com/bklub/23859.html

Відповіді

 • 2006.06.27 | Чучхе

  Завів Скапірус цю тему з вулицею Московською

  Звертаю увагу, що вулицю керівника арсенальського"повстання", терориста та керівника київського совдепу до 1925 року Андрія Іванова, в яку логічно переходить узвіз Героїв Крут, ніхто переменовувати не прагне.

  До речі, як, цікаво, ставиться до героїв Крут духовник нашого мера Сандей Аделаджа?

  га? :what
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | UNIK

   А що ти можеш запропонувать?

   пропонуй
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.27 | Чучхе

    Пропонував (пошукай в архіві)

    Не трогати вулицю Московську, яка так називається з 17-го століття, якщо хочеться щось перейменувати, то вже краще вулицю Андрія Іванова, тим більше, що основні бої з "арсенальцями" йшли саме на ній, а не на Московськіфй (хоча кому це зараз цікаво?).

    Замість ходити до пам"ятника Ватутіну з фарбою, краще б шановні націоналісти помогли б якомусь сиротинцю, або хоча б притулку для безпритульних тварин - користи було б більше


    UNIK пише:
    > пропонуй
 • 2006.06.27 | Кр

  Re: 30 червня українці Києва малюватимуть комуністів

  Буга-га-га!
  Я вже придумав, що я Ватутіну подарую! :))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.29 | UNIK

   Re: 30 червня українці Києва малюватимуть комуністів

   здогадуюсь:)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua