МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

АКЦІЯ: захистимо могилу Ватутіна від паплюження провокаторами!

06/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, 30 червня, в рамках святкування 65-річчя проголошення Української держави у Львові, досі маловідоме націоналістичне об”єднання під трендом „Київська національна громада” збирається позаклеювати вуличні покажчики на вул..Московській на Печерську табличками з написом „вулиця Героїв Крут”.

Крім цього, передбачено „спаплюження” пам”ятника Ватутіну – командувачу Першим українським фронтом, який (фронт) визволяв Київ від нацистської окупації. Цитуємо з їхньої ЖЖ-сторінки - http://community.livejournal.com/bklub/23859.html?thread=17971#t17971”Уже була подана заявка на перейменування. Там просто найближче до Аскольдової могили. А взагалі перейменування - то лише друга частина свята. На першій будемо паплюжити Ватутіна.” Варто зауважити, що пам”ятник генералу, який загинув внаслідок засідки УПА (за іншими даними, після поранення Ватутіна було отруєно в госпіталі за наказом Сталіна, який не любив цього популярного полководця), є водночас його могилою.

На адресу „Майдану” надійшов лист від людей, які вирішили запобігти провокації. „Всілякі паплюження – на руку тоталітарному режиму Кремля, який намагається розкрутити образ ворога у підконтрольних ЗМІ, - говориться у листі. – Ми навіть допоможемо перейменовувати вулицю Московську у Героїв Крут, але паплюжити пам”ять Ватутіна не дамо. Подібні акції тільки поглиблюють розкол у суспільстві”.

За даними „Майдану”, учасники контр-акції не вдаватимуться до силових методів, а скромно і культурно пояснюватимуть „націоналістам” і присутнім міліціонерам, що боротися з пам”ятниками – негідна і антиукраїнська справа.

Показовий факт, що інформація про провокації „націоналістів” з”явилася саме тоді, коли назовні випливли дані про те, що Партія Регіонів звозить у столицю своїх бойовиків і готує масові провокації в Києві.

Учасники контр-акції звернулися до всіх читачів і активістів „Майдану” з проханням підтримати ініціативу і не допустити провокацій.

ЗБІР: біля пам”ятника Ватутіну о 18:15. Це в парку на Грушевського біля Верховної Ради, навпроти готелю „Київ”.

Прохання до громади прийти і продемонструвати ЗМІ, що українці – це культурні люди, які знають і шанують своє минуле, а не паплюжать пам”ятники і могили.

Єдина умова – не брати з собою партійної та ідеологічної символіки.

Обговорення акції „націоналістів” – тут http://www2.maidan.org.ua/n/free/1151341269

Відповіді

 • 2006.06.30 | S.D.

  Как бы там ни было, Ватутин - боевой генерал,

  Как бы там ни было, Ватутин - боевой генерал, погибший от полученных в бою ран. Уважение к погибшим солдатам и офицерам противника - дело чести. В том числе - их достойное захоронение и соответствующее отношение к могилам.

  А провокаторам - по сусалам.
 • 2006.06.30 | Чучхе

  Якщо хтось захоче захистити вул. Московську від провокаторів

  , що все рвуться її перейменовувати - я приєднаюсь. Все інше знаходиться поза моїми інтересами. Думаю, паплюжники могил знаходяться у віданні міліції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.30 | ОРИШКА

   Re: Якщо хтось захоче захистити вул. Московську від провокаторів

   Что, крыши едут уже совсем? Какие идиоты будут изголяться над памятником? Не верьте, это запущена дрянная сплетня специально, для накала.
   Не нужно ловиться на крючки недобитой ГЭБни.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.30 | Чучхе

    Хто буде знущатись? Та гебня й буде

  • 2006.07.01 | baboon

   Re: Якщо хтось захоче захистити вул. Московську від провокаторів

   а зачем ее переименовывать? нормально название.
 • 2006.07.01 | catko

  захистили та перейменували. майже

  захищали ватутіна комуняки, корчі та якісь соцдеми чи що - всі з прапорами відповідними. ага - ще зубр і якесь русскоє братство з іконами. от тільки не покушався ніхто чомусь.
  а з перейменуванням - прийшли тягнибоківці (може і не вони але прапор їх один там був) і влаштували драку з ментами. ментів було в десять раз більше от і завалии вони всіх. тому перейменування вилилось в одне граффіті дослівно "вул".
  ех, вчитись їм і вчитись у майдану...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | Боррачо

   "Майже". Фаш-лузери

   Брехня. Там було кілька десятків представників молодіжних лівацьких організацій Києва без символіки - за домовленністю, представники свідомої позапартійної української молоді з Майдану, купка кпушників із прапорами (бо з ними ніхто не домовляється), один (1) зубрівець, якого чморили всі ліві, жодного корча, жодного "соцдема", і три (3) бабки з одним дідом, яки збіглися з сусідньої наметової церкви біля ВР (певно, це вони здалися вам "руським блоком").

   Антифа-молодь трималася власне біля могили, окремо від інших, і провела цікавий мітинг. Принагідно, хочу подякувати фашам за їхню ролю в укріпленні української антифашистської єдності. До речі, я був певен, що ваші ганебні наміри щодо могили Ватутіна будуть зірвані. Адже вони обурили багатьох порядних та розумних людей, які встали на її захист. Звісно, що ви виришіли за краще не мати з ними справу. А те, що розповіли наші скаути про фаш-події на Арсенальній - це просто сміх якійсь.

   catko пише:
   > захищали ватутіна комуняки, корчі та якісь соцдеми чи що - всі з прапорами відповідними. ага - ще зубр і якесь русскоє братство з іконами. от тільки не покушався ніхто чомусь.
   > а з перейменуванням - прийшли тягнибоківці (може і не вони але прапор їх один там був) і влаштували драку з ментами. ментів було в десять раз більше от і завалии вони всіх. тому перейменування вилилось в одне граффіті дослівно "вул".
   > ех, вчитись їм і вчитись у майдану...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | catko

    ви мене з кимось сплутали

    Боррачо пише:
    >До речі, я був певен, що ваші ганебні наміри щодо могили Ватутіна будуть зірвані.

    ваші це чиї? мої? не смішіть. я одразу історію з ватутіним та перейменуванням визначив http://www2.maidan.org.ua/n/free/1151410942
    як гебовську провокацію спрямовану виключно на те щоб знівелювати відзначення акту 30 червня в києві.

    от такою провокацією це й виявилось.

    а на майдані акція пройшла мирно і спокійно (хоч може й не так багатолюдно як хотілось). бо замість того щоб перед телевізором піаритись бючи морди ментам чи комунякам бо так на думку декого і повинен виглядати націоналізм - є 1001 метод нормально пояснити людям що до чого.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | Боррачо

     Re: ви мене з кимось сплутали

     catko пише:
     > Боррачо пише:
     > >До речі, я був певен, що ваші ганебні наміри щодо могили Ватутіна будуть зірвані.
     >
     > ваші це чиї? мої? не смішіть. я одразу історію з ватутіним та перейменуванням визначив http://www2.maidan.org.ua/n/free/1151410942
     > як гебовську провокацію спрямовану виключно на те щоб знівелювати відзначення акту 30 червня в києві.
     >
     > от такою провокацією це й виявилось.

     Ну так чого ж ви почали підігрувати провокації, розповідаючи про "корчів" та "нацдемів" - хоча самі не були на місці подій?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | Стопудів

      я завтра напишу репортаж про те, що було біля могили Ватутіна -

    • 2006.07.01 | один_козак

     є 1001 метод нормально пояснити

     catko пише:
     > замість того щоб перед телевізором піаритись бючи морди ментам чи комунякам бо так на думку декого і повинен виглядати націоналізм - є 1001 метод нормально пояснити людям що до чого.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua