МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кохаймося, українці, та не з ... натівцями?

07/01/2006 | Микита Лис
Почитаєш наші газети, телевізор послухаєш - ой-йой-йой! Тягнуть нашу незалежну державу до НАТО. Та чи їм уже очі посліпли, чи їм вуха позакладало? Чи вони не бачать, як оте НАТО налаштоване щодо нас?

Адже тільки-но Україна наша стала самостійною державою, як всі їхні газети зняли скажений лемент, що ніякої України не було, немає і бути не може; що наша територія - то їх, натівські, ісконні землі; що самі ми - то ніякі не українці, а невід’ємна частина великонатівської нації, мова наша рідна - то лише діалект натівського язика і навіть столиця наша, славний Київ - то насправді мать городів натівських! Вже п'ятнадцять років цей лемент не вщухає і кінця йому не видно. Мало того, самі посли НАТО в Україні, на людях демонструючи дружні почуття свого уряду до нашої країни, довго нашіптували своїм колегам з інших країн, що українська незалежність - то ненадовго, і тому не варто їхнім державам витрачатися на відкриття посольств у Києві...

А коли вже стало зрозумілим, що власну державність свою ми будуємо всерйоз і назавжди, НАТО це саме перейшло від слів до діла.

Перш за все воно захопило належну нам частку в колишньому совітському золотому запасі і в алмазному фонді, зайняло належні нам апартаменти в колишніх совітських посольствах за кордоном і навіть присвоїло міжнародні надбання наших славетних футбольних клубів. Далі воно, маючи власні три військові флоти, нахабно загарбало ще й наш чорноморський флот, окупувало ціле місто республіканського значення на нашій території, оголосивши його префектурою столиці НАТО міста-героя Брюсселя. Агресивний блок захопив величезні ділянки нашої золотої курортної зони, по-бандитськи утримує наші маяки та ще й відмовляється за це сплачувати. При цьому дражниться, мовляв – а що ви нам зробите?

НАТО зазіхає на цілий півострів Крим та інші наші південні землі, посилаючись на їхню колишню приналежність до однієї з країн - теперішніх членів НАТО. З цією метою навіть демонстративно будує дамбу, щоб приєднати нею Крим до підконтрольних НАТОві територій.

Цей горезвісний агресивний блок чинить всілякий опір облаштуванню наших з ним кордонів, через діри в яких насичує Україну контрабандою, наркотиками, нелегальними мігрантами. Він також відмовляється встановити з нами морський кордон, і, користуючись його відсутністю, під шумок, по-браконьєрськи, виловлює наших бичків і нашу тараню в наших же водах!
НАТО розпочало і протягом всього періоду нашої незалежності продовжує справжню блокаду нашої держави, перекриваючи залежно від рівня незалежності нашої політики надходження в Україну не лише свого, натівського, але й будь-чийого газу трубопроводом, прокладеним по натівській території. Воно закрило свій ринок для нашого сала, оголосивши його шкідливою для здоров'я підробкою. І в той же час підступно винищує наше населення в автоаваріях, підсуваючи нам свої автомобілі-для-самогубців. Чи не через це нас стало менше вже на п'ять мільйонів душ?
Користаючись тим, що натівське телебачення кабельними мережами ретранслюється по всій Україні, натівські україножери втручаються у наші внутрішні справи, відверто агітуючи за вигідних їм кандидатів у Президенти України і обливаючи брехнею кадидатів-патріотів. А генеральний секретар НАТО уславився тим, що, сприймаючи бажане за дійсне, тричі підряд привітав з перемогою на виборах у Президенти України пронатівського кандидата, який насправді пролетів, як фанера над ... Брюсселем. І, зрештою, хіба не емісар НАТО в блазенській кепці взяв участь у відомому з"їзді сепаратистів у Сіверодонецьку?

Улюбленою темою натівських політиків у програмах натівського телебачення і в натівському парламенті стали “невимовні страждання поневоленого українцями натоязичного населення”. Колись один з натівських депутатів у істеричному запалі пошматував український прапор прямо в залі їхнього натівського парламенту. А урядовці натівські дійшли до того, що проголосили право НАТО захищати вигадане ними ж натоязичне населення і “відновлювати натівський конституційний порядок” на нашій території з застосуванням збройних сил. І хоча ми вимушено погодилися стати їхнім стратегічним собутильником, як тільки у генсека НАТО тяжке похмілля, так він і р-реве: “- Так що будемо р-р-робити з Укр-р-раїною?!”...”- Не поїду до Києва з візитом, поки не віддадуть НАТОві газотр-р-ранспортну систему!”.

Сьогодні в НАТО розвиваються відверто фашистські настрої. На вулицях їхніх міст голомозі скінхеди безкарно нападають на кожного, хто виглядає ліцом не їхньої натівської національності або хто спілкується не-натівською мовою, в тім числі, або й передусім, українською. Скоро у них переобиратимуть генсека, і з потенційних кандидатів на цю посаду тільки ледачий не нахваляється захопити нашу Україну і зробити її однією з їхніх губерній єдиного і неділимого НАТО, а наших юнаків - гарматним м’ясом для їхньої агресивної армії.

Тому хочеться сказати владоможцям: - Подумайте, куди ви тягнете Україну!

...Ой!.. Стривайте!.. А я, часом, нічого не наплутав?..

Електронний лист надійшов на пошту Майдану From: pamyr@ukr.net Date: Sat, July 1, 2006 8:24 am

Відповіді

 • 2006.07.01 | Інший

  От якби

  хтось знав мову тих москалів та переклав би все це руською, та запостив це б до...

  Аплодую!
 • 2006.07.01 | Albes

  Круто ?

  "Інформація про Микита Лис
  Учасник з: 14-09-2005 12:56
  # повідомлень: 0
  вебсайт:
  про себе Все, що завгодно"
 • 2006.07.01 | stefan

  Лис Микита ! Хто ти є і хто тобі платить?

  Микита Лис пише:

  > Сьогодні в НАТО розвиваються відверто фашистські настрої. На вулицях їхніх міст голомозі скінхеди безкарно нападають на кожного, хто виглядає ліцом не їхньої натівської національності або хто спілкується не-натівською мовою, в тім числі, або й передусім, українською. Скоро у них переобиратимуть генсека, і з потенційних кандидатів на цю посаду тільки ледачий не нахваляється захопити нашу Україну і зробити її однією з їхніх губерній єдиного і неділимого НАТО, а наших юнаків - гарматним м’ясом для їхньої агресивної армії.
  >
  > Тому хочеться сказати владоможцям: - Подумайте, куди ви тягнете Україну!
  >
  > ...Ой!.. Стривайте!.. А я, часом, нічого не наплутав?..
  >
  ***
  Лис Микита ! Хто ти є і хто тобі платить?
  І Лис "фарбований"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | Albes

   Кто-кто ? Інший Лис в пальто.

 • 2006.07.01 | Englishman

  а по моєму, прикольно :)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | ОРИШКА

   Re: а по моєму, прикольно :)

   Прикольно,
   Крамольно,
   Не больно,
   Підневольно.
 • 2006.07.02 | Soft

  (рус)

  Микита Лис
  Пер. Soft

  Почитаешь наши газеты, телевизор посмотришь - ой-йой-йой! Тянут наше независимое государство в НАТО. То ли глаза у них ослепли, то ли уши заложило? Неужели они не видят, как это НАТО настроено относительно нас?

  Ведь как только наша Украина стала самостоятельным государством, как все их газеты начали визжать, что никакой Украины не было, нет и быть не может; что наша территория - это их, НАТОвские, исконные земли; что мы сами - никакие не украинцы, а неотъемлемая часть великоНАТОвской нации, язык наш родной - это лишь диалект НАТОвского языка и даже столица наша, знаменитый Киев - это на самом деле мать городов НАТОвских! Уже пятнадцать лет этот крик не стихает и конца ему не видно. Мало того, сами послы НАТО в Украине, на людях демонстрируя дружеские чувства своего правительства к нашей стране, долго нашептывали своим коллегам из других стран, что украинская независимость - это ненадолго, и потому не следует их государствам тратиться на открытие посольств в Киеве...

  А когда уже стало понятно, что собственную государственность мы строим всерьез и надолго, это НАТО перешло от слов к делу.

  Прежде всего, оно захватило надлежащую нам часть бывшего советского золотого запаса и алмазного фонда, заняло принадлежащие нам апартаменты в бывших советских посольствах за границей и даже присвоило международное достояние наших славных футбольных клубов. Далее оно, имея собственных три воинских флота, нагло заграбастало еще и наш Черноморский флот, оккупировал целый город республиканского значения на нашей территории, объявив его префектурой столицы НАТО города-героя Брюсселя. Агрессивный блок захватил огромные участки нашей золотой курортной зоны, по-бандитски удерживает наши маяки и еще, отказываясь за это платить. При этом дразнится, мол – а что вы нам сделаете?

  НАТО посягает на целый полуостров Крым и прочие наши южные земли, ссылаясь на их бывшую принадлежность к одной из стран - настоящих членов НАТО. С этой целью даже демонстративно строит дамбу, чтобы присоединить ею Крым к подконтрольным НАТО территориям.

  Этот пресловутый агрессивный блок оказывает всяческое сопротивление обустройству наших с ним границ, через дыры в которых насыщает Украину контрабандой, наркотиками, нелегальными мигрантами. Он также отказывается установить с нами морскую границу, и, пользуясь ее отсутствием, под шумок, по-браконьерски, вылавливает наших бычков и нашу тарань в наших же водах!

  НАТО с самого начала и на протяжении всего периода нашей независимости продолжает настоящую блокаду нашего государства, перекрывая в зависимости от уровня независимости нашей политики поступления в Украину не только своего, НАТОвского, но и любого газа трубопроводом, проложенным по НАТОвской территории. Оно закрыло свой рынок для нашего сала, объявив его вредной для здоровья подделкой. И в то же время коварно истребляет наше население в автокатастрофах, пододвигая нам свои автомобили-для-самоубийц. Не через это ли нас стало меньше уже на пять миллионов душ?

  Пользуясь тем, что НАТОвское телевидение кабельными сетями ретранслируется по всей Украине, НАТОвские Гебельсы вмешиваются в наши внутренние дела, откровенно агитируя за выгодных им кандидатов в Президенты Украины и обливая враньем кандидатов-патриотов. А генеральный секретарь НАТО прославился тем, что, воспринимая желательное за действительное, трижды подряд приветствовал с победой на выборах в Президенты Украины проНАТОвского кандидата, который на самом деле пролетел, как фанера над ... Брюсселем. И, в конце-концов, разве не эмиссар НАТО в кепке, кличка которого “член-в-кепке”, принял участие в известном съезде сепаратистов в Северодонецке?

  Любимой темой НАТОвских политиков в программах НАТОвского телевидения и в НАТОвском парламенте стали “невыразимые страдания порабощенного украинцами НАТОязычного населения”. Когда-то один из НАТОвских депутатов в истерическом задоре изорвал в клочья украинский флаг прямо в зале их НАТОвского парламента. А члены правительства НАТО пришли к тому, что провозгласили право НАТО защищать выдуманное ими же НАТОязычное население и “восстанавливать НАТОвский конституционный порядок” на нашей территории с применением вооруженных сил. И хотя мы под принуждением согласились стать их стратегическим собутыльником, как только у генсека НАТО тяжелое похмелье, так он и ревет: “- Так что будем делать с Украиной?!”...”- Не поеду в Киев с визитом, пока не отдадут НАТО газотранспортную систему!”.

  Сегодня в НАТО развиваются откровенно фашистские настроения. На улицах их городов скинхеды безнаказанно нападают на каждого, кто выглядит лицом не их НАТОвской национальности или кто общается не-НАТОвским языком, в том числе, или, прежде всего, украинской. Скоро у них будут переизбирать генсека, и из потенциальных кандидатов на эту должность только ленивый не нахваляется захватить нашу Украину и сделать ее одной из их губерний единого и неделимого НАТО, а наших юношей - пушечным мясом для их агрессивной армии.

  Поэтому хочется сказать власть имущим: - Подумайте, куда вы тянете Украину!

  ...Ой!.. Подождите!.. А я, случайно, ничего не напутал?..


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua