МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Януковича викликають на ковйор!

07/01/2006 | Moro
— Як ви ставитеся до заяви Віктора Януковича, в якій ідеться про те, що газові угоди розривати не можна, і якщо це станеться, то вся Україна повстане?

ВІЛЬЯМ ТЕЙЛОР: — Я прочитав цей коментар, і він мене здивував. Наскільки пригадую, раніше він не підтримував укладених угод. Тому мені було б цікаво з ним зустрітися найближчим часом і дізнатися, що змінило його думку. І взагалі, я хотів би мати контакти з усім спектром політиків в Україні. Але з паном Януковичем зараз найбільше зацікавлений зустрітися саме для того, щоб обговорити це питання та деякі інші.

http://www.zn.kiev.ua/ie/show/604/53836/

Відповіді

 • 2006.07.01 | baboon

  Re: Януковича викликають на ковйор!

  ну так он же с чукчей давно заодно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | Михайло Свистович

   Re: Януковича викликають на ковйор!

   baboon пише:
   > ну так он же с чукчей давно заодно.

   З яким чукчею?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Moro

    Може з Шойгу?.....

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | ОРИШКА

     Расисти, назад!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.01 | Moro

      Це ви на "Мітал Стіл" натякаєте?

      Бо тут в певних колах поширилась думка, шо продаж "Акселор" європейями індійцям - то такий європейський расизм супроти... росіян :-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.02 | samopal

       Думка, що поширюється сама

       Moro пише:
       "Бо ТУТ в певних колах ПОШИРИЛАСЬ ДУМКА, шо продаж "Акселор" європейями індійцям - то такий європейський расизм супроти... росіян"

       А "тут", то де? Може то хтось "спритно" намагається поширити цю думку?
       У "непевних" колах... Це те ж саме, що й "пєстня пра НАТА".
       "Геволт! Враг у варот"
       До речі, а індуси якої раси? А "Велика Орда"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.02 | Moro

        Пан не в курсі...

        Ви будете сміятися, але у расизмі європейців супроти росіян (по мотивам невдалої оборудки Акселор-Сєвєрсталь) звинуватили самі росіяни. При бажанні таку інормацію ви можете найти рясно в інтернеті.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.02 | samopal

         Сказал Сусанін...

         Moro пише:
         "Ви будете сміятися, але у расизмі європейців супроти росіян (по мотивам невдалої оборудки Акселор-Сєвєрсталь) звинуватили самі росіяни. При бажанні таку інормацію ви можете найти рясно в інтернеті".

         Про те хто поширює таку інформацію десь в інтернеті не важко здогадатися. Тим більш цікавим є питання ХТО поширює її на цьому сайті.
         Таких ентузіястів тут було вже багато. Зазвичай вони з'являються під якийсь "проект", що пов'язаний із політичною ситуацією. Бо навряд чи, звичайна людина, потрапивши на форум уперше (чи ні?), почне інтенсивно ганяти свої залєпухи, не розібравшись хоч трохи у тому хто, що і коли. При цьому лише засмічує ехвір, не надаючи жодної конкретної інформації (наприклад: сайт www.moro.ru першим повідомив про расистський шабаш акціонерів у Люксембурзі http://www.moro.ru/spamnews/fprua/etc/etc...) Або навпаки. засирає ехвір довжелехними дописами з усяких "маловідомих передових" сайтів, котрі, ніби і відносяться до теми дискусії, але лише як засіб її засипати малозначущими дрібницями. До того ж, встигнути паучяствавать у кожній дірці може лише цілеспрямований базіка. Клацати по клавіятурі треба лосить довго, а на їжу теж треба якось заробляти.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.02 | Moro

          ... і застрелився зі свого самопала!

          samopal пише:

          >(наприклад: сайт www.moro.ru першим повідомив про расистський шабаш акціонерів у Люксембурзі http://www.moro.ru/spamnews/fprua/etc/etc...)

          Ну, я досі не знав, що маю виноторгову компанію десь на Росії. Це дуже доречно - аж надто з огляду на дефіцит вина в цій країні. :-)
          Але от "першого повідомлення про расистський шабаш у Люксембурзі" я там не знайшов. Щось ви, пане, збрехали, або не туди мишею тицьнули :-)

          samopal пише:
          > навряд чи, звичайна людина, потрапивши на форум уперше (чи ні?), почне інтенсивно ганяти свої залєпухи, не розібравшись хоч трохи у тому хто, що і коли.

          Бачите-но, шановний :-), "Моро" в контексті української політичної ситуації існує майже двадцять років - ну вже точно раніше, аніж сайт "майдан". Так шо є певні підстави мати ілюзії, що "хоч трохи у тому хто, що і коли" :-)

          >Або навпаки. засирає ехвір довжелехними дописами
          Боюсь що це саме оцей випадок - ваш :-)

          samopal пише:
          > усяких "маловідомих передових" сайтів, котрі, ніби і відносяться до теми дискусії, але лише як засіб її засипати малозначущими дрібницями.

          То вам так здається, шановний, з вашим самопальним хуторянством, шо то "дрібниці". Насправді то - мозаїка, з якої викладується РЕАЛЬНА політична картина. Український політикум та болєльщікі - ну оце як ви - загалом ще спить і харчуєтся кришками з інофрмаційного стола, які йому підкидають, але твердо свято(!) переконаний, що то він сам то все добув! Це саме та простота, яка "хуже воровства".

          Але то нічо! - тут теж іде природній добір - не всі ж вилетять в тираж, а хто виживе - буде набагато сильнішим, егеж? :-) Звісно, то я сказав в фігуральному сенсі :-)
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.03 | samopal

           Двічі

           Moro пише:
           "Ну, я досі не знав, що маю виноторгову компанію десь на Росії. Це дуже доречно - аж надто з огляду на дефіцит вина в цій країні. :-)"

           Я теж не знав що Ви маєте саме виноторгову компанію (лінк, наведений мною був абсолютно абстрактним, поданим для прикладу. Даруйте. якщо вгадав). Більше схоже, що Ваша "компанія" торгує "опіумом". Для народу, звичайно ж...

           далі Moro пише:
           "Моро" в контексті української політичної ситуації існує майже двадцять років - ну вже точно раніше, аніж сайт "майдан".

           Добре, що призналися. Двадцять років тому "у контексті української політичної ситуації" існували оише вірні ленінці. Були ще й інші. Націоналісти, наприклад. Але здебільшого "буржуазні". І перебували вони тоді в Україні у іншому "контексті"...

           а Moro продовжує:
           "Український політикум та болєльщікі - ну оце як ви - загалом ще спить і харчуєтся кришками з інофрмаційного стола, які йому підкидають, але твердо свято(!) переконаний, що то він сам то все добув! Це саме та простота, яка "хуже воровства".

           Де-які "бики" на арені теж думають, що навкруги лише балєльщікі.
           Згодом, потрапивши на полиці супермаркетів, вони просто не в стані змінити думку. Ви тут не перший...

           а Moro знову:
           "Але то нічо! - тут теж іде природній добір - не всі ж вилетять в тираж, а хто виживе - буде набагато сильнішим, егеж?"

           А що, Вам тепер начальство такі умови ставить? Бо Ваші "висловлювання" лише підтверджують, що Ви явно не з когорти багаторічних борців за "українське".
    • 2006.07.02 | Михайло Свистович

     Так Шойгу ж не чукча

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.02 | Moro

      Ну да. Він тувинець.

      Але у всякому разі - з-за Уралу :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua