МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович забув, що сам казав?!

06/28/2006 | Dworkin
http://www.pravda.com.ua/news/2006/6/28/43607.htm

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що перегляд газових відносин з Росією призведе до протестів по всій Україні.

"Якщо уряд спробує безпідставно розірвати угоду з Росією, завтра проти нього підніметься вся Україна", - сказав Янукович в інтерв'ю газеті "Известия".

---------------
Невже шановний екс-прем"єр вже забув що у січні цього ж року його партія виступала за найскоріший перегляд газових угод уряду Єханурова?!

Може змінилися інтереси? Чи змінилися фінансувальники партії?!
Чи може перед виборами "на внутрішній ринок" Партія регіонів каже одне, а у Росію для газети "Известия" - зовсім протилежне?!

Відповіді

 • 2006.06.28 | Englishman

  меня особенно это умилило  > "Якщо уряд спробує безпідставно розірвати угоду з Росією, завтра проти нього підніметься вся Україна", - сказав Янукович в інтерв'ю газеті "Известия".


  пятая колонна, блин. И с ним НСНУ переговоры вели?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.29 | samopal

   Re: меня особенно это умилило

   Englishman пише:
   "пятая колонна, блин. И с ним НСНУ переговоры вели?"

   Вели. І, як бачите, успішно. Невже ви думаєте, що усі оці витребеньки не погоджено з другою зацікавленою стороною, - прізідєнтом&Ку. А як "орли" стали на захист газової угоди! Це тієї, котра призвела (і ще призведе) до підвищення цін, проти якого виступають їхні "профспілки". Цікаво виглядає: народ підніметься проти підвищення цін, а також підніметься проти тих, хто спробує їх не підвищувати? Та на підтримку тих, хто ще тиждень тому ганьбив помаранчів за затягування роботи Парламенту, а тепер сам цю роботу блокує?
   Карочє, як не крути, а Юлю вони не можуть допустити до руля. Навіть на кілька місяців. Не можуть, і все. Петю з Єхануром - скільки завгодно, а Юлю ні. Не вірять, що вона сама, без допомоги друзів "не справиться з управлінням". Не вірять, навіть, що з допомогою "друзів"...
   Мабуть, переживають за "долю" України. Чи за "частку". Акціонери, мля...
 • 2006.06.29 | Адвокат ...

  А мо` й забув, чого не скажеш "раді красноґо словца".

  ПроФФєсора, як на мене, знов "развєлі, как лоха". А він і радий соловейком тьохкати...

  Прусаки добре розуміють, що тіль у владі вони чого сь та варті. І їм ду-у-уже не хоцця йти шляхом дурнуватої Нати. Прусаки лякають громадянською війною. Це треба собі розуміти. Загроза громадянської війни,-- то їхній останній козир у торгівлі з несунами на можливість сі залишити при владі. Бо інших козирів вони не мають, і не мали ніколи. Досвід їхнього "кермування" опісля виборів 26 березня красно на вказує. В ліпшому випадкові вони розуміють суспільні проблєми, але вирішити ті проблєми вони не можуть. І причина тут не в тім, що бракує коштів. У прусаків катеґрично немає ідей. І це,-- не дивно. Бо вирішувати суспільні проблєми,-- то не б`юджет дєрібаніть.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua