МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Спецрепортаж для соціалістів з лігва жовтого диявола

06/27/2006 | Navigator
Самі багаті люди планети повинні активніше жертвувати гроші на добродійність. З таким закликом виступив американський мільярдер Уоррен Баффет.
Уоррен Баффет, що займає другий рядок у списку Forbes після Білла Гейтса, вирішив власним прикладом показати, що значить щедрі пожертвування. Днями Баффетт повідомив, що передасть на добродійність 85% свого майна , а це більше 37 мільярдів доларів. Причому, майже 31 переводиться в Bіll & Melіnda Gates Foundatіon. Це благодійний фонд самої багатої людини у світі , і по сумісництву давнього знайомого Баффета Білла Гейтса. Кошти, що залишилися , будуть розподілені між фондом, названому по імені дружини Баффета, і трьома фондами, якими керують його діти. Американський мільярдер упевнений, що найбагатші люди планети також повинні перелічувати гроші на добродійність. Причому, на думку Баффета, робити це потрібно якнайчастіше .
З сьогоднішнього дня на інтернет-аукціоні eBay продається право пообідати з американським мільярдером Уорреном Баффетом. Стартова ціна - 500 тисяч доларів. Отримані гроші Баффет передасть благодійному фондові, що займається допомогою незаможним і бездомним.
Білл Гейтс, як відомо, вже передає своїх 50 млрд доларів в благодійні фонди...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua