МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Соціалісти підігрують Партії Реґіонів.

06/29/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Такий висновок можна зробити на основі сьогоднішніх заяв лідера СПУ Олександра Мороза.

Спочатку він виключив можливість голосування соціалістів в іншому приміщенні, окрім Верховної Ради. Такий варіант розглядався як альтернатива агресивним діям реґіоналів, котрі заблокували трибуни і технічні приміщення Верховної Ради.

Потім він зненацька виступив проти узгодженої вже на посаду спікера кандидатури Петра Порошенка. Він запропонував Нашій Україні замінити його кимось іншим, наприклад Романом Безсмертним. Це було розцінено деякими нашо-українцями як заява про вихід з коаліції.
Як би там не було , але Олександр Мороз таким чином приймає участь в акції Партії Регіонів, яка намагається зірвати засідання Верховної Ради в надії на те, що їй вдасться перекупити достатньо ”помаранчевих” депутатів , аби провести свою кандидатуру на посаду спікера.

Нагадаємо що СПУ та ПР вже провели подібну спільну акцію у квітні під час завершення засідань Верховної Ради старого скликання. Тоді вони , аби не допустити приведення до присяги суддів Конституційного Суду пікетували трибуну Верховної Ради і робочі місця ведучого засідання і розлили навколо неї нашатирний спирт. Це подіяло, і в Україні до цього часу немає повноцінного Конституційного Суду.

27 червня "регіонали" заблокували парламентську трибуну, президію, а також приміщення, де встановлені комп`ютери із системою "Рада".
У такий спосіб депутати від Партії Регіонів намагаються зірвати передбачуване пакетне голосування за кандидатури на посади прем`єр-міністра і спікера.
Відповідне голосування збиралися провести сьогодні 29 червня “Наша Україна”, БЮТ та Соцпартія. На пост голови парламенту висувають Петра Порошенко, у прем’єри - Юлію Тимошенко.

Відповіді

  • 2006.06.29 | Віктор

    Re: Соціалісти підігрують Партії Реґіонів.

    Гнати потрібно того мордатого Петю в три шиї, а не обирати спікером. Скільки ж можна знущатися над людьми і, що він може зробит для простого люду він вже показав.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua