МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Клоунада продовжується (\)

06/29/2006 | Englishman
МОРОЗ ВІДМОВЛЄТЬСЯ ПІДТРИМУВАТИ ПОРОШЕНКА-СПІКЕРА І ХОЧЕ БЕЗСМЕРТНОГО
www.ПРАВДА.com.ua, 29.06.2006, 10:24, оновлено 10:53
Лідер Соцпартії Олександр Мороз вважає, що "Наша Україна" повинна відмовитися від кадидатури Петра Порошенка на посаду голови Верховної Ради.

Про це він сказав після завершення погоджувальної ради."Я поважаю Петра Порошенка як політика і як ефективного менеджера з блискучою загальною фаховою підготовкою. Він це не раз підтверджував за роки нашої співпраці", - зазначив лідер СПУ.

При цьому він зауважив, що і президент неодноразово наголошував на необхідності розмежування бізнесу і влади.

Соцпартія, за словами Мороза, повністю підтримує таку позицію президента, адже це відповідає програмним засадам партії.

"В суспільній свідомості кандидатура Петра Порошенка нерозривно пов'язана з крупним бізнесом і це теж треба мати на увазі", - додав він.

Мороз вважає, що вся Україна пам'ятає вересневий скандал, який завершився відставкою уряду Тимошенко і відставкою з посади секретаря РНБО Порошенка.

На думку лідера Соцпартії, призначення Тимошенко і Порошенка на ключові посади обов'язково реанімує вересневий конфлікт.

Мороз також висловив думку, що у фракції "Нашої України" достатньо авторитетних людей, які могли б зайняти цю посаду.

Водночас він зазначив, що його заява поки що не є офіційною позицією всіє фракції соціалістів.

На питання, хто може бути іншим кандидатом від "Нашої України" в спікери, окрім Порошенка, Мороз відповів: "Це питання до "Нашої України". Наприклад, Роман Безсмертний".

На питання, що будуть робити соціалісти, якщо "Наша Україна" не змінить свою позицію щодо кандидатури Порошенка, він відповів: "Думаю, що змінить... Подивимось".

Українська правда

Відповіді

 • 2006.06.29 | stefan

  хто ж буде Головним Клоуном ВР?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.29 | ОРИШКА

   Re: хто ж буде Головним Клоуном ВР?

   Якщо мета ПеРуНів - нові вибори - вони переможуть. Народ задраний цією огидною виставою під назвою "Дайтє поруліть!". Люди з донбасяйським менталітетом знову продемонструють "какодінство", враховуючи і намальовану при підрахунку голосів частку, а легкодухі з "помаранчових" плюнуть на сих і тих.
   ЮВТ зараз як ніколи повинна йти "в народ" з палкими промовами. Час для "жжот!".

   Навіть у мене вже рвотний рефлекс на ключові слова "коаліція", "апозіція", "дупутат".

   А Янукович зовні все більше стає схожим на Герінга. Правда, у другого, здається, було більше сірих та білих клітин.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.29 | stefan

    "Театр абсурду" продовжується

    http://www.svobodanews.ru/Article/2006/06/29/20060629133357287.html
    Депутаты блокируют работу Верховной рады

    Депутаты от Партии регионов заявляют, что одновременное голосование по двум кандидатурам противоречит конституции Украины, поэтому блокируют работу парламента Владимир Ивахненко (Киев)

    29.06.06
    В Верховной раде Украины около 50 депутатов фракции Партии регионов по-прежнему блокируют работу парламента, где сегодня проходит голосование по кадровым вопросам, в частности, пытаются избрать спикера.

    Накануне фракция Блока Юлии Тимошенко, Соцпартии и блока «Наша Украина» приняли решение о вынесении на голосование в одном пакете кандидатуры Юлии Тимошенко на должность премьер-министра, а Петра Порошенко - спикера Верховной рады. Депутаты от Партии регионов заявляют, что одновременное голосование по двум кандидатурам противоречит конституции Украины, поэтому блокируют работу парламента. С утра они заняли парламентский президиум и вывели из строя систему электронного голосования. 15 представителей фракции Партии регионов дежурили в сессионном зале и две минувшие ночи. Оппозиционеры начали свою акцию протеста с выдвижения власти ультиматума. Кроме пакетного голосования, они также протестуют против несправедливого, по их мнению, распределения комитетов Верховной рады. Партия регионов, набравшая наибольшее число голосов на парламентских выборах, требует отдать ей руководство, как минимум, половиной парламентских комитетов. В состав правящей коалиции входят 239 депутатов. Это только на 13 голосов больше необходимого для принятия решения минимума. Таким образом, немногим более 10 парламентариев могут решить судьбу ключевых назначений. Украинская пресса утверждает, что «регионалы» предлагают каждому из них за провал голосования астрономические суммы - до нескольких миллионов долларов. Шансы на успех сценария Партии регионов повышаются в случае не пакетного, а отдельного голосования. По словам оппозиционеров, они готовы блокировать работу парламента 30 дней, по истечении которых президент в соответствии с конституцией может распустить Верховную раду.

    Тем временем правящая коалиция не исключает, что в этих условиях пакетное голосование по кандидатурам спикера и премьер-министра может состояться и вне стен парламента. На Украине в 2000 году уже был опыт проведения пленарного заседания в другом здании; тогда оппозиции также блокировала работу Верховной рады, препятствуя большинству выбрать спикера. Голосование по этому вопросу было проведено в Украинском доме на Крещатике. Как заявил депутат фракции «Наша Украина» Михаил Поживанов, коалиция рассматривает и такой вариант.
    ***
    "Театр абсурду" продовжується


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua