МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Регіони вимагають зміну формату коаліції (\)

06/30/2006 | Englishman
Регіони вважають, що в Тимошенко "мізерні шанси" і вимагають "широкої" коаліції
www.ПРАВДА.com.ua, 30.06.2006, 12:31
Партія регіонів наполягає на створенні "широкої" коаліції, заявив представник Регіонів Євген Кушнарьов.

"Помаранчева" коаліція не зможе працювати - вона роздирається внутрішніми протиріччями, недовірою і взаємними претензіями. Вона недієздатна", - передає його інтерв'ю "Московским новостям" прес-служба Регіонів.

"Тому ми приречені на те, що в парламенті повинна бути створена "широка" коаліція в іншому форматі. У протилежному випадку в нас немає іншого виходу, як йти на нові вибори", - додав Кушнарьов.За його словами, Партія регіонів "не визначає цей формат жорстко": "Вважаємо, що в новій коаліції є місце і для "Нашої України", і для соціалістів, і для комуністів, а можливо, і для частини депутатів із БЮТ".

Нагадуючи про сильні внутрішні протиріччя всередині "помаранчевих" сил, Кушнарьов висловив сумнів у тому, що Юлія Тимошенко стане прем'єр-міністром.

"Пакетне голосування було єдиною рятівною формулою Тимошенко. У звичайному форматі, тобто в послідовному обранні спочатку спікера, а потім прем'єра, у Тимошенко - мізерні шанси зайняти посаду голови уряду", - додав він.

На припущення, що Україна стоїть на порозі чергової "кольорової" революції, представник Партії регіонів сказав, що "для цього немає потенціалу, і, насамперед у самому суспільстві".

"У випадку бездумної "помаранчевої" політики в Україні може сформуватися і заявити про себе потужний "антипомаранчевий" громадянський рух", - додав він.

У той же час на зауваження про повідомлення низки ЗМІ, що міністерські портфелі і ключові посади в уряді та ВР зараз продаються за десятки мільйонів доларів, Кушнарьов сказав, що в нього немає інформації, що підтверджує цей факт.

"Але разом з тим я не здивуюся, якщо подібного роду переговори і пропозиції в стані "помаранчевих" ведуться. Їхня політика ніколи не була чистою", - додав представник Партії регіонів.

Українська правда

Відповіді

 • 2006.06.30 | Moro

  Ну то добре!

  Englishman пише:
  > "Помаранчева" коаліція не зможе працювати - вона роздирається внутрішніми протиріччями, недовірою і взаємними претензіями. Вона недієздатна", - передає його інтерв'ю "Московским новостям" прес-служба Регіонів.
  >
  > "Тому ми приречені на те, що в парламенті повинна бути створена "широка" коаліція в іншому форматі.

  Треба прийняти деяких - але не всіх(!) регіоналів до широкої коаліції.

  От Ахметова можна, а Янукович - нафік нужен такий протухлий товар?
 • 2006.06.30 | Englishman

  ІМХО, ось і підтвердження справжньої мети блокування ВР

  а саме недопущення пакетного голосування, а отже і ймовірний розвал коаліції через підкуп депутатів:

  Януковичці думають, що у вівторок коаліція розвалиться
  www.ПРАВДА.com.ua, 30.06.2006, 12:36
  Партія регіонів готова розблокувати роботу Верховної Ради одразу після того, як їм буде представлено документ про відмову коаліції від пакетного відкритого голосування.  "Ми перестали довіряти, ніяких незаконних процедур ad hoc не може бути в принципі. Але якщо лідери коаліції офіційно підпишуть (відмову), то уже у вівторок парламент почне працювати", - зазначив Тарас Чорновіл в п’ятницю.

  Він також наголосив, що Партія регіонів не проти взяти участь у круглому столі з коаліцією, втім на думку Чорновола, може статися так, що "цей круглий стіл буде не більше, ніж просто розмова".

  "Може трапитись, як сьогодні, коли прийшов один Турчинов і представив лише свою позицію", - зазначив він.

  За словами Чорновола, Партія регіонів наполягатиме на тому, щоб, коли парламент почне працювати і приймати рішення, головуючим на засіданні була людина не з коаліції.

  Він також припустив, що заява коаліції про можливість відмови про пакетне голосування не підкріплене реальною готовністю це зробити.

  "Вона (коаліція) може не витримати голосування. Я не виключаю, що у вівторок, коаліція розвалиться. І буде абсолютно новий формат співпраці", - зазначив Чорновіл, і додав, що його сила не підштовхуватиме коаліціантів до цього.

  "Українська правда"
 • 2006.06.30 | ОРИШКА

  Re: Регіони вимагають зміни формату коаліції (\)

  Я клянусь, в быту плохие слова произношу раза два-три в год.

  Но сейчас не могу не намекнуть - Доны - Г..доны.

  Простите, плз, я больше не буду.
 • 2006.06.30 | Navigator

  ПРУ - Пухлина Ракова У УкрїниCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua