МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Керівника львівського вузу затримали за хабарництво

06/29/2006 | Egen
Днями правоохоронці затримали керівника одного із вищих навчального закладів міста Львова, який вимагав та отримав від абітурієнта хабара в сумі 500 доларів США за сприяння у вступі на економічний факультет даного учбового закладу. Про це повідомив центр громадських зв’язків МВСУ у Львівській області.

Факт отримання хабара задокументовано, кошти в сумі 500 доларів США вилучені з місця події.

Розслідування проводить прокуратура Львівської області.

Львівський портал

Відповіді

 • 2006.08.28 | Галина

  Re: Керівника львівського вузу затримали за хабарництво

  Хабарі при вступі - явище не нове і не рідкісне. Десь "зловилася" одна людина, але це не означає, що після цього інші боятимуться брати хабарі.
  А винні ті, хто їх дає. Абітурієнти, котрі не впевнені в своїх знаннях, таким чином намагаються перестрахуватися. Це стосується, в основному, державних вузів, державної форми навчання, бо для платних факультетів і спеціальностей характерний недобір. В результаті хабарництва найбільше страждають абітурієнти, котрі намагаються поступити "власними силами".
  Вважаю, що не тільки в період вступу, а й за декілька місяців до нього повинні створюватись і діяти спеціальні підрозділи правоохоронних органів, які б виконували функції контролю за законністю проведення вступних іспитів та зарахування студентів до вищих навчальних закладів, а також відповідні комісії з управління освіти і науки (на зразок того, як відбувається стеження за законністю проведення виборів). Тоді, можливо, хабарників у ВУЗах поменшало б!.
  Egen пише:
  > Днями правоохоронці затримали керівника одного із вищих навчального закладів міста Львова, який вимагав та отримав від абітурієнта хабара в сумі 500 доларів США за сприяння у вступі на економічний факультет даного учбового закладу. Про це повідомив центр громадських зв’язків МВСУ у Львівській області.
  >
  > Факт отримання хабара задокументовано, кошти в сумі 500 доларів США вилучені з місця події.
  >
  > Розслідування проводить прокуратура Львівської області.
  >
  > Львівський портал
 • 2006.08.28 | Nemesis

  A насправді він був з Донецька?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.29 | Михайло Свистович

   Re: A насправді він був з Донецька?

   До чого тут це питання, коли в повідомленні про Донецьк не йдеться? Чи просто хочеться допомогти розколоти Україну під будь-яким приводом несправедливим натяком вбік донеччан?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua