МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Здається, Ющенко став на сторону Регіонів

06/29/2006 | Englishman
ЮЩЕНКО ВИМАГАЄ ВІД ПАРЛАМЕНТУ СІСТИ ЗА СТІЛ
www.ПРАВДА.com.ua, 29.06.2006, 18:51

Президент Віктор Ющенко закликає парламентські сили негайно сісти за стіл переговорів, щоб врегулювати кризову ситуацію, що склалася нині у Верховній Раді.

Про це він заявив у інтерв’ю журналістам, повідомляє прес-служба президента.


"Я закликаю усі парламентські сили негайно сісти за стіл переговорів. Свою роль як президента у врегулюванні такого типу протистояння я виконаю, і робитиму це винятково конституційним способом", – запевнив він.

При цьому Ющенко закликав депутатів "не бути в опозиції до України".

"Зараз є хороша нагода зрозуміти – демократія вигідна всім – і тим, хто виграв, і тим, хто програв. Але демократія може функціонувати лише коли є повага до закону і правил. На цьому спіткнувся український парламент", – наголосив Ющенко.

За словами президента, народні депутати надто багато часу і уваги приділяють далеко не найважливішим темам.

"Мене бентежить, коли за портфель торгуються тижнями, забуваючи про 48 мільйонів людей", – сказав Ющенко, наголосивши, що єдиний вихід із цієї ситуації – "мати добру волю до перемовин і домовленостей", відкинувши при цьому мову ультиматумів.

"Усі, у тому числі я як президент, давно хочуть бачити парламент структурованим, дієвим національним інститутом, тому що працювати у державі без уряду, без Конституційного Суду колосально важко", – наголосив Віктор Ющенко.

З іншого боку, президент вважає, що нинішня політична ситуація є свідченням утвердження демократії в Україні. "На наших очах відбувається тест українських політиків. Безумовно, ми прийдемо до структурованого парламенту, до оформленої більшості, яка обере керівні органи парламенту і уряд", – відзначив Президент.

Говорячи про обрання голови Верховної Ради та призначення прем’єр-міністра, Ющенко наголосив, що ці процедури мають відбуватися винятково згідно з регламентом Ради і Конституцією, щоб забезпечити легітимність цих посадовців.

Крім того, президент висловився за те, щоб парламентські комітети підлягали розподілу між фракціями Верховної Ради у спосіб, передбачений регламентом. Принципи такого розподілу, за словами Ющенка, мають поширюватися і на місцеві ради.

Відповіді

 • 2006.06.29 | Дядя Вова

  Нельзя, чтобы деньги были у одних, а правили другие,

  это нонсенс. До 75% капиталов Украины (поправьте, если уже больше) сосредоточены в руках ПР, а рулить экономикой собираются без неё. Кроме того, глупо создавать коалицию, которую искренно ненавидит приблизительно от 32% (последние выборы) до 48% (выборы президента) НАСЕЛЕНИЯ этой страны. Даже Бог с ними, с процентами, важно компактное проживание этого населения на части территории.

  Просто Ющенко почувствовал ответственность не только перед своими избирателями, но и перед ближайшим будущим страны. Президент – и этим словом все сказано. Это Юля-атаманша может себе позволять безответственность и популизм в любых дозах.

  Непонятно в тексте и то, кто же ПОБЕДИТЕЛЬ??? 15% или, может, 22%? Или 32%?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.29 | Englishman

   Re: Нельзя, чтобы деньги были у одних, а правили другие,

   Дядя Вова пише:
   > это нонсенс. До 75% капиталов Украины (поправьте, если уже больше) сосредоточены в руках ПР, а рулить экономикой собираются без неё.

   нужно было набирать 51% голосов, или договариваться. Пока что им предлагается контроль в виде зампредов всех комитетов, плюс счетная палата. Устройство истерик вряд ли поможет. И потом, странная логика у вас. В Конституции записано, что власть распределяется пропорционально количеству денег?

   >Кроме того, глупо создавать коалицию, которую искренно ненавидит приблизительно от 32% (последние выборы) до 48% (выборы президента) НАСЕЛЕНИЯ этой страны. Даже Бог с ними, с процентами, важно компактное проживание этого населения на части территории.

   Да ну? Привыкайте жить по правилам парламентской республики- коалиция не доллар, она всем не нравится. Далеко не всегда большинство будет подавляющим.

   > Просто Ющенко почувствовал ответственность не только перед своими избирателями, но и перед ближайшим будущим страны. Президент – и этим словом все сказано. Это Юля-атаманша может себе позволять безответственность и популизм в любых дозах.

   Только вот почему ответственность такая избирательная? Значит, коалиция регламент должна соблюдать , а про предусмотренную тем же регламентом спецпроцедуру и блокирование парламента Регионами- ни слова?

   >
   > Непонятно в тексте и то, кто же ПОБЕДИТЕЛЬ??? 15% или, может, 22%? Или 32%?

   Коалиция с большинством голосов, я так онимаю.
  • 2006.06.30 | Адвокат ...

   Re: Нельзя, чтобы деньги были у одних, а правили другие,

   Дядя Вова пише:
   > это нонсенс. До 75% капиталов Украины (поправьте, если уже больше) сосредоточены в руках ПР, а рулить экономикой собираются без неё. Кроме того, глупо создавать коалицию, которую искренно ненавидит приблизительно от 32% (последние выборы) до 48% (выборы президента) НАСЕЛЕНИЯ этой страны. Даже Бог с ними, с процентами, важно компактное проживание этого населения на части территории.

   А що небудь іще, окрім, як ненавидіти, оте Ваше "насєлєніє" вміє? Воно, оте "насєлєніє", і ахмєтових з кушнарь-овими ненавидить. Компактно сі жиє, і компактно сі ненавидить.
   Воно,--й себе ненавидить. Бо, інших почуттів не має.


   > Просто Ющенко почувствовал ответственность не только перед своими избирателями, но и перед ближайшим будущим страны. Президент – и этим словом все сказано. Это Юля-атаманша может себе позволять безответственность и популизм в любых дозах.

   Йо-й! Я,- плякаль.


   > Непонятно в тексте и то, кто же ПОБЕДИТЕЛЬ??? 15% или, может, 22%? Или 32%?

   Дурня це все. І Вам те добре відомо. Вибори,-- не війна. А звичайна та реґулярна демократична поцедура. Для Вас же, судячи з Ваших текстів, як і для прусаків "всьо єдіно".
  • 2006.06.30 | Михайло Свистович

   Re: Нельзя, чтобы деньги были у одних, а правили другие,

   Навпаки, саме так і треба. Кожному своє задоволення. Комусь - гроші, комусь - влада. Зветься це все відділенням політики від бізнесу.

   Дядя Вова пише:
   >
   > Непонятно в тексте и то, кто же ПОБЕДИТЕЛЬ??? 15% или, может, 22%? Или 32%?

   Сума БЮТ-НУ-СПУ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua