МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Дніпропетровську пройде “Сєвєродонєцк-2”?

06/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Г Р А Д
ГРОМАДЯНСЬКИЙ АКТИВ ДНІПРА
(056) 788-42-75, prp-dn@ukr.net, mnazarov@ukr.net

З а я в а

Як стало відомо представникам Громадянського активу Дніпра (ГРАД)*, 01 липня 2006 року в місті Дніпропетровську Партія регіонів планує провести з’їзд депутатів всіх рівнів, факт проведення якого до останнього часу тримався в глибокій таємниці і який самі “регіонали” називають не інакше, як “Сєвєродонєцк-2”.

Захід прихильників Януковича намічено провести в палаці культури заводу імені Карла Лібкнехта, що належить до бізнес-імперії зятя екс-президента Віктора Пінчука. Крім трьох тисяч учасників, яких звезуть з усього Сходу та Півдня України, в Дніпропетровськ очікується прибуття десанту парламентарів-“регіоналів” і особисто Віктора Януковича.

За даними Громадянського активу Дніпра, під час сіверськодонецького рімейку в Дніпропетровську синьо-блакитні планують заявити про проведення всеукраїнських референдумів з питань федеративного устрою України, входження до ЄЕП та військового союзу з Росією, надання російській мові статусу другої державної.

Дніпропетровщина обрана для проведення зльоту сепаратистів не випадково – саме тут перемога “донецьких” не є очевидною, їм поки що не вдається нав’язати маріонеткового керівництва обласної ради, а опір демократичних сил їхній експансії тут найзапекліший.

Символічне проведення “Сєвєродонєцка-2” в самому серці України – це перший крок до аншлюсу Дніпропетровщини та демонстративний виклик українській владі, яка так і не спромоглася притягнути до відповідальності учасників попереднього сепаратистського збіговиська.

У зв’язку з цим черговим пароксизмом сепаратизму і антиукраїнської істерії, які підтримуються і заохочуються із Кремля, Громадянський актив Дніпра звертається до всіх патріотичних і демократичних сил країни та Дніпропетровщини з закликом об’єднати зусилля і не допустити антидержавних, антиконституційних дій, спрямованих на розкол України.

29 червня 2006 року
Координатор ГРАДу Андрій Денисенко

__________________________________________
* ГРАД – Громадянський актив Дніпра – громадське об’єднання, створене з ініціативи дніпропетровських міських організацій ПРП, УНП, “Пори”, Форуму порятунку Дніпропетровська, газети “ЛИЦА”, Мистецької Агенції “Арт-Вертеп”, Асоціації “Наш Дім”.

Відповіді

 • 2006.06.30 | Сергей

  Re: В Дніпропетровську пройде “Сєвєродонєцк-2”?

  В Днепре, партия регионов, с дважды не судимым проФФесором 100 лет не нужна.
 • 2006.06.30 | Хвізик

  цього і слід було очікувати. а то тута де-котрі м"якотілі інтелі

  інтелігенти сподівалися, що ці хлопці просто так люблять рос мову

  ні, хлопчинки, на жаль, не так виходить, як Вам думалося-мріялося
  Регіони зроблять усе від них залежне, щоб Україну запалити вогнем війни
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.30 | Дядя Вова

   Война давно объявлена. И не только Партией Регионов.

   Одного не пойму, если кто-то так зверино не любит Юго-Восток, так отпустите его с Богом в свободное плавание. Это вполне самодостаточное образование. А чтобы не было войны, давайте просто внесем поправку в Конституцию.

   А если бы Вас, Хвизик, жена с утра до до вечера в течение нескольких лет грызла, пилила и не сказала бы ни одного доброго слова, то Вы: 1) остались бы с ней ради детей; 2) бросили бы ее и ушли? Оба ответа пока еще актуальны.

   Ну, а про место встречи Днепропетровск я тоже не верю. В этом городе голосовали своих за земляков, Лазаренко и Тимошенко, а не за ПР.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.30 | Стась

    Дядя, оставьте свои постельные комплексы

    Если от вас ушла жена - найдите любовницу.

    А не пытайтесь насиловать целый регион противоестественным способом.

    Голубочки, блин.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.30 | ОРИШКА

     Re: Дядя, оставьте свои постельные комплексы

     Дядя Вова, у вас сравнения абсолютно некорректные. Шел дождь и студент.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.06.30 | Дядя Вова

      Хто ж з них прийшов до фінішу перший?

 • 2006.06.30 | Стась

  Це неприхована загроза. див. підтвердження від ПР (л)

  http://www.obkom.net.ua/news/2006-06-30/1140.shtml
 • 2006.06.30 | Ghost

  предсказуемая реакция

  раскачивать страну начали не сегодня. Северодонецк-1 это был вроде протест против Майдана как способа решения вопроса власти, так я это понял. ну ладно, это мы уже проехали. но потом были парламентские выборы, на которых ПР одержала убедительную победу в восточных и южных регионах. таким образом укрепилось положение о существовании как бы двух Украин, западной и восточной ориентации, разделённых не только идеологически, но и географически. соответственно, надо было правильно поставить цель, и для этой цели строить коалицию. если цель сохранение целостности и единства страны, правящая коалиция должны была быть такая: НУ+ПР (правые!), а в оппозицию БЮТ+социалисты+коммунисты (левые!). таким образом тема противостояния запада и востока становилась бы неактуальной надолго, если не навсегда, поскольку как правящая коалиция так и оппозиция имеют всеукраинское влияние, а не региональное. недостаток такой схемы - вероятность скорой политической смерти Ющенка и НУ с непредсказуемыми последствиями.
  а другая схема - это то, что мы имеем сейчас, политическая сила, набравшая больше всего голосов на выборах, обладающая огромной популярностью в восточном и южном регионах, вдруг оказывается отстранена от власти, и они думают, что это неправильно, и они начинают применять уже однажды испытанное оружие. интересно, а что мы от них ждём, что они так просто откажутся от борьбы за власть? я вообще подозреваю, что обе стороны постепенно ведут к расколу страны сознательно, но открыто сказать об этом пока не могут. с одной стороны, НУ-цы могли бы и пожертвовать своей политической карьерой и войти в коалицию с ПР ради целостности-единства! а с другой стороны стоит ли жертвовать ради мнимой "целостности", когда жители западных и восточных регионов похоже что существуют не только в разных странах, но и в разных Вселенных? надо ведь ещё учитывать, что наш гигантский северо-восточный сосед обладает массой, гравитацией, большими деньгами, телесериалами, попсой, и прочими блестящими фантиками. этот вал надвигается, вопрос можно ли его остановить, если можно, то где? можно ли считать Украиной регионы, в которых влияние Москвы уже сегодня превысило влияние Киева, очевидно, что принадлежность к Украине там только на бумаге?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.30 | Дядя Вова

   Re: предсказуемая реакция

 • 2006.06.30 | Timeo

  Ех, там би їх усіх під білі рученьки - та й до Кіровограду, забе

  зпечувати енергетику України ядерним пальним.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua